Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
FireShot - Një faqe e tërë në një screenshot
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Wed May 18 2016, 08:50pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Screenshot është një fotografi, një foto e çastit të asaj që jemi duke parë në ekran/monitor të kompjuterit në një kohë të caktuar.

FireShot është një komponent shtesë/add-ons i fuqishëm, që duke e instaluar në një shfletues/browser na lejon të bëjmë një screenshot të një faqe të tërë interneti ose një pjesë të asaj. Lejon, gjithashtu, modifikimin e imazhin në kohë reale, ruatjen e fotografisë në kompjuter, dërgimin e fotografisë nëpërmjet postës elektronike, ta shtypim dhe madje edhe të bëjmë një pdf.

Mund të instaloni FireShot për Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Seamonkey, Thunderbird e Opera.

Për më shumë informacion vizitoni faqen zyrtare: trokit ketu

Firefox: trokit ketu

Chrome: trokit ketu

[ Edited Wed May 18 2016, 08:52pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2331 sec, 0.0813 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,466kB