Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Fri May 09 2008, 11:48amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Interesante ...
Ketu mund te shikoni librin Shkodra Guide 2007Nga faqja 01 - 68 trokit ketu

Nga faqja 69 - 113 trokit ketu

Si ju duket? :-??
Back to top
belgium
Tue May 13 2008, 06:24pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

Interesante ...
Ketu mund te shikoni librin Shkodra Guide 2007Nga faqja 01 - 68 trokit ketu

Nga faqja 69 - 113 trokit ketu

Si ju duket? :-??


pse nuk me hapet mu kjo?
Back to top
::bud::
Tue May 13 2008, 06:58pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Belgium, nuk te hapet se ndoshta nuk acrobat reader per me hap .pdf

Merre kyt fogram se ta ban punen trokit ketu
Back to top
belgium
Tue May 13 2008, 06:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

Belgium, nuk te hapet se ndoshta nuk acrobat reader per me hap .pdf

Merre kyt fogram se ta ban punen trokit ketu


flm bud !
ishalla sme ke dhan noj mikrob?,hhahahahaahahah
Back to top
::bud::
Tue May 13 2008, 07:00pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hahahaa luje PC me gelqere

[ Edited Tue May 13 2008, 07:01pm ]
Back to top
belgium
Tue May 13 2008, 07:01pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

Besoj se nuk ke Acrobat Reader te instalum ne PC per me e hap Belgium, merre kyt poshte se asht i lehte me madhesi dhe ta ban punen. Ca marche hahahaaa.....
trokit ketu


po aty thot refuser?
Back to top
::bud::
Tue May 13 2008, 07:05pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533

Per ato qe perdorin Firefox ketu mund te gjeni fjalorin ne guhen tuaj (edhe Shqip).
Ky Add-in korrigjon gabimet autografike ndersa shkruani duke i nenvizuar

trokit ketu


Back to top
belgium
Tue May 13 2008, 07:07pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:


Per ato qe perdorin Firefox ketu mund te gjeni fjalorin ne guhen tuaj (edhe Shqip).
Ky Add-in korrigjon gabimet autografike ndersa shkruani duke i nenvizuar

trokit ketu

flm bud kjo me intereson .....
Back to top
gilushi
Sun May 18 2008, 05:10pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
::bud:: ka shkruar:

Gilushi kur ta instalosh, mi shif pak tjegullat e shpise a mi ka thy era simjet?


hahahahahahahahahahahahaha
naq tjegullat i ke ne rregull, po te eshte thy antena e tv.
hahahahahaha


Back to top
Vaskja
Fri May 23 2008, 04:07pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
a din kush me me gjet nej antivirus por qe te jet internet scurity ..........


Back to top
::bud::
Fri May 23 2008, 08:41pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Vaskja ka shkruar:

a din kush me me gjet nej antivirus por qe te jet internet scurity ..........AVG Internet Security 8.0.93
I ka tana te perfshime Anti-Virus, Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Protection & Firewall.
trokit ketu

Merre te rapidshare:
trokit ketu

...kur te kerkoje me shti kodin fut veq ato me "Mica"

Free internet Security nuk e besoj se ka, vetëm nëse don me i marre veç e veç (AV, Firewall dhe Spywre...)
Note! Para se te instalosh çfarëdolloj antivirusi "i vjetri" qe ke duhet ç'instaluar përpara dhe ba restart.

[ Edited Fri May 23 2008, 08:45pm ]
Back to top
Sheqerja
Wed May 28 2008, 09:47pm

Registered Member #504
Joined: Mon Feb 12 2007, 09:54pm

Posts: 169
Z.Bud! A ka ndonje mundesi se si videot e youtube te burnen ne cd dhe te shikohen ne dvd player?
Back to top
Vaskja
Thu May 29 2008, 01:52pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
o bud ma shif po mujte me me gjet kund nej kod per nod32 ver.3.0622 se boll jam ty u mundu po nuk po mundem me e gjet.........


Back to top
shkodrani ne mergim
Thu May 29 2008, 03:12pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
Vaskja ka shkruar:

o bud ma shif po mujte me me gjet kund nej kod per nod32 ver.3.0622 se boll jam ty u mundu po nuk po mundem me e gjet.........


klara ky eshte linku ku mundesh ta shkarkosh.
eshte i thjeshte dhe i lehte per tu perdorur dhe falas.

trokit ketu
Back to top
::bud::
Thu May 29 2008, 03:17pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
klara ka shkruar:

Z.Bud! A ka ndonje mundesi se si videot e youtube te burnen ne cd dhe te shikohen ne dvd player?puuuuuuuufffff..... #-o ka pak pune Klara po bahet. E keqja sht qe kualiteti i videos dhe i zerit doemos
qe do te jene shum te dobeta, sepse:
- Madhsia e viedos ne You tube asht rreth 10% e madhesis normale te videos ne DVD
- Vidjoja komresohet shum dhe humb shum kualitetin
- aq ma teper kur kpnvertohet per te dyten here

Per mendimin tim nuk ja vlen mundimi por megjithate;


Te kshilloj me shkarku kyt program per shkarkimin e vidjove nga YouTube ne PC
trokit ketu
Mbasi te kesh shkarku videot athere duhen "convertuar" ose kthyer ne format DVD (.vob) ne menyre qe ti shikosh ne TV
Ketu jane edhe sida shpjegime se si me i kthy.
trokit ketu
Note. Nqse "DVD player" lexon file .DivX (normalish e ka kyt shenje ne DVD Player)

ma mire ktheji ne kyt format, nese jo athere ktheji ne format DVD (.vob)

Mbase te duhet edhe kjo "Free DVD Player" merre ketu:

trokit ketu

(don shum durim dhe kohe) head wreacking


[ Edited Thu May 29 2008, 03:18pm ]
Back to top
Sheqerja
Thu May 29 2008, 03:20pm

Registered Member #504
Joined: Mon Feb 12 2007, 09:54pm

Posts: 169
Flm shume. Je i madh. Lum gruja qe do t'marre! Je shume i durueshem. Grazie
Back to top
::bud::
Thu May 29 2008, 03:21pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Vaskja ka shkruar:

o bud ma shif po mujte me me gjet kund nej kod per nod32 ver.3.0622 se boll jam ty u mundu po nuk po mundem me e gjet.........


