Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Jan 29 2008, 08:26pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Meqe e kam pa se disa prej nesh kan probleme me komjutrat e tyre dhe shpesh infektohen me spyware apo viruse mendova tju rreshtoj disa programe falas qe jan te domosdoshem per PC'ne tuaj
Kjo mund te evitoj ngadalsim kompjutrit dhe infectime virusesh.

1- ANTIVIRUSE
Free antivirus - avast! 4 Home Edition trokit ketu
Avira AntiVir® PersonalEdition Classic trokit ketu
AVG Anti-Virus Free Edition trokit ketu

2-ANTISPYWARE
Ad-Aware 2007 Free trokit ketu
Advanced WindowsCare Personal Edition trokit ketu
Spybot - Search & Destroy trokit ketu
SpywareBlaster 3.5.1 trokit ketu
SUPERAntiSpyware Free Edition - trokit ketu

3- FIREWALL
Comodo Firewall Pro trokit ketu
ZoneAlarm® Free Firewal trokit ketu

4- Pastruesa Temp File-sh dhe Rregjistri
CCleaner trokit ketu
Tweak UI 2.1 trokit ketu
Free Registry Fix trokit ketu

5-DRIVER-a
DirectX 9.0c (Nov 07) trokit ketu
Java Runtime Environment 1.6.0.3 trokit ketu
Download .NET Framework Version 3.5 trokit ketu

5-Video Audio
QuickTime Player 7.4 trokit ketu
RealPlayer 11.0.0.431 Beta trokit ketu
Winamp 5.52 Full trokit ketu
Windows Media Player 11 trokit ketu

6- Browser-a
Firefox 3.0 Beta 2 trokit ketu
Internet Explorer 7.0.5730.13 trokit ketu
Opera 9.25 trokit ketu
Maxthon 2.0.7.1245 trokit ketu
(plug-in)
Shockwave Player 10.3.0.24 trokit ketu
Flash Player 9.0.115.0 (IE) trokit ketu

Shpresoj te ju ndihmojne.[ Edited Tue Aug 12 2008, 11:01am ]
Back to top
Holly
Tue Jan 29 2008, 08:28pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
tu rrit ndera :bud:

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
visho
Tue Jan 29 2008, 08:31pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
e tu baft sa dera ...krytBack to top
::bud::
Tue Jan 29 2008, 08:33pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
kush antivirusi a?
Back to top
visho
Tue Jan 29 2008, 08:37pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
pastrusja budBack to top
::bud::
Thu Mar 13 2008, 01:11amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
PhotoscapeAsht program per editim base per foto dhe asht shum praktik dhe falas.
Per ta SHKARKUAR trokit ketu
Shpresoj tju perlqeje....


Per te pare vidjot e perdorimit trokit ketu

PhotoScape is an all-in-one style photo editor with fun and ease of use. Major capabilities are: viewer, editor, batch editor, page, combine, animated GIF, print, screen capture, color picker, rename, raw converter, resizing, brightness/color/white-balance adjustment, backlight correction, frames, balloons, text, drawing pictures, cropping, filters, red eye removal and blooming. PhotoScape has been used for two years and is expanding its features continuously.

[ Edited Thu Mar 13 2008, 01:18am ]
Back to top
SuperGirl
Sun Apr 06 2008, 12:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
bud cili nga ato browserat asht ma i mire sipas teje???

un kam I explorerin, opera dhe moxilla. po ai tjetri a asht gja?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Sun Apr 06 2008, 01:37pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

PhotoscapeAsht program per editim base per foto dhe asht shum praktik dhe falas.
Per ta SHKARKUAR trokit ketu
Shpresoj tju perlqeje....


Per te pare vidjot e perdorimit trokit ketu

PhotoScape is an all-in-one style photo editor with fun and ease of use. Major capabilities are: viewer, editor, batch editor, page, combine, animated GIF, print, screen capture, color picker, rename, raw converter, resizing, brightness/color/white-balance adjustment, backlight correction, frames, balloons, text, drawing pictures, cropping, filters, red eye removal and blooming. PhotoScape has been used for two years and is expanding its features continuously.


PA QA BAN MORE NJIRI SE TUJ MARR UDHEZIMET TUJA BLLOKOVA PROGRAMET E PC.....MAS NA BAN SABOTIM TI MA?KE LIDH KONTRAT ME COMPANY PC-PER ME SHIT SA MA SHUM,E BAN DEMEK SE NA NDIHMON E NA SHKATRRON MEMORIEN ...HAHAHAHHAHAHHAHAA
Back to top
::bud::
Mon Apr 07 2008, 11:45pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
YouTubeRobotMe ane te ketij programi mund te kerkoni dhe shkarkoni video te ndryshme ne PC- ne tuaj nga YouTube
Me ane te ketij programi mund te convertoni dhe formatin e vidjos qe te pershtatet me Celulare, iPod, iPhone, Pocket PC, PSP, ose Zune.
Per shkarkim direkt trokit ketu

E gezofshi.
Back to top
::bud::
Mon Apr 07 2008, 11:49pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

bud cili nga ato browserat asht ma i mire sipas teje???

un kam I explorerin, opera dhe moxilla. po ai tjetri a asht gja?


