Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Loje futbolli nga forumistat lol
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Sun Mar 02 2008, 08:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Te dashur forumista!
Duke pas parasysh qe kete periudhe kam kap pak forumin ne dore tu pastru nga postimet jashte teme, vuna re disa postime te tema "sporti i preferuar", nje ndeshje futbolli qe kane organizu rabija me shkodranin_NyC, shkodren e vishon, keshtuqe i rujta disa nga pjeset kryesore te ndeshjes, dhe thash po i ve te kjo tema. jane vetem pjeset kryesore
.......................

sipas vishos:

DEKLARAT

Ne shoqata e tifozave BJERI TI BIM protestojm ne drejtim te federates per te gjitha padrejtesit qe behen ne drejtimin ton dhe ju njoftojm se duke filluar nga data 1 PRILL antaret e shoqates ton do fillojn nje grev urie .

Me posht ju perserisim per te disamiten her listen e kerkesave tona.

1 nji autobuz te vjeter mundesisht pa xhama se ky qi kena po na ftoh tanve airi i kondicionum e kur mrrijm ne fushen kundershtare nuk kena za me bertit.

2 shkallave te stadiumit ti hiqen menjeher nejset prej plastiket e te zevendesohen me dhamarin,kartona ,drrasa e lloj lloj mjetesh rrethanore.

3 te hiqet rrethimi me hekura dhe te zevendesohet me ferra e driza se kshtu kan ku me dh.... qent.

4 te hiqen te gjith rreklamat e firmave private e te zevendesohen me parulla te tipit parti enver jemi gati kurdoher,posht kapitalizmi.

5 ne tabelen elektronike te mos shkruhet vendesit-miqt por na fitojm ata humin.

6 i kerkojm federates te mos na sjellin ma per gjykim te ndeshjeve nje albitre te till qe quhet RABIJE pasi ajo asht e nji anshme.

7 te mos lejohet hyrja ne stadium e njerezve qe nuk jan xurxull.

Qe nga ky moment shoqata e jon e veteqajtme BJERI TI BIM bojkoton te gjtha neshjet gjer ne plotesimin e te gjitha kerkesave tona.

FALEMINDERIT


SH.BJERI TI BIMAdresa .Lagja LIRIA Rr.Njaty ku rrin RABIA

~

rabija:

Visho sa her humb skuadra jote nuk don me than se e ka pas fajin albitri.

Ne ndeshjen e zhvilluar me daten 20 gusht 2007 skuadra e vishos pesoi nje humbje te rand.
Ndeshja Bregu i lumit-lagja liria perfundoi me rezultatin 4-0.
Vishoja ra ne deprosjon te keq mas asaj ndeshje se humbi kunder te afermeve te tij dhe zhgenjeu te gjith njerzit e tij nga bregu i lumit. Ta lehtesoj gjendjen e tij, dhe te gjej nje justifikim per humbjen beson se un mas kam ndoj lidhje me lagjen liria. I bani nje ankes edhe federats te futbollit, por mori pergjigje negative. U vertetu qe un s'kam asnji lidhje me at lagje dhe asnje arsye pse me e favorizu at skuader, prandaj edhe rezultati i ndeshjes nuk u hodh posht.
Gjithsesi vishoja vazhdon me mospelqimin e albitrave qe kan albitru ndeshjet ku ka humb vishoja dhe fatkeqsisht i ka humb te gjitha ndeshjet prandaj dhe nuk pelqen asnje albiter.

Shkodrani shenoi ne penallti prandaj rezultati i tanishem i ndeshjes asht 1-1

P.S gjithastu u formu edhe nje koalicjon albitrash per mbikqyrjen e ndeshjeve te mia, dhe pan qe kisha ba nje pun te shkelqyshme nder te gjitha ndeshjet pranadaj edhe me emeruan si albiterja ma e mir e vitit, prandaj per ndeshjen qe po zhvillohet rrini te qet se gjithcka eshte nen kontroll dhe cdo thirrje asht e sakt.