Do interresohem, asht pak i komplikim zhbllokimi i ketij Antivirus se e kam pas edhe un. Nuk jam i sigurt cilin versjon kam po do ta shof.
:-?
Back to top
Vaskja
Thu May 29 2008, 03:31pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
::bud:: ka shkruar:

Vaskja ka shkruar:

o bud ma shif po mujte me me gjet kund nej kod per nod32 ver.3.0622 se boll jam ty u mundu po nuk po mundem me e gjet.........


Do interresohem, asht pak i komplikim zhbllokimi i ketij Antivirus se e kam pas edhe un. Nuk jam i sigurt cilin versjon kam po do ta shof.
:-?


ai versioni qe te kam dhan asht ai qe ban edhe per windows vista


Back to top
::bud::
Thu May 29 2008, 03:37pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
klara ka shkruar:

Flm shume. Je i madh. Lum gruja qe do t'marre! Je shume i durueshem. Grazie


hahahahahaa,....... mas na ngatrro shiritin tesh hahahaa...... kam marr nje program software per gru. hahahahah vetem se nuk din me shtupu hahhaaa.......
Back to top
::bud::
Tue Jun 17 2008, 09:58amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Shkodra The city of the bicycles =D>http://www.inyourpocket.com/data/download/Shkodra_1.pdf (copy-paste)
per ta marre ne dpf


Shkodra In Your Pocket


A diamond-shaped city wedged between the Rozafa Citadel, the magnificent Albanian Alps, deep blue Lake Shkodra, a 30-kilometre sand beach and the serene Buna river delta reservation - Shkodra is a diamond in the rough with plenty of potential.

While many visitors quickly breeze though the city, Shkodra’s turbulent 2400-year history has left plenty of interesting relics that make a stay in Albania’s cultural capital worthwhile.

Hundreds of years of no-nonsense religious and ethnic tolerance resulted in booming trade, witnessed by Shkodra’s grand merchants’ homes, and dozens of mosques and Catholic and Orthodox churches standing in close proximity to each other. With travel to Albania now easier than ever before, and the number of visitors to Shkodra increasing, facilities for travellers are improving rapidly, with good hotels and several excellent restaurants now established.

Back to top
::bud::
Tue Jun 24 2008, 01:47pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533... edhe ne shqip - - trokit ketu

[ Edited Tue Jun 24 2008, 01:48pm ]
Back to top
:IROLF:
Sun Jul 27 2008, 07:56am


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
BUD tan programet qe ke nxjerr jan trial.
Back to top
::bud::
Sun Jul 27 2008, 08:02amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e ke gabim shifi edhe nji here. Mandej venni full ti mas e ke problem at pune
Back to top
:IROLF:
Sun Jul 27 2008, 08:33am


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Antivirus
ESET NOD32 Antivirus 3.0.669 + keygen trokit ketu

ESET NOD32 Antivirus System - Integrated, Real-Time Protection against viruses, worms, trojans, spyware, adware, phishing, and hackers. Best detection, fastest performance & smallest footprint.

NOD32 Antivirus System provides well balanced, state-of-the-art protection against threats endangering your PC and enterprise systems running various platforms from Microsoft Windows, through a number of UNIX/Linux, Novell, MS DOS operating systems to Microsoft Exchange Server, Lotus Domino and other mail servers.

ESET solutions are built on ESET’s one-of-a-kind ThreatSense technology. This advanced heuristics engine enables proactive detection of malware not covered by even the most frequently updated signature-based products by decoding and analyzing executable code in real time, using an emulated environment. By allowing malware to execute in a secure virtual world, ESET is able to clearly differentiate between benign files and even the most sophisticated and cleverly-disguised malware.

Users of Microsoft® Windows® can experience the power and elegance of NOD32's ThreatSense Technology with ease and comfort. Our single optimized engine offers the best protection from viruses, spyware, adware, phishing attacks, and more. Keep tomorrow's threats at bay with our proactive detection technology.[ Edited Sun Jul 27 2008, 11:06am ]
Back to top
:IROLF:
Sun Jul 27 2008, 08:36am


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Pastrues dhe shpejtues
Tune Up Utilities 2008 7.0.8004 + keygen trokit ketu

TuneUp Registry Defrag
Defragment and repair the registry
* Reduces the number of fragments within the registry
* Repairs structural defects
* Releases unused memory
TuneUp Registry Defrag
Defragment and repair the registry
* Reduces the number of fragments within the registry
* Repairs structural defects
* Releases unused memory
TuneUp StartUp Manager
Prevent the unwanted starting of programs
* Acclerates system start-up
* Displays automatically executed programs when Windows starts up
* Also lists programs not in the autostart folder
* Provides clear recommendations for and descriptions of several thousands of programs[ Edited Sun Jul 27 2008, 11:04am ]
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3569 sec, 0.0919 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,097kB