Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Mon Jan 14 2008, 07:51pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
shikoni kyt talentin, i datlindjes 1998 bahet fjale per nje shqiprare nga tetova e maqedonise, por jeton ne danimarke. trokit ketu


[ Edited Sat Jan 09 2010, 10:12am ]

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Edmond-Cela
Mon Jan 14 2008, 07:55pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
shikone me kostumin e komtares e komtares shqiptare trokit ketu

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Rozafa-usa
Mon Jan 14 2008, 09:44pm

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
shpresoj qe nje dite ai te luaj edhe per shqiperin.
Talent, bravo
Back to top
Bujana's
Mon Jan 14 2008, 10:17pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
per me shume ju mund te shifni tek kjo adresse
trokit ketu - Armends homepage
trokit ketu
shume video e bukur ...te lumte Mondi dallohesh qe te pelqen futbolli

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
zjermi
Tue Jan 15 2008, 03:13am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
talent keka. po nuk e besoj se e len pa e marre danimarka.

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
unevete
Tue Jan 15 2008, 09:30pm
Registered Member #23
Joined: Thu Aug 10 2006, 11:36am

Posts: 58
Une po e nderroj paksa temen, po ve nje link per nje video qe eshte goxha e bukur per me e pa. eshte lufta per mbijetese, dhe lufta per t'u ushqyer.
trokit ketu

shikim te mbare
Back to top
HITLERI
Fri Jan 18 2008, 03:38am

Registered Member #1537
Joined: Sun Dec 30 2007, 02:36pm

Posts: 3
Rozafa-usa ka shkruar:

shpresoj qe nje dite ai te luaj edhe per shqiperin.
Talent, bravo
abla bla bal balbla bla balblablablablablablalablablalbalbalbalbablablablablaalalblab
blablablablablab
la
Back to top
Rozafa-usa
Sat Jan 19 2008, 06:24pm

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
HITLERI ka shkruar:

Rozafa-usa ka shkruar:

shpresoj qe nje dite ai te luaj edhe per shqiperin.
Talent, bravo
abla bla bal balbla bla balblablablablablablalablablalbalbalbalbablablablablaalalblab
blablablablablab
la


kot skane thane shpresa vdes e fundit
ai i vogel eshte tesh e don do vite me u rrite , e shpresoj qe shqiperia te jete ndryshe ateher.....
Back to top
zjermi
Sun Jan 20 2008, 05:58am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
kombetaret fillojne qe ne moshen 15 vjec, kontratat fillojne edhe qe 5vjec ne rast se bjen ne sy te ndonje menaxheri. ai bashke me prindin tham se ka me gjet nje kontrate te mire qysh tesh, ne rast se nuk e ka gjet ala. shqipnia asht ala larg ketyne standarteve

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Al Bundy
Sun Nov 09 2008, 05:43pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Katastrofe natyroreBack to top
sunríse
Sat Mar 07 2009, 01:43pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Miri74 ka shkruar:

Katastrofe natyrore


ca bahet ktu mar mozomakeq!!


Think happy thoughts!

Back to top
::albweb::
Sun May 03 2009, 06:53pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
wwwwoooooowwwww
Back to top
Mbreteresha
Thu Jan 07 2010, 07:35pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
trokit ketu

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Thu Mar 11 2010, 09:05pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sinqerisht idene nuk ja kam nese ja vlen mi shiku apo me lujt po deshta ma teper me pyt a ka guxu kush mu lidh ne te trokit ketuBack to top
Mbreteresha
Wed Jul 07 2010, 11:27am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
waw :-O a ju besohet???????


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jul 07 2010, 11:31am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
In love ka shkruar:

waw :-O a ju besohet???????O zot O Krisht mu fut tmerri deshta me hy ne laptop

I care and I wish well!

Back to top
Mbreteresha
Wed Jul 07 2010, 11:33am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ndoshta keni nigju per te,por ja vlen me e shiku :


FIVE-YEAR OLD MOTHER:

Lina Medina (pictured above) was born in Peru in 1933. She gave birth in 1938, at the age of 5 years, 7 months and 21 days and is the youngest confirmed mother in medical history. This world record is closely followed by a similar case in Russia.

Lina was brought to the hospital by her parents at the age of 5 because of an increasing abdominal size. She was originally thought to have a tumor but her doctors determined she was in her seventh month of pregnancy.