Super Moxilla Firefox per mu asht ma i miri. Une veq kete perdori.

Belgium hajt me se gjen memorje tjeter. Ishalla nuk te shkatrron memorjen tande se spo di me e gjete ma kyt vend
Back to top
::bud::
Tue Apr 08 2008, 04:35pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
RECUVAKy program ka aftesi te rekuperoje "File" qe keni fshire gabimisht ose i keni humbur per asrsye te ndryshme. :-/

trokit ketu per ta shkarkuar

[ Edited Tue Apr 08 2008, 04:37pm ]
Back to top
SuperGirl
Tue Apr 08 2008, 07:25pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

YouTubeRobotMe ane te ketij programi mund te kerkoni dhe shkarkoni video te ndryshme ne PC- ne tuaj nga YouTube
Me ane te ketij programi mund te convertoni dhe formatin e vidjos qe te pershtatet me Celulare, iPod, iPhone, Pocket PC, PSP, ose Zune.
Per shkarkim direkt trokit ketu

E gezofshi.flm bud e kam pas nje program qe i shkarkonte videot por tesh ka skadu me duket
mire bane qe na e vuneBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
gilushi
Tue Apr 08 2008, 08:00pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
BUD naq shum thnx,se i shkarkova nja dy gjana qe nuk kam dit me i gjet ne internet. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Back to top
::bud::
Fri Apr 11 2008, 08:35pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperG te kam thane shifi etiketat e daten e skadimit hahahaha.....

Gilush. gzohem qe te ka hyre ne pune.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Apr 11 2008, 09:40pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
bud a ke naj program per femije 8 vjec ose 3...? vajza jeton ne kompjuter hahahaha...dicka me msu shqip kollaj noshta..thanx..

I care and I wish well!

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Fri Apr 11 2008, 09:43pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
O ti je piramide mar Bud! Ku te jep gja falas ti!

Lumi Dushes
Back to top
::bud::
Fri Apr 11 2008, 09:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Zamir per lek me shkruaj ne PM te lutem hahahahahaa......
Back to top
anna31
Fri Apr 11 2008, 10:12pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
a-cat ka shkruar:

bud a ke naj program per femije 8 vjec ose 3...? vajza jeton ne kompjuter hahahaha...dicka me msu shqip kollaj noshta..thanx..


hi a-cat, ndoshta ke interes, shikoje per mesimin e gjuhes shqipe, trokit ketu

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
::bud::
Mon Apr 14 2008, 02:29pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-cat,
perveq atyne te anna31 gjeta edhe keto.
Shiko udhesimet per shkarkim tek:
trokit ketu

Edhe ketu ne forum ka linke per shkarkume te ndryshme si psh:

trokit ketu

Pinoku - trokit ketu

Po vendi me i mire qa do thoja asht te vizitosh trokit ketu

Tek kjo faqe mundesh me shkarky e-books tjere sipas kategorise si Psh.

Albumi trokit ketu
Libri i gabimeve trokit ketu
Luli i vocërr trokit ketu
Nita trokit ketu
Përralla trokit ketu
Pinoku trokit ketu
Pipi trokit ketu
Te vegjëlit trokit ketu
Tregime trokit ketu
Vjersha trokit ketu


Bashin qejf
Back to top
Rozafa-usa
Mon Apr 14 2008, 02:53pm

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
faleminderit shume bud
Back to top
::bud::
Tue Apr 15 2008, 02:48pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Rozafa-usa ka shkruar:

faleminderit shume bud


per ita femij po mundohna
Back to top
gilushi
Wed Apr 16 2008, 03:56pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
BUD a munesh me me gjet nje GOOGLE EARTH free se u lodha tu kerku e nuk po nxjerri gje ne drite.


Back to top
::bud::
Thu Apr 17 2008, 11:10amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Hi Gilushi,

trokit ketu

Click tek Free Download
Back to top
gilushi
Thu Apr 17 2008, 03:33pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
thnx BUD


Back to top
::bud::
Thu Apr 17 2008, 07:30pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Gilushi kur ta instalosh, mi shif pak tjegullat e shpise a mi ka thy era simjet?
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3052 sec, 0.0820 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,116kB