Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 01:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Foto shpijash, dhomash, ambjentesh te dekorume ne menyre minimalisteBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 01:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 01:06pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Thu Jul 18 2013, 01:07pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Mu mpelqekjn kto po mandej mendaj ku mi vu tan rraqet e mijaaaaa***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 01:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Po pra Olive, kta duken si muzeume

Itesh shof ket foton ne reddit:

E mandej hedhi syte te MY DESK. It's a complete mess!!!
Pse ska uje ky aty, ska cokollata, ska lang lentesh, ska krem per dur, ska fletore, artikuj, dosje, labello, lapsa, rezerva, kartolina, highlighters, filxhan kafet. Si jetojne kta njerz kshtuBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Thu Jul 18 2013, 01:16pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Hahaha pse ska vazo lilesh, akuarium peshkut, got sterelapsash korniz fotosh hardisqe bokse per muzike, lidhse floksh pasqyr lavatrice mikrovale apartament...***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 18 2013, 01:21pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
lol edhe nji ferrari mungonBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Jul 18 2013, 02:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

Foto shpijash, dhomash, ambjentesh te dekorume ne menyre minimalisteNice.
Une e kisha vu edhe nji kanaqe Red bull bosh pak te shtypun ne toke sa per kontrast
Back to top
SuperGirl
Thu Jul 25 2013, 01:28pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ose nji kavanoz nutella. Just in caseBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Jul 25 2013, 05:33pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kavanozi i nutelles i derdhun pertoke e Christeli tu e marr me luge per me ly buken e ...Nejse

Po qe asht dirty ,dirty asht. Ta mbajnBack to top
Gurabi
Thu Jul 25 2013, 07:35pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Foto shpijash, dhomash, ambjentesh te dekorume ne menyre minimalisteNice.
Une e kisha vu edhe nji kanaqe Red bull bosh pak te shtypun ne toke sa per kontrast
O God look that view ...........


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
OLIVE OYL
Thu Jul 25 2013, 07:36pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Miri pivi redbullin para se me vu kavanozin aty me siuri***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Mon May 05 2014, 02:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
BanjoBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Tue May 06 2014, 12:05am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
SuperGirl ka shkruar:

Banjo


hahahah sahati well done hahaha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Tue May 06 2014, 01:34am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Edhe kur je ul e shef prej ne pasqyreBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Wed May 07 2014, 11:57am

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

Edhe kur je ul e shef prej ne pasqyre


Ne grave sidomos na duhet sahati sa gazepi se jena gadi gjithmon vone hahah

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
LUPEN
Sun Mar 19 2017, 12:47pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
- Stella - ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Edhe kur je ul e shef prej ne pasqyre


Ne grave sidomos na duhet sahati sa gazepi se jena gadi gjithmon vone hahah


.... dhe kur e shikoni se akrepi i minutave ka shku te 12-ta, i thoni vedit:


a dal tash apo ta la me ba edhe nji xhiro tjeter

[ Edited Sun Mar 19 2017, 11:04pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Mar 19 2017, 11:04pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2201 sec, 0.0825 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,898kB