Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cfar eshte biçi(biçikleta) per ty si shkodran?
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Fri Feb 22 2013, 10:21pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Mduket qe ket lloj temet na ne forum nuk e kena edhe kja gja nuk na falet meqi asht forum shkodran.
Biçi ose bicikleta asht e ka me met i gja tradicionale ne qytetin e shkodres.
Te kja tem ju baj thirrje me na tregu tan eksperiencen tuj qe keni qysh se keni msu bicikleten e deri m'sot.
Si e keni msu? kush ju ka msu? sa vjec keni ken? Cfar bicikletash perdorni? A keni pordh kur ecni nbiciklet? Cfar lloj te ecunet bani nbiciklet? a keni majt deri msot kend mrapa (nsamar ) ?
A keni psu naj her aksident? A ju ka taku me ju prish bicikleta? a ju kan ra naj her zingjirt ? oooo keni ball ca me na tregu

hajde tesh nisjani

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Mar 12 2013, 09:26pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Bicikleten i her e kam msu para se me fillu me ec
Sa kam ken nshkoder bicikletes nuk jam nda.
Kam perdor gjithmon bicikleta sportive, bicikleta e fundit si kam lan nshkoder ka ken biciklet hata e kam pa ble 250 milek mduket pa nuk qe rrisk me e perdor fort.Njaty mthojn asht si e ke lan e ke.
Sot zdi a e perdori e shumta 1 her ne jav bicikleten. Me taman si me vjen keq. Me pa ken ne qytet ndoshta edhe e kisha perdor si nshkoder se nfakt ky qyteti ma hek mallin e shkodres per bicikleta po une fatkeqsisht rri nja 15 minuta jasht qytetit.
Bicikleta si kam ktu asht biciklet femnash, ma ka fal njena se nuk mka shku mendja e as nuk mshkan me ble ktu biciklet si ma e lira ban 500 euro
Deri tesh mkan ndodh dy aksidente me bicikelt pa kam pshtu mir. Per aksidentet tregoj i her tjeterPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Tue Mar 12 2013, 09:50pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Cen Durimadhi ka shkruar:

Bicikleten i her e kam msu para se me fillu me ec
Sa kam ken nshkoder bicikletes nuk jam nda.
Kam perdor gjithmon bicikleta sportive, bicikleta e fundit si kam lan nshkoder ka ken biciklet hata e kam pa ble 250 milek mduket pa nuk qe rrisk me e perdor fort.Njaty mthojn asht si e ke lan e ke.
Sot zdi a e perdori e shumta 1 her ne jav bicikleten. Me taman si me vjen keq. Me pa ken ne qytet ndoshta edhe e kisha perdor si nshkoder se nfakt ky qyteti ma hek mallin e shkodres per bicikleta po une fatkeqsisht rri nja 15 minuta jasht qytetit.
Bicikleta si kam ktu asht biciklet femnash, ma ka fal njena se nuk mka shku mendja e as nuk mshkan me ble ktu biciklet si ma e lira ban 500 euro
Deri tesh mkan ndodh dy aksidente me bicikelt pa kam pshtu mir. Per aksidentet tregoj i her tjeter

cen un u afrova iher me e pa cmimin per kuriozitet ishte 999 euro ppss thash me njaq blej shpi***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Emily
Tue Mar 12 2013, 10:36pm

Registered Member #5489
Joined: Thu Feb 07 2013, 10:00pm

Posts: 125
Bicikleten e kam mesu qysh e vogel, mund te kem ken nja 4-5 vjece, e ne fillim e kam pas me 4 rrota :p ma vone fillova me ja hek ahahah kur kam ken femij e kam pa perdor njashtu me lujt, kurse tesh ka nja 1 vit qe e perdori bicikleten gjithkund, se me shkurton kohen, kryj pune ma shpejt, edhe baj gjimnastike ne te njejten kohe ahaha :p Jam rrezu disa here ngaqe me pelqen me ec shpejt, po ktu ne shkoder s'ja del ngaqe ecin shume keq me makina e motorra asht skandal krejt..... por bicikleta asht gja e mire se nuk ndot as ambientin ahahah :ppp (po baj si ambientaliste :p)

