Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kenga Hit E Momentit
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue Feb 27 2007, 12:02pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Si mendoni, cila eshte kenga me e bukur per momentin? shqiptare ose e huaj.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Tue Feb 27 2007, 02:39pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Nji dashnore e kam pas ... e tash kam nja pes a gjasht .... e ishalla pshtoj me rrasht ... hhihihiiihiiiiiiii

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Tafil Ibriku
Tue Feb 27 2007, 09:17pm

Registered Member #335
Joined: Thu Jan 11 2007, 09:16pm

Posts: 201
Moj dashnore te gjykofte perendia. Nuk ka kenge me hit se kjo, ishalla e keni degju versionin e ri
Back to top
SuperGirl
Thu Mar 01 2007, 11:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahah jo po Ra Faja Prej Fiku...........hahahahaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Sat Mar 10 2007, 10:37pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
O ne fshatin tone erdhi skavatori.
Kush ma gjen dot kete kengen aman?

Lumi Dushes
Back to top
kamasutra_girl
Sun Mar 11 2007, 06:09pm

Registered Member #267
Joined: Mon Dec 25 2006, 05:07pm

Posts: 18
O denion a mendon se do rriteshn ndonje dite?
Back to top
imprenditori
Sun Mar 11 2007, 10:50pm

Registered Member #350
Joined: Sat Jan 13 2007, 09:00pm

Posts: 11
shqiptaret si degjoj kurr,e huaj me pelqen , that's that e snoop dogg dhe what goes around j .timberlake
Back to top
.: Deno :.
Mon Mar 12 2007, 12:24am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
O denion
un kam kete kengen
"Fabrike me tulla o sa ka lezet
Parti nen, nena jone per jete
Me drit elektrike o sa ka lezet
Parti nene, nena jone perjeeeeeeeet"
Beni ecen vete
Nese te hyn ne pune po ta nisi me me naj shyt, apo naj sharabjk per UK...

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Mon Mar 12 2007, 12:25am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Per SuperGirl

SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA SLLAVJA dheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee SLLAVJA

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
anja
Mon Mar 12 2007, 01:04am

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
po ku ka me te bukur se sa muzika shqiptare??????
Si eshte bere kjo rinia sot, preferojne te degjojne muzike te zeze para se te degjojne tingujt e embel te muzikes tone. Ulni pantallonat tek gjunjet dhe mbathjet deri ne bel dhe direkt e ne europe.
Back to top
OCCULTSPIRIT
Mon Mar 12 2007, 03:16am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
MUND TREGOJE NDONJERI BOJKEN LAKO VAZHDON KARRIEREN APO HUMBI EDHE AI . ME FAL POR UNE JAM STUDENT NE GREQI DHE KAM HUMBUR KONTAKT ME MUZIKEN SHQIPETARE . ATO PAK GJERA QE KAM DEGJUAR ISHIN CA GRUPE QE ZIHESHIN KUSH E KUSH TE SHANTE ME FORT DHE ME FJALET ME TE NDYRA.SIKUR TI NDIENIN ATO QE THONE GJYSMA E SE KEQES POR FATKEQESISHT ISHIN THJESHT MAJMUNA TE HIP HOP AMERIKAN PER TE CILIN NUK KAM FARE RRESPEKT .AHA DEGJOVA EDHE CA GOCA QE NGA GJYSMA E KENGES E LART ME NGATERRUAN SEPSE S'ARRIJA TE KUPTOJA ISHIN GOCA APO TRAVESTI................. NEJSE TE JEMI MIRE NE RRADHE TE PARE

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Sat Mar 24 2007, 01:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
vertete qe muzika ka humbur sensin e duhur edukativ, shpirteror, kurativ dhe cdo lloj funksioni tjeter qe te kete. sot te gjithe po behen kengetare, ka dale ne mode (sa inat qe nuk e ndjek kaq shume moden une hahaha)...keshtu qe niveli i kenges shqiptare po bie cdo dite e me poshte, dhe sinqerisht me vjen keq per kete.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Apr 15 2007, 10:19pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
U kenaqa me kengen Que Hisiste te J.Lopez. mendoj se eshte kenga me e mire e momentit, si gjithmone kengetarja ne fjale nuk me zhgenjen!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Mon Apr 16 2007, 09:40pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
PO AJO EDHE PO TE KENDOJE KEQ ESHTE BUKUR ,,,PER MENDIMIN TIM GJDO GJE QE BEN JENIFER E BEN BUKUR SE ESHTE E BUKUR VETE PRANDAJ!!!!!!!!!!!PASTAJ KENGA IME E PERFERUAR ESHTE PIKOLO GRANDE AMORE E ADHUROJ.

no comment......
Back to top
SHKoDRaNi-1
Sun Jan 20 2008, 02:26pm
DeM BaBa DeMsH

Registered Member #940
Joined: Tue Jun 12 2007, 12:03pm

Posts: 40
Elvana Gjata - Ku jeton dashuria

Vdekja Demton Rende Shendetin

Back to top
Bujana's
Sun Jan 20 2008, 02:45pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
mu me pelqen shume THE NEW CANADIAN IDOL---- BRIAN MELO
e vellai i jem e therret BRIAN MELO YELLOW..hahhahaha

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Kafscett@
Sun Jan 20 2008, 04:47pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Happy Ending, Mika

Iluzjone optike

Back to top
SuperGirl
Mon Mar 17 2008, 12:05am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Big girls don't cry - FergieBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lea_it
Mon Mar 17 2008, 12:08am

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
hiqmu sherr o prej mejet .....kja asht per james

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
zjermi
Tue Mar 18 2008, 05:08am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
enur- calabria

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Tue Mar 18 2008, 02:54pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
nqs asht ajo calabria qe di un, fantastike krejt zjermi

e kam zile celulariBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Wed Mar 19 2008, 04:52am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
boll jam tuj u mundu edhe une per me e gjt per celular por nuk po di

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Wed Mar 19 2008, 12:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
zjermi po ta nisi me bluetooth

un e kam hedh nga pc...nqs mundesh me e lidh pc me cel e hedh krejt thjeshtBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Wed Mar 19 2008, 06:13pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
trokit ketu
pershendetje super girl me remix se asht hata

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Wed Mar 19 2008, 09:37pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
wow zjermi, shum e bukur, per te njejten kange paskena fol

ate kangen shkodrane qe me kerkove i kam ba upload ne rapidshare dhe po e ve te tema 'shkarkoni kange shkodrane' merre se asht nje mix shum i bukur, ka edhe ato sllavet qe te thash

[ Edited Wed Mar 19 2008, 09:38pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5563 sec, 0.1049 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,129kB