~

rabija:

Ty shkodran sorry po s'te shkoka humori hic, kshtu qe perqendroju ndeshjes leni tjerat.

asht minuta e 60 edhe rezultati asht 2-1 per shkodranin

~

visho:

Deklarat

Na shoqata e tifozave "BJERI TI BIM" jemi shum te indinjum me terheqjen e HOLLYT pasi na jemi te sigurt qe terheqja ka ardh nga presionet qe ju shkaktuan kesaj lojtareje dhe nga pakenaqesit qe kjo lojtareje ka nga albitrimi i njeanshem i ndeshjes nga nje albitere qe quhet rabije po qe ska asnje njohuri persa i perket fushes se blert prandej ne i bashkohemi vendimit qe ka marr kjo lojtare dhe e perkrahim deri ne fund dhe si rrjedhoj ne vazhdojm bojkutimin e te gjitha ndeshjeve.


Sh.BJERI TI BIM

~

shkodra:

hahHhhH hJDE lbitre hajde si 2:1 per shkodranin ma 10 % ka maj topin dhe bai 2 gola...nuk ekziston kjo..paska pas t drejt e visho qe nuk pranoj ty si albitre..hahahahhahahahaha hajt shofim si po maron hade naq dona min e 90 spres ma une rezultatii sakte..hellu.... !mistrust

~

visho:

neve do fitojme neve do fitojme neve do fitojme fooorca neve fooorca neve pooooshte juve poooshte juve policea a me ne policia ame ne

~

visho:

nigjoni ktu lene ça thet holli po mos ti shkojn kuj menja me e nerpre neshjen se i kena ba abonimet per tri vjet sjena tuj ju lan me na i çu per lesh

un prej venit holl nuk las
e prej gzimit po bertas
ju shaf ju e mkap i gaz
luni tan per i tos kas

~

shkodra:
hahaa a edhe un po jap dorhecje terhicem......ja kalofshi bukur .......urime shkodrani per fitoren hahah

~

shkodrani nyc:

urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra urra

tesh mas gzimit po cuditem pse shkodra u terheq... se prisja prej tejet terheqjen shkodra.... anyway do ta diskutojme ma gajte doreheqjen tande se tesh duhet me ik... bye

~

visho:

po ne ça kena me ba ne stadjum tash

~

shkodrani nyc:

ju tesh rrini e xeni shkallet e stadiumit... merrni ka 1 batanije e futjani gjum ne stadium e pritni sa te fillojne ndeshja tjeter... lol

~

shkodra:

hahahh po neshja e tjeter kushe kush lun? hahahahh


~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~Tani jeni te mirepritun me ba edhe ndeshje te tjera...e di qe ska me ju pas shum lezet se aty keni ken jashte teme, po skam ca ju bej

:-h
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visho
Sun Mar 02 2008, 09:03pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
shyqyr qi i bane mu kthy se mu thanen mrapanicat njitu nshkall te stadjumit tash 6 muj tuj prit me fillu neshja e ata hiç e nuk e kam ner men me ik prej ktu se kam ba abonim 3 vjeçarBack to top
SuperGirl
Sun Mar 02 2008, 09:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
e kam hek at pjesen ku un perfundoj ne maje te plepave, kshtuqe mos u anko

hajde tesh, dona loje tjeter!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visho
Sun Mar 02 2008, 09:14pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
meqi gjat ksaj koh tuj nej shkalle te stadiumit e mpanen rojet njaty dit nat si duket ju dhimta mthirren e mthanen hejde ma rrezik e xeju i fije gjuj naj top deri sa vin futbollistat e un prit e prit jam ba njish jam ba si kaka alamet futbollistit sa qi mpavi mirel josa e mtha ti bake per ne ty pa tmarrim nekip tpar e pa tvem me lujt korrne ca thu ti super a ta nenshkruj kontraten a ja se di si do tjet ky rrol se hera par qi mven me lujt korrne se gjithmon mveshin me lujt meçBack to top
SuperGirl
Sun Mar 02 2008, 09:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahahahahaha, visho, pranoje dhe mos e mendo dy here!