Here, here azgje nuk e brengos njeriun sesa renia e ores.
Back to top
SuperGirl
Tue Mar 12 2013, 11:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Un e kam msu bicikleten qysh e vogel normal, me kushrinjt tu lujt neper lagje. Sdi sa vjece kam ken taman. Kam pas nji bici, po tu u rrit mandej s'maj mend ku ka perfundu
Qysh ne 90ten kena pas gjithmone makine ne shpi e s'asht se m'asht dasht bicikleta per naj gja, pervec se me e nis neper lagje. edhe shkollen dy hapa larg e kam pas.
Mandej kena pas nji biciklete ne shpi (per te rritun tesh) qe kur kam ken ne gjimnaz e perdorsha kajhere me shku te motra bashke me mamin. sa kam ken pa marr patenten. Mandej u bana 18 vjece, mora patenten e si kam hyp ma bicikletes ne shkoder, vec naj here per qejf, rralle fort!

Sa kam ken ne itali me ka met fiksim qe se kam pas nji! Edhe m'ka pas lut vllai, a ta bi nji a ta bi nji. po un ncuk! edhe ka ken qytet taman studentor e tan levizshin me bicikleta. Nejse.

Sa erdha ktu ne De, gjaja e pare qe kam ba e kam ble nji, sepse ktu jane hapsinat shum te medhaja, te duket se po mbrrin ne filan vend per 5 min po ne fakt te bijn kamt ne toke. edhe neper qytet nuk asht zgjidhje me kry pune ne kamb, e ne fakt as ne makine sepse neper qender ske ka sillesh me makine. Plus qe jam ba ifije ma shum ambjentaliste edhe ia di vleren bicikletes, plus qe asht knaqesi e vecante me dal sidomos ne natyre prej ne pranvere e deri ne vjeshte e pluuuus taaaaan robt ktu e perdorin, ke lezet, ma shum shef bicikleta rrotull se makina knaqem krejt!

Prap ne shkoder nuk e nisi gjithsesi, se ske rruge, te marrin para, ecin si te terbum. Plus qe llastohem tu pas makinen gjithkund ne dispozicion, e meqe me mungon ktej ifije, shkoj e ia xij jeten kur jam andej. E harroj ambjentalizminBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Mar 13 2013, 09:59pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Emily ka shkruar:

Bicikleten e kam mesu qysh e vogel, mund te kem ken nja 4-5 vjece, e ne fillim e kam pas me 4 rrota :p ma vone fillova me ja hek ahahah kur kam ken femij e kam pa perdor njashtu me lujt, kurse tesh ka nja 1 vit qe e perdori bicikleten gjithkund, se me shkurton kohen, kryj pune ma shpejt, edhe baj gjimnastike ne te njejten kohe ahaha :p Jam rrezu disa here ngaqe me pelqen me ec shpejt, po ktu ne shkoder s'ja del ngaqe ecin shume keq me makina e motorra asht skandal krejt..... por bicikleta asht gja e mire se nuk ndot as ambientin ahahah :ppp (po baj si ambientaliste :p)
em mkujtohet aja bici jot si ke pas me 4 rrota, si roze ka pa ken me jeshil mduket hahaha

zoten ke fillu me dal neper shkoder me bici ti????? hahaha tkam parasysh kur je tu nis bicikleten si do tbash hahaha


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Mar 13 2013, 10:09pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
aksidenti par qe mka ndodh ka pa ken te cinari ne vitin 2000, fiks aty ku jan shit sahatat, ka pa ken tu dal nji makin prej aja rrugica, une me nanen, veq bam makins, un kam kcy prej e nkoft tmakins, kam pa pshtu mir me rrasht kres nana asht pa vra pak mduket.

aksidenti dyt nrrug tgjan nvitin 2003 , ka pa ken ver, tu ba si njish tu ec pa dur hahaha mkujtohet krejt sa ka hap deren aj shoferi une per der tfugonit hahaha mkujtohet nji shitse kozmetiket tu mhedh ner vendet si mdelte gjak ashtu limonit si perdorim na burrat mas rrojes e aj farmacisti aty nrrug tgjan haha berhani i dhamve a ca e ka aj jam pa gerdhisht fart nket aksident

ita qenen dy aksidentet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Emily
Wed Mar 13 2013, 11:33pm

