Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Z. Zamir Kaceri
Sun Nov 12 2006, 12:20am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Pa dyshim qe majtas.
Popull einteligjent' i Shkodres, ju bej thirrje qe te pyesni veten se cfare ju solli PD me Salen keto 15 vite qeverisje ne Shkoder. Shkodra po behet cdo dite e me e varfer, cdo dite e me shume po i humbet vlerat dhe kulturen. Edhe pak edhe Lezha do behet me mire se Shkodra.
Nuk e ka fajin askush vetem numri i madh i budallenjve ne Shkoder qe ja japin voten Zotit sALI. Jubetohem qe 80% e atyre qe i japin voten salukut jane nga dukagjini apo tropoja.
Shkodrane qohuni dhe merreni vete fatin e Shkodres. Shkodra nuk ka nevoje per te ardhurit nga malet qe te vendosin per te. Ka Shkodrane boll.
Nuk kena nevoje as per police katundare se na e kane shpif. Shkodran, vellezer dhe motra, ka ardhur koha qe te jemi Zot ne shtepine tone. Bashkohuni te gjithe dhe jepjani voten nje shkodrani, jepjani voten nje njeriu ne radhe te pare.
U lodhme tu pa ftyren e Jozefines qe nuk e can B..... per shkodren. Eshte turp qe jozefina me na perfaqsu ne, akoma nuk ka mesu me fol tamam. Edhe PS i ka disa kokrra boshe si Leke Cukaj apo ai mjekroshi qe ka qene kryetar ne Shkoder, por te luftojme qe mos te kemi me njerez te tille qe te perfaqsojne shkodren.
Bashkohuni te gjithe per Shkodren , ju lutem

( Jam i bindur qe gjithe ato rreshta i shkruajta kot por te pakten bera nje perpjekje, ju keshilloj ta beni dhe ju, nje here te vetme vendoseni trurin ne pune)

I urryeri
Zoti Denion


Lumi Dushes
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1683 sec, 0.0629 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,462kB