tu dha rasti nje here ne jete mos me lujt mendsh por futboll, keshtuqe nenshkruje, dhe urimeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visho
Sun Mar 02 2008, 09:45pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
faleminers per kshillen po e firmosi nij maj se harrova a ban me vu gishtin me boj maj se un sdi me ba firmen ,pa marr mondin o mondi a pa vjen ne skuader ma me lujt edhe tiBack to top
shkodra
Sat Mar 15 2008, 09:20pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
super a bajm nje 2 she?

no comment......
Back to top
visho
Sat Mar 15 2008, 09:28pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
kush e kush pa bana maBack to top
shkodra
Sat Mar 15 2008, 10:22pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
he visho ke don ti ? apo don me nej albiter ahahahhahah

no comment......
Back to top
visho
Sat Mar 15 2008, 10:25pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
po shaf i her se noshta skam nge me nga
ma mir po rri e ha far luledillit shkallveBack to top
shkodra
Sat Mar 15 2008, 10:46pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ahahahhhahahahaha si te dush une po pres te vijn na njena,se deri itesh sasht paraqit kush hahahaha

no comment......
Back to top
gilushi
Sat Mar 15 2008, 11:44pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
ERDHA UN,PO A ME LUJT A ME HANGER FARA LULE DJELLI ME VISHON??????????????????


Back to top
~*Christel*~
Sun Mar 16 2008, 12:04am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
a mund te baj spektatoren une? LoL
Back to top
Edmond-Cela
Sun Mar 16 2008, 12:16am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
po naqe 20mi lek bileta ban

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
~*Christel*~
Sun Mar 16 2008, 01:36pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
e shah prej ne shpi ma
Back to top
SuperGirl
Sun Mar 16 2008, 01:41pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
shkodra ka shkruar:

super a bajm nje 2 she?nqs doni un bahem psikologia e ekipit (rri te dhoma e zhveshjes me ju dhan zemer ) se per tjeter gja nuk ia them futbollit...

ose me numru golat, hahahaahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Edmond-Cela
Sun Mar 16 2008, 02:44pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
torino_ne ka shkruar:

e shah prej ne shpi mate duhet me pagu licensen


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 04:58pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
SuperGirl ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

super a bajm nje 2 she?nqs doni un bahem psikologia e ekipit (rri te dhoma e zhveshjes me ju dhan zemer ) se per tjeter gja nuk ia them futbollit...

ose me numru golat, hahahaah
hahahaaa po neje ti te dhoma e zhveshjes une sdal ne fush hic me lujt futboll tan kohen te smur me ke hahahahahhhaha.... qa jeni ju ma kerkush spo don me ba nje dyshe?....super po deshe ti rri ne porte se per te tjerat mendoj une....hahahahh


no comment......
Back to top
lea_it
Sun Mar 16 2008, 06:34pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
me ke pa bahem un se edhe un du me lujt nqoft se doni po rri portjere

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:21pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ti perzoten portjere ja po me lujt neper fushe me ece vrap me kap at rrumullakun e bardhe..hahahah ti me vishon....une me super...

no comment......
Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:23pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ja ma un nuk e marr ne skuader se kam frig se bahem shakshiBack to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:23pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
si se merr he drec ti portier ajo sulmuse ..une difensor hahahahhahahah

no comment......
Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:25pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ja ma dan me ba faula ti e ja ma se ma sakatan ti se la me ty

Back to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:29pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahaha ateher fute at ne porte e del ti ne sulm hahahahhaha sa golat ja baj une asaj hahahahaha

no comment......
Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:31pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ja ma mu mka than tuti na duhesh te shoqata sdi ca me baBack to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2721 sec, 0.0869 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,070kB