Registered Member #5489
Joined: Thu Feb 07 2013, 10:00pm

Posts: 125
Cen Durimadhi ka shkruar:

Emily ka shkruar:

Bicikleten e kam mesu qysh e vogel, mund te kem ken nja 4-5 vjece, e ne fillim e kam pas me 4 rrota :p ma vone fillova me ja hek ahahah kur kam ken femij e kam pa perdor njashtu me lujt, kurse tesh ka nja 1 vit qe e perdori bicikleten gjithkund, se me shkurton kohen, kryj pune ma shpejt, edhe baj gjimnastike ne te njejten kohe ahaha :p Jam rrezu disa here ngaqe me pelqen me ec shpejt, po ktu ne shkoder s'ja del ngaqe ecin shume keq me makina e motorra asht skandal krejt..... por bicikleta asht gja e mire se nuk ndot as ambientin ahahah :ppp (po baj si ambientaliste :p)
em mkujtohet aja bici jot si ke pas me 4 rrota, si roze ka pa ken me jeshil mduket hahaha

zoten ke fillu me dal neper shkoder me bici ti????? hahaha tkam parasysh kur je tu nis bicikleten si do tbash hahahaahahahah jo mar cen ajo nuk asht bicikleta e pare e jemja -_- at e kam pas kur jam rrit me duket :p po mar prz hahahahahaaha jo mar sme ke parasysh hic.. eci skandal krejt :p ishalla po marr patenten tesh e skena nevoj ma per bici :p (sa me rrejt vedin kjo) hahaha


Here, here azgje nuk e brengos njeriun sesa renia e ores.
Back to top
Cen Durimadhi
Wed Mar 13 2013, 11:40pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Emily ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

Emily ka shkruar:

Bicikleten e kam mesu qysh e vogel, mund te kem ken nja 4-5 vjece, e ne fillim e kam pas me 4 rrota :p ma vone fillova me ja hek ahahah kur kam ken femij e kam pa perdor njashtu me lujt, kurse tesh ka nja 1 vit qe e perdori bicikleten gjithkund, se me shkurton kohen, kryj pune ma shpejt, edhe baj gjimnastike ne te njejten kohe ahaha :p Jam rrezu disa here ngaqe me pelqen me ec shpejt, po ktu ne shkoder s'ja del ngaqe ecin shume keq me makina e motorra asht skandal krejt..... por bicikleta asht gja e mire se nuk ndot as ambientin ahahah :ppp (po baj si ambientaliste :p)
em mkujtohet aja bici jot si ke pas me 4 rrota, si roze ka pa ken me jeshil mduket hahaha

zoten ke fillu me dal neper shkoder me bici ti????? hahaha tkam parasysh kur je tu nis bicikleten si do tbash hahahaahahahah jo mar cen ajo nuk asht bicikleta e pare e jemja -_- at e kam pas kur jam rrit me duket :p po mar prz hahahahahaaha jo mar sme ke parasysh hic.. eci skandal krejt :p ishalla po marr patenten tesh e skena nevoj ma per bici :p (sa me rrejt vedin kjo) hahaha
hahahaha kadal e kadal si nenja e dushit


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Mar 14 2013, 03:21am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mu ma ka pa mesu nje gabele hahaa sinqerisht e ka pase emnin Monda e bija e asaj qe u kjudeste per lulishten tone ne mest te pallateve oficere Kam kene ndoshta 10 vjece a dica njashtu. E kam perdore jo shume po kaj here masditesh delshim per qefe ka ura e Bunes ne ate kohe ishte bukur. Jam rrezu disa here e ma e keqja se jo tu e grahe po thjeshte e ndalun just like that: Une siper saj si me kene tu ba gara kush po shtrihet ne toke ma pare hahaaha.... Kur kam shku per vizite ne Shkoder, me tha tezja eja te shkojme per vizite te nje shoqe e saj me biciklete dhe une ok, vec I swear ka kene tu me dale zemra prej vendit prej friges ca s'me delte perpara dhe si me e pa harru komplet po ja mora doren dmth rruges haha... ne Australi e kam perdore ne fillim per shkolle ishte praktike dhe e kisha afer. Kur kam jetu ne Melbourne, jo se aty asht qytet i madh dhe s'shkohet kund pa makine po kam mesu makinen me marrsha dhe kam kene proud qe kam ble vete makinen e pare me $400 nje Toyota qyqe po boll mire me ka cu ku kam pase nevoje hahaha...ktu ku jetoj, bicikleten e perdori shume per me shetite neper park per qefe dhe buze Oqeanit se asht rruga per bicikleta si me kene per makina dhe i japin shume rrespekt e rendesi. As ktu nuk i perdorin per me kry pune e cores si thote Super andej ka jeton ajo po ma shume per sport dhe kenaqesi. Me makine kudo se asht siperfaqe e madhe. Sa per kuriozitet: Ktu udhetohet ma shume me aviona qytet ne qytet ose shtet ne shtet se ban te pakten 7-8 ore me makine ne vend qe i hype avionit dhe mberrin per 45 minuta. Jeta asht shume ndryshe ashtu si hapesina gjeografike, asht edhe hapesina shoqerore dhe vete menyra e jeteses. C'do gja bahet per ngadale e asgja s'ka fort rendesi hahaha...ne bizhama mundem me ba pazarin se po zoritet kush me nejte e me vu re hahaha so njeriu ca ban e ban per vedi se s'te sheh as jeton kush per askend as per nje fare ligji (opinjon) shoqeror. Jane shume njerez te qete dhe jeta asht e tille. Ps s'di si shkova prej te bicikleta te ky lloj pershkrimi po he ishtu me erdhi muhabeti e ishtu e bana hahaha nice teme Cen.

I care and I wish well!

Back to top
MiCoLjA
Thu Mar 14 2013, 09:20am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Sa tem e bukur cen.
Bicikleten edhe un si tan e kam msune lagje kam ken e vogel bela 5 vjece
Maj men babi ka pas nji 28-tce me hekur e un nen hekur tu msu ose kur na vishin njerz per vizit neper laghe tu e msu sa her jam rrxu aq te mira qoshin ktu ne uk un e kam punen pak lerg e shkoj me makin se me bici sja vlen po me e pas afer ja vlen me e pas ne pun ose me qu fmit ne shkoll I perdorin bege e kam nji qyqe njaty po rrall per mas me than kurr e perdori gjithsesi sa ta mesojn edhe djali ater tham ka me ken ma lezet me dal tan me bici po ma shum neper parqe e per qef se me kry naj pun se makina qoft per zoten

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
~*Christel*~
Thu Mar 14 2013, 09:28am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Une bicikleten e kam pas e para ne lagje qe ta dini ju...ma kane pru prej jashte
E kam mesu e vogel, po njiher qe e mesova se kam praktiku ma...thojne qe kur e meson se harron ma, po une tesh kam frike me i dhane. Edhe s'me pelqen fort me thane te drejten.

Mamin e babin i kam partizane te bicikletave, tri kena ne shpi. Per gjithca e perdorin njata rob. Me ka fik babi se s'i pelqen makina.

Tesh kam mbet edhe pa makine edhe pa biciklet! rrofshin kamet
Back to top
MiCoLjA
Thu Mar 14 2013, 10:53am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Ne shkoder metaman se I perdorin shum tham ngace asht qytet I I vogel e shkon gjithkun me te
Babi na ka ba me I msu tanve maj men shkoshim ne dri me te dajlon u knaqshim krejt te falsha makinen be at koh un kam pas msu edhe motorrin kishte vellai nji te vogel edhe aj na pat ba pun po bici ma e thjesht

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Vaskja
Thu Mar 14 2013, 12:24pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
ouuuuuu bici...ca na futet ne kujtime nostalgjike me iket tem...teshti qe ta dini ju bicin e kam msu ne klas te par a te dyt s'maj mend mire ka pas ken nji bmx e kuqe...e paten pru per vajzen e agjes...aja e msoi fet e fet mu mu desht i fije ma shum. si familje kena ken ithtar bicikletash ka 2 a tri per kry kishim...ne jerevie ca s gjeshe...mazi se te biciklisti...baba e agjat...edhe per 5 hapa pune merrshin bicin. kurse une se perdorsha shum me pelqete ma shum ne kam , vetem nej her per ne dri apo shirok qe e perdorshim...masandej patem shku ne tiran. atje as qe bahej fjal me perdor bici...shum kaos ka rruget e tr...po baba jem si puna e babs christelit s'ju da bicit. masandej erdha ne itali...fillimisht nuk perdorsha bici. e shkosha o ne kam o me bus...masandej nisa i pune qe e kisha i fije lerg...e me bus pata met ty lan lesht neper bileta qe kshtu me pat dhan tezja 1 bici qe se perdorte...por me duroj vetem 1 jav se ma kapsi kupsune...posht shpiet. pat kalu do kohe e ja pata ble i shokut i bici tjeter kja ishte edhe me marrsha...edhe kja me zor e hangri mujin se e kapsikupsune prap...qysh aty pata ba be qe s'blej ma. (fundi i pjeses pare)


