Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve

<< Previous thread | Next thread >>
Përshëndetjeeeeee :)
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Wed Feb 10 2016, 12:57am

Registered Member #2813

Wooow si ikën koha. Një përshëndetje të ngrohtë të gjithë anëtarëve.

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Wed Feb 10 2016, 08:19pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649

LUPEN ka shkruar:

Sa mire se paske harru pasw. Lupen 😂😂

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Thu Feb 11 2016, 01:43am

Registered Member #2813

Mbreteresha ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Sa mire se paske harru pasw. Lupen 😂😂

Ehh po kam pasë një psw të vështirë m'u harru: "Mbreti"

Kanë kalu 5 vjet, e kujtesa m'ka lanë pak si pasojë e pleqërisë.... ti cila Mbretëreshë je se ktu ka pasë (ma do zemra ka prap) shumë mbretëresha?

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.

Back to top
Mbreteresha
Tue Feb 23 2016, 12:25pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649

Lupen ti ke ardh mas mejet ktu nforum..e gjate kohes qe ke ken ktu ska pas mbreteresh tjeter..kshuqe mas ban kot si interesant

[ Edited Thu Feb 25 2016, 07:11pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Mon Mar 07 2016, 04:47am

Registered Member #2813

Mbreteresha ka shkruar:

Lupen ti ke ardh mas mejet ktu nforum..e gjate kohes qe ke ken ktu ska pas mbreteresh tjeter..kshuqe mas ban kot si interesant

Po, avash moj, avash se nuk e kisha me qëllim të keq. Nuk futem këtu prej kohësh e mundet që ndonjë nga anëtarët ka ndryshuar nick. Puna dhe jeta në përgjithsi po na bëjnë të mos kujtojmë emrat e kushërinjve, jo më të atyre që kemi komunikuar nëpër forume dhe chate e që nuk kemi mbajtur kontakt për një kohë të gjatë.

Lexova disa postime shpejt e shpejt dhe rezulton që ti ke mbajtur edhe një nick tjetër, In Love, kështu që nuk kam krejt faj që pyeta.

Ato 38 ditët që je regjistruar para meje në forum, uroj të të bëhen 38 vite më shumë në jetë.

P.s: Mos shkruani deri sa t'i lexoj të gjitha postimet që nuk i kam lexu

Back to top
Mbreteresha
Mon Mar 07 2016, 04:10pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649

LUPEN ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Po, avash moj, avash se nuk e kisha me qëllim të keq. Nuk futem këtu prej kohësh e mundet që ndonjë nga anëtarët ka ndryshuar nick. Puna dhe jeta në përgjithsi po na bëjnë të mos kujtojmë emrat e kushërinjve, jo më të atyre që kemi komunikuar nëpër forume dhe chate e që nuk kemi mbajtur kontakt për një kohë të gjatë.

Lexova disa postime shpejt e shpejt dhe rezulton që ti ke mbajtur edhe një nick tjetër, In Love, kështu që nuk kam krejt faj që pyeta.

Ato 38 ditët që je regjistruar para meje në forum, uroj të të bëhen 38 vite më shumë në jetë.

P.s: Mos shkruani deri sa t'i lexoj të gjitha postimet që nuk i kam lexu

ti ke te drejte naqe,por per mu ky asht i vetmi forum qe kam frekuentu,e ne fakt se kam shiku si forum por dicka ma shume,se kam njoft njerez shume te mire qe kam shoqeri edhe sot me to
une me emrin mbreteresha jam rregjistru ne fillim,edhe kur kam vu emrin in love,,,mbreteresh e kam pas emrin siper avatarit(sasht se kam dahst me tret gjurme),por nqs sjam gabim e kam ndrru masi ke ik ti,,,dmth gjate kohes qe ti ke ken aktiv ktu,ate emer kam pas hahahah

edhe po mban pershtypje se ti keke ba njeri i mire,se kuku nan si ke ken,ske lan njeri pa u ngaterru me te,nje nder to kam ken edhe une e shkreta,por qofte ken per atehere hahahaha
flm per urimin,ndersa urimi jem per ty asht: u bash 138 vjec ))

[ Edited Mon Mar 07 2016, 04:11pm ]

Back to top

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF