Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Përshëndetjeeeeee :)
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Wed Feb 10 2016, 12:57am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Wooow si ikën koha. Një përshëndetje të ngrohtë të gjithë anëtarëve.
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Wed Feb 10 2016, 08:19pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
LUPEN ka shkruar:

Wooow si ikën koha. Një përshëndetje të ngrohtë të gjithë anëtarëve.
Sa mire se paske harru pasw. Lupen 😂😂

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Thu Feb 11 2016, 01:43am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Mbreteresha ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Wooow si ikën koha. Një përshëndetje të ngrohtë të gjithë anëtarëve.
Sa mire se paske harru pasw. Lupen 😂😂


Ehh po kam pasë një psw të vështirë m'u harru: "Mbreti"

Kanë kalu 5 vjet, e kujtesa m'ka lanë pak si pasojë e pleqërisë.... ti cila Mbretëreshë je se ktu ka pasë (ma do zemra ka prap) shumë mbretëresha?


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Tue Feb 23 2016, 12:25pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Lupen ti ke ardh mas mejet ktu nforum..e gjate kohes qe ke ken ktu ska pas mbreteresh tjeter..kshuqe mas ban kot si interesant

[ Edited Thu Feb 25 2016, 07:11pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Mon Mar 07 2016, 04:47am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Mbreteresha ka shkruar:

Lupen ti ke ardh mas mejet ktu nforum..e gjate kohes qe ke ken ktu ska pas mbreteresh tjeter..kshuqe mas ban kot si interesant


Po, avash moj, avash se nuk e kisha me qëllim të keq. Nuk futem këtu prej kohësh e mundet që ndonjë nga anëtarët ka ndryshuar nick. Puna dhe jeta në përgjithsi po na bëjnë të mos kujtojmë emrat e kushërinjve, jo më të atyre që kemi komunikuar nëpër forume dhe chate e që nuk kemi mbajtur kontakt për një kohë të gjatë.

Lexova disa postime shpejt e shpejt dhe rezulton që ti ke mbajtur edhe një nick tjetër, In Love, kështu që nuk kam krejt faj që pyeta.

Ato 38 ditët që je regjistruar para meje në forum, uroj të të bëhen 38 vite më shumë në jetë.

P.s: Mos shkruani deri sa t'i lexoj të gjitha postimet që nuk i kam lexu


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Mon Mar 07 2016, 04:10pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
LUPEN ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Lupen ti ke ardh mas mejet ktu nforum..e gjate kohes qe ke ken ktu ska pas mbreteresh tjeter..kshuqe mas ban kot si interesant


Po, avash moj, avash se nuk e kisha me qëllim të keq. Nuk futem këtu prej kohësh e mundet që ndonjë nga anëtarët ka ndryshuar nick. Puna dhe jeta në përgjithsi po na bëjnë të mos kujtojmë emrat e kushërinjve, jo më të atyre që kemi komunikuar nëpër forume dhe chate e që nuk kemi mbajtur kontakt për një kohë të gjatë.

Lexova disa postime shpejt e shpejt dhe rezulton që ti ke mbajtur edhe një nick tjetër, In Love, kështu që nuk kam krejt faj që pyeta.

Ato 38 ditët që je regjistruar para meje në forum, uroj të të bëhen 38 vite më shumë në jetë.

P.s: Mos shkruani deri sa t'i lexoj të gjitha postimet që nuk i kam lexu


ti ke te drejte naqe,por per mu ky asht i vetmi forum qe kam frekuentu,e ne fakt se kam shiku si forum por dicka ma shume,se kam njoft njerez shume te mire qe kam shoqeri edhe sot me to
une me emrin mbreteresha jam rregjistru ne fillim,edhe kur kam vu emrin in love,,,mbreteresh e kam pas emrin siper avatarit(sasht se kam dahst me tret gjurme),por nqs sjam gabim e kam ndrru masi ke ik ti,,,dmth gjate kohes qe ti ke ken aktiv ktu,ate emer kam pas hahahah

edhe po mban pershtypje se ti keke ba njeri i mire,se kuku nan si ke ken,ske lan njeri pa u ngaterru me te,nje nder to kam ken edhe une e shkreta,por qofte ken per atehere hahahaha
flm per urimin,ndersa urimi jem per ty asht: u bash 138 vjec ))

[ Edited Mon Mar 07 2016, 04:11pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2095 sec, 0.0868 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,600kB