Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ishalla ju pelqen!
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
~*Christel*~
Thu Feb 21 2008, 08:29pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Pershendetje une jam torino_ne.
mwahhh tanve!

[ Edited Fri Feb 06 2009, 10:34pm ]
Back to top
Rozafa-usa
Thu Feb 21 2008, 09:28pm

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
mire se erdhe naqe e ja kalofsh sa ma mire .
Tu prifte mbare ne shkolle e jete. E mos u merzit se fillimi ashte i veshtire po tesh po mesohesh edhe ti hahahahaha si te tane na........ hin perdite ketu se ta hekum ketu te gjithe merzine ...
Back to top
migu
Thu Feb 21 2008, 09:37pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
mire se erdhe ,une jam afer torinos por jo ne itali ne nje shtet tjeter,aty ne torino eshte jete po ndoshta hala nuk ke dal mire,eshte qytet i mrekullueshem, une vij shpesh andej, kam dhe nje kusheri,asht shume mire qytet i madh,mos u merzit se do mesohesh e do knaqesh.ciao.torino_ne

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
~*Christel*~
Thu Feb 21 2008, 10:26pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Ishalla ka me fillu ma plakro_81 se per der itesh nuk kena gja ne terezi.
Po nejse vjen niri tu u mesu. faleminderit naqe per mikpritjen
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Feb 22 2008, 01:54am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
torino -ne mire sekardhe ne kete forum dhe ja kalosh shume mire mes nesh...suksese ne shkoll dhe just hang in there sis it gets better....

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
zjermi
Fri Feb 22 2008, 04:19am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
torino_ne mirese na gjete, degen e paske shume te bukur.
shpresoj te ja kalosh mire ne forum

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
~*Christel*~
Fri Feb 22 2008, 11:58am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Faleminers taaaanvee! Mwahhh
Back to top
Vaskja
Fri Feb 22 2008, 09:39pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
mire se ke ardh torine_ne
une kam ken per krishtlindje ne torino dhe me ka pelqy shume si qytet po habitem si akoma skeke ambientu po nejse avash avash tu prift mbare me shkoll ty dhe mu qe jena "vit parista"


Back to top
shkodra
Fri Feb 22 2008, 10:13pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
persh torino_ne e mire se erdhe.e ja kalosh sa ma bukur....

no comment......
Back to top
~*Christel*~
Fri Feb 22 2008, 10:17pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
flmsh shkodra.
Flm sh vaskja suksese e pac fat edhe ty ne shkolle se ma merr menja kena nevoj te dy hahahhahaha.....Gjithesesi torino si qytet nuk me pelqen,
Back to top
visho
Fri Feb 22 2008, 10:20pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
mirse erdhe Torino e ja kalash mir e ishalla mbijetan midis tan ktyne tmarrveBack to top
~*Christel*~
Fri Feb 22 2008, 10:22pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
hahahahahahhahah hahahhahaahah fmsh per paraajmerimin visho. Si ma kekan tan te marr? hahahahhahahaahha e fort kja
Back to top
Holly
Fri Feb 22 2008, 11:09pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
torino_ne me fal per fonesen dushe,mir se ke ardhe e shpresoj te ja kalosh sa ma mir me ne.
tu prifte mbare ne shkolle edhe ne jete gjithashtu.* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
~*Christel*~
Fri Feb 22 2008, 11:12pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Ska gja maj toshe. Ka than ai shoqi ma mire vone se kurre. E ke la vedin me ke ba Welcome-in me te bukur deri tesh flm mwahh
Back to top
SuperGirl
Sat Feb 23 2008, 11:30am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mire se ke ardh torino_ne! bash qejf, e ca te dush ti ktu

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Sat Feb 23 2008, 11:41am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Faleminserit SuperG...u r so kind hun!
Back to top
Vaskja
Sat Feb 23 2008, 06:03pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
torino_ne ka shkruar:

flmsh shkodra.
Flm sh vaskja suksese e pac fat edhe ty ne shkolle se ma merr menja kena nevoj te dy hahahhahaha.....Gjithesesi torino si qytet nuk me pelqen,


mire maj a bajme ndrrim qytetesh une ne torino ti ne firenze........lol


Back to top
~*Christel*~
Sat Feb 23 2008, 06:19pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
mqs po kembengul edhe e bajme hahahah puc
Back to top
belgium
Mon Feb 25 2008, 03:40pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
torino me fal per vonesen dhe me duket se kena pas dialogu bashk ne forum por gjithsesi te uroj mire se vjen ne forum...shpresoj se ke zgjedh forumin ma te pershtatshem per ty dhe per kete te siguroj....ja kalofsh mire mes nesh=
Back to top
Vaskja
Mon Feb 25 2008, 05:40pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
belgium ka shkruar:

torino me fal per vonesen dhe me duket se kena pas dialogu bashk ne forum por gjithsesi te uroj mire se vjen ne forum...shpresoj se ke zgjedh forumin ma te pershtatshem per ty dhe per kete te siguroj....ja kalofsh mire mes nesh=


ueeeeeeeeeeeeeeeeeee cfar mireseardhjet..........mu ma ka ba si me pas ken katundari i qumshtit.........lol


Back to top
Edmond-Cela
Mon Feb 25 2008, 05:50pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
me fal edhe mu se jam me vones torino_ne. te uroj mir se ardhjen ne mesin ton e ishalla ja kalon sa ma mire me ne.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
~*Christel*~
Mon Feb 25 2008, 07:20pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
flmsh edmondi naqe...
Ti vaskje a ke naj problem a???? Secili ka marr pritjen qe ka meritu ......lol
Back to top
Vaskja
Mon Feb 25 2008, 07:54pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
hahahahahahahahahah ja maj mas u ban merak se edhe mu ma ka ba pershndetjen po ne ate kohe ska ken kaq shume i rafinum........lol


Back to top
~*Christel*~
Mon Feb 25 2008, 08:45pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
djale i mecem ai ka ec me kohen
Back to top
::bud::
Sat Mar 01 2008, 10:55pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
torino_ne ma mire vone se kurr.

Moreserdhe dhe ja kalosh mire
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3211 sec, 0.0872 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,110kB