Dr. Gerardo Lozado took her to Lima, the capital of Peru to have specialists confirm that Lina was pregnant. Further examinations revealed a fetal heartbeat and an X-ray confirmed the pregnancy.

A month later, Lina gave birth to a baby boy by a caesarian section, necessitated by her small pelvis.

Her son weighed 5.9 lbs at birth and was named Gerardo after her doctor. Gerardo was raised believing that Lina was his sister but found out later that she was his mother at the age of ten.

He grew up healthy but died in 1979 at the age of 40 of a diseased bone marrow.

Her case was reported in ‘La Presse Medicale,’ additional details stated, that her menstruation started at age 3 and her breast development started at age 4. There was never evidence that Lina Medina’s pregnancy occurred in any but the usual way but she never revealed the father of the child or the circumstances of her impregnation.

Lina’s father was temporarily jailed on suspicion of incest but he was released for a lack of evidence and authorities were never able to determine who fathered Lina’s child.

When Lina was further questioned-by police, she couldn’t give precise responses because of her young age. Doctors stressed the importance of getting adequate care for the little girl.

Meanwhile, the story was picked up by ‘The New York Times,’ The Los Angeles Times,’ and ‘United Press International.’ Plans called for Lina, her son, and parents to travel to the United States (Chicago) to be examined by a five-man medical commission but there was no follow-up indicating the Medina family actually made the journey.

Lina would marry and have a second son, who is grown and currently resides in Mexico. Lina and her husband currently live in the ‘Little Chicago” district of Lima.

Lina refused an interview with ‘Reuters,’ in 2002.

Today, Lina Medina is 75 years old and she still will ‘not’ divulge the identity of Gerardo’s father.

[ Edited Wed Jul 07 2010, 11:34am ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Wed Jul 07 2010, 07:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me te vertete interesante. Nuk e kisha dit ma perpara. Bana pak kerkim ne google dhe kishte shume faqe per kyt ngjarje.

Back to top
☼sunshine
Mon Aug 30 2010, 07:27pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
E mitura shtatzëne, mban në bark binjaken e vet

Kang Mengru është një vajzë kineze 1 vjeçe, por edhe pse ka një moshë kaq të vogël, ka një bark shumë të madh. Sigurisht që nuk është shtatzënë, por në bark ka fetusin e motrës së saj: një rast i rrallë, i njohur me termin “binjakë parazitë”.
Mjekët, pasi panë se në muajt e parë të jetës barku i Kang po zmadhohej shumë, urdhëruan t’u nënshtrohej disa analizave dhe zbuluan shkakun e “barkun të madh”. Nuk ishte gjë tjetër, veçse prania e një fetusi.
Shumë shpejt vajza do t’i nënshtrohet një operacioni për të hequr trupin e së motrës.

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
guest
Tue Aug 31 2010, 08:50pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
In love ka shkruar:

waw :-O a ju besohet???????hahahahah i just enjoyed it. the best thing i've seen for ages


Back to top
L€OÑ
Mon Sep 13 2010, 08:15pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
In love ka shkruar:

waw :-O a ju besohet???????shum e bukur kja LOVE ,
Back to top
OLIVE OYL
Wed Sep 22 2010, 10:18am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
L€OÑ ka shkruar:

In love ka shkruar:

waw :-O a ju besohet???????shum e bukur kja LOVE ,


asht shum e vertet tan fmit e vegjel dijn me notu e kam dit kaher me sa di une shpjegohet me faktin se ne bark te nans rriten ne nji ambjent te till por ma von kur rriten e humbin kyt aftesi. gjithsesi se si mbani zmera kur ra aj fmija ne uj pupupu***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sun Sep 26 2010, 12:13pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
trokit ketu***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sun Sep 26 2010, 12:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Olive Oyl ka shkruar:

trokit ketuCooool!Back to top
OLIVE OYL
Sun Sep 26 2010, 07:33pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ndoshta nuk e ka vendin ktu ky postim megjithate mu duk interresant e thash po e postoj ktu


Doberman qe shihni ne foto eshte shtatzene dhe punonjesi i zjarrfikeses sapo ka shpetuar ate dhe jeten e kelysheve te saj.
Fotografi ka vezhuar qenin qe ka vrapuar drejt shpetuesit te saj dhe ka fotografuar kete moment...***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2924 sec, 0.0963 of that for queries. DB queries: 72. Memory Usage: 3,175kB