Back to top
::bud::
Thu Mar 14 2013, 01:13pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Cfar eshte biçi(biçikleta) per ty si shkodran?

biçi per mu si shkodran asht fjal qe spermendet.:)
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Mar 19 2013, 04:27am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

Cfar eshte biçi(biçikleta) per ty si shkodran?

biçi per mu si shkodran asht fjal qe spermendet.:)


Aty ku je ti ndoshta po ne Shkoder Bici i thojne Besoj perdoret ama edhe aty ku jetoni juve

I care and I wish well!

Back to top
OLIVE OYL
Tue Mar 19 2013, 11:17am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Biçin e kam msu kur kam ken nklas te par, nkoridor te shpis aahhaa, kishte ble i kojshi nji te vogel e ju luta mamit me ja marr se shkoshim mir e mu desht me e msu per 2 dit se u dote me ja cu prap. U kapsha ne krah te divanit per me u nis e e heksha doren vrap e ecsha. Sqaroj qe koridorin e kena te madh. Mas da kohsh nji shok i babit ma pruni dhurat per ditlindje nji biciklet uu sa e bukur ishte portokalle me blu demek mountainbike. Ne at kohe na kishin vjedh edhe makinen e isha ifije e shokume. Nejse tesh delsha me mamin me shku te gjyshi me biciklet et isha ba profesioniste.
Fillova me e marr edhe ne shkolle e lesha poshte te ata shitsat demek se ta rujm na, ma vjeeeedhhheeeeen. Shok tjeter emocional. Po babi mtha tblej tjeter vec ban ma kujdes, aj tjetren ma blevi po mas 9 vjetsh hahhaahha ( a suivre.../ to be continued)***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mbreteresha
Sat Feb 28 2015, 12:04pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ahh sa kujtime tbukura po me sjell kjo teme
ne skena pas biciklet por kishte axha nje 28-ce...edhe une mund te jem ken 6 vjece kur kam fillu me e msu, nuk me mbrrite kama mbi tubin e saj,vec njashtu nan tub e tu u majt per mur te avullise e tu e msu hahahha,,pasha hert qe kam thy qafen hahahahahahah


me ju tregu te fortat e mija..ne kishim pus uji te pishem,edhe vishin shume njerez me mbush uje te na...edhe une si gjithmone isha ne shpi, askush tjeter( si me than ishin ndur tmija)..e kush vite me biciklete..i thosha qe nqs don me mbush enet me uje ma len nje gjiro bicikleten,boll me zor ma jepshin te shkretit por halli i bate

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Feb 28 2015, 02:33pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
O tesh bicin e perdori per dit, ka nja 1 vit e pak qe 30 minutshin ebaj nbiciklet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
OLIVE OYL
Sat Feb 28 2015, 04:22pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Mbreteresha ka shkruar:

ahh sa kujtime tbukura po me sjell kjo teme
ne skena pas biciklet por kishte axha nje 28-ce...edhe une mund te jem ken 6 vjece kur kam fillu me e msu, nuk me mbrrite kama mbi tubin e saj,vec njashtu nan tub e tu u majt per mur te avullise e tu e msu hahahha,,pasha hert qe kam thy qafen hahahahahahah


me ju tregu te fortat e mija..ne kishim pus uji te pishem,edhe vishin shume njerez me mbush uje te na...edhe une si gjithmone isha ne shpi, askush tjeter( si me than ishin ndur tmija)..e kush vite me biciklete..i thosha qe nqs don me mbush enet me uje ma len nje gjiro bicikleten,boll me zor ma jepshin te shkretit por halli i bateHahahahha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2200 sec, 0.0376 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,042kB