Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Thu Feb 28 2008, 07:24pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Tyson-Holyfield, gati dueli, ndeshja, në Afrikën e Jugut

trokit ketu

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Fri Feb 29 2008, 04:08pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Boksi vetem sport nuk mund te quhet!

poshte dhuna!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Fri Feb 29 2008, 04:45pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hahahahahahahahaha
mua me pelqen shum te shoh kur ndeshet LUAN KRASNIQI ..
para 3 vetesh kishte nje ndeshe .
Jam lute Zoti ishalla po e fiton .
kur ka humb,...qera pertoke...... gati me la zemra....

[ Edited Fri Feb 29 2008, 04:47pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
~*Christel*~
Fri Feb 29 2008, 05:24pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Boksi?! Sport kot,vec mu gjujt me grushta si vagabonda lagjet!
Back to top
scutari82
Fri Feb 29 2008, 05:39pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
torino a e din si asht si me ken tu u rra dy gjela a i keni pa gjelat njashtu asht edhe boksi
Back to top
anna31
Fri Feb 29 2008, 05:45pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
A e dini tamam kur ka me u ba kjo ndeshje, qe ta baj nje plan e mos te jem ne shtepi. seriozisht, na thoni, se spo kam kohe me hi e me kerku me e gjet, , se me ban me u ndje keq kur shoh boks,

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
zjermi
Fri Feb 29 2008, 05:47pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
boksi asht nder sportet qe me pelqen ma shume me ndjek mbas futbollit

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Edmond-Cela
Fri Feb 29 2008, 09:06pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
ishalla realizohet ajo ndeshje. se ka me ken nje spektakel i vertet

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Mir-Shkodrani
Sun Mar 30 2008, 04:06pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
KRESHNIK QATO - Vitor Sa
me 4 prill ora 20:00 drejtperdrejt nga tvsh.

Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
zjermi
Mon Mar 31 2008, 03:53am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
i vetmi qe asht tuj ba boks taman per shqipnine, ishalla na nderon

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Edmond-Cela
Mon Mar 31 2008, 06:23pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
ishalla ishalla don zoti e fiton kreshniku ose niku durrsi sic e therras une. kreshniku asht nje shok i ngusht i jemi kena jetu ne nje shptepi bashk i kam ndjet ne shum ndeshjet ketu ne angli, asht nje djal shum i mire e i dashtun.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
zjermi
Tue Apr 01 2008, 03:58am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
pyte cili boksier i vllaznise e ka rrah kur ka ba boks ne shqipni

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Edmond-Cela
Wed Apr 02 2008, 07:33pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
zjermi ka shkruar:

pyte cili boksier i vllaznise e ka rrah kur ka ba boks ne shqipnigavoshi a?


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
zjermi
Fri Apr 04 2008, 04:38pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
jo ma se gavoci asht pesha pupel,
e ka rrah artur drini dhe bacuku qe ka ba edhe ai ne angli

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
scutari82
Fri Apr 04 2008, 04:57pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
per te tan amatoret e boxit

trokit ketu
Back to top
visho
Fri Apr 04 2008, 09:00pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
i lumt Kreshnik Qatos qe na neroj me fitoren e tij ma ne fun u bame edhe na me kampion botetBack to top
Edmond-Cela
Sat Apr 05 2008, 11:45am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
urime urime nikos ishalla sa ma nelt

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
zjermi
Mon Apr 07 2008, 05:10am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
bravo, na trembi pak ne raund te pare

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Engel
Thu Nov 19 2009, 04:54pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
.
Një histori e 1923: Fshatari që mposhti kampionin jugosllav


KORÇË - Kampioni i mundjes i Jugosllavisë mposhtet nga një fshatar i Polenës së Korçës. Një gjë e tillë ka ndodhur në vitin 1923 në qytetin e Korçës ku jugosllavi Pavllo Dopugia rrihet nga Nasi Papa. Kampioni mbërriti në qytetin juglindor dhe pasi u strehua në një nga hotelet shpërndau kudo reklama në vendet publike duke tërhequr vëmendjen e banorëve. Në to thuhej se Kampioni i Jugosllavisë në mundje, por edhe njeriu më i fortë i botës ofronte 1000 korona për atë që do të ndeshej me të dhe do ta mundte. Por mësohet se kampioni është mposhtur pikërisht nga dikush që "si një shqiptar dhe kalorës" i fali 800 korona dhe i mori vetëm 200.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2437 sec, 0.0902 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 2,952kB