Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Vetem politik
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
L - N
Sat Sep 25 2010, 12:28pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
LSI: Akuzat e Dritan Priftit janë të papranueshmeTiranë – Lëvizja Socialiste për Integrim reagon zyrtarisht ndaj akuzave të nënkryetarit të saj Dritan Prifti, se kryetari Ilir Meta po kontakton prej dy muajsh me kreun e opozitës, Edi Rama, për rrëzimin e qeverisë së Berishës.
Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama thekson se koalicioni me Partinë Demokratike është vendim i forumeve të LSI-së, dhe se do të vazhdohet të qeveriset me këtë forcë politike.

“Akuzat për flirte politike janë të papranueshme", deklaroi Luan Rama në një konferencë për shtyp.

Sipas tij, Inspektorati i Deklarimit të Pasurive duhet të verifikojë pasurinë e Priftit dhe 1. 8 milionë eurot e përfituara nga shitja e fabrikës së tij.2010-09-25 13:27

Copyright 2009 © GazetaStart.com
trokit ketu


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2737 sec, 0.0877 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,484kB