Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Loje futbolli nga forumistat lol
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:33pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
lene naq
futju lojs...ku po gjen ma kshu lojtarje me lujt me ty...a i magjinon ajo sic asht itesh tu ec vrap neper fushe hahahahahhaahh tan lojtart i ka ne shpine...hahahahahhah

no comment......
Back to top
lea_it
Sun Mar 16 2008, 08:35pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
ja flm shjkodra un me te nuk bahem se na muni tan aj te shkojn e ti shajn venit e te rrin atje ku ka nej neshjen e par

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:36pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
as un maj slas me ty kush pa e ka problem ma mir po shkaj e rri me tutin ne shkallaBack to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:37pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahaha ja maj aj me ty po rrin hahahahhha qe ke ti ..kur te hin aj ne porte e sigurte ska burre qe ban gol se e mush porten hahahahahha

no comment......
Back to top
lea_it
Sun Mar 16 2008, 08:38pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
mir po ja ban se un pa bahem me edmondin

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:41pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahahah mir maj me mondin banu ..prit sa te me vijne lojtarja jeme se ala nuke di a pranon.hahahahaha
in tanto si fa nxemja hahahahahah

no comment......
Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:44pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ti lea ban mir mu ba me kafscett se shkoni te dyja hahahahaahBack to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 08:46pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahahha ja ma kafscett sja thote futbollit po kjo po me duket hahaha..kja edhe kara te me duket se din hahahahahhh

no comment......
Back to top
lea_it
Sun Mar 16 2008, 08:49pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
un menaj qi skuadra jeme te quhet "slip" kush te dejn munet me marr pjes

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
visho
Sun Mar 16 2008, 08:53pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
un skuadren tane e kisha qujt marshallaBack to top
shkodra
Sun Mar 16 2008, 09:00pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
lea_it ka shkruar:

un menaj qi skuadra jeme te quhet "slip" kush te dejn munet me marr pjes
hahahahahahahha ka te erdhi ky emer ma se na i more tan lojtart spo let kush em mu e shefin hahahahahah.....

no comment......
Back to top
lea_it
Sun Mar 16 2008, 09:09pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
hahahaha visho njashtu po ja ve tash e mrapa skuadra quhet "marshalla" shkodra a losim tek e tek deri sa te vin naj tjeter


Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
lea_it
Mon Mar 17 2008, 12:20am

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
james apo vjen ne skuader me mu

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Mon Mar 17 2008, 09:54pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahah po maj tek e tek pa lozim qyqa sa golat kam me ti ba hahahhahahh

no comment......
Back to top
belgium
Tue Mar 18 2008, 10:33pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

un menaj qi skuadra jeme te quhet "slip" kush te dejn munet me marr pjes


po jam dakord me ty por me sa shoh ti nuk ke slip maj por string....a me pranon dhe mu ne skuadren tende string ....?? urrraraaaaaaa
Back to top
lea_it
Tue Mar 18 2008, 10:37pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
mir belgium tani e mrapa un dua te jem ne skuader me ty shkodra te marrin superin

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Tue Mar 18 2008, 10:44pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

mir belgium tani e mrapa un dua te jem ne skuader me ty shkodra te marrin superin


ok naqe mos ke problem se shkodren e korruptojm se asht i gicilushem hahhahaahahahhaaha dorzohet hahahahhhahaah
Back to top
lea_it
Tue Mar 18 2008, 10:46pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
po ti ma a gicilohesh

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Tue Mar 18 2008, 10:47pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

po ti ma a gicilohesh


hahahahaahahaha lene mas e vet un jam i gicilum pa me prek hahahahahahhhaaaa
Back to top
lea_it
Tue Mar 18 2008, 10:50pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
nigja se keke si puna jeme a fillojm stervitjen ma qe te pakten te jena te pregatitun

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Tue Mar 18 2008, 10:52pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

nigja se keke si puna jeme a fillojm stervitjen ma qe te pakten te jena te pregatitun


po maj dacorc po tash nuk ban se asht mesnat
Back to top
lea_it
Tue Mar 18 2008, 10:55pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
po sa mu xe ma na spa djersitna shum si thu ti sa per fillim mu njoft ma mir

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Tue Mar 18 2008, 11:03pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

po sa mu xe ma na spa djersitna shum si thu ti sa per fillim mu njoft ma mir


traft e mira te raft naten e mire je e madhe LEA-IT
Back to top
visho
Wed Mar 19 2008, 06:47pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
Na shoqata e tifozave "BJERI TI BIM" jemi te indinjuar nga zhvillimet e fundit ne kampionatin ton dhe i kerkojm federates te fillojn sa ma par kampionatin dhe kerkesat tona jan keto me posht

1. skuadra e leas_it e belgium ta fillojm kampionatin me 3 pik minus pasi stervitjen nuk e zhvillojn ne fushen e neshjes por ne dhomat e zhdeshjes dhe ne vend te topave qe ju a ka dhuruar federata perdorin topat e leas

2.kerkojm qe fanelat te nrrohen edhe kur maran pjesa e par dhe jo vetem ne fund pasi tifozi shkret ka nevoj me knaq edhe syt

3. ne mbarim te cdo ndeshje lojtaret femna te vin e tna takojn ne spektatore nji per nji se kshtu na kena munsi me kontollu gjenjen e lojtareve tona

4 .cdo gol i shenuar nga lojtaret femra te shoqrohet me heqjen dhe hedhjen ne publik bluza brek rrecipeta e cdo gja qe te ndezin flak entuziazmin ton

ne pritje te shqyrimit te kerkesave tona ne ju urojm skuadrave nje kampionat te mbar

Me rrespekt shoqata e tifozave "BJERI TI BIM"Back to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 07:07pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
visho ka shkruar:

Na shoqata e tifozave "BJERI TI BIM" jemi te indinjuar nga zhvillimet e fundit ne kampionatin ton dhe i kerkojm federates te fillojn sa ma par kampionatin dhe kerkesat tona jan keto me posht

1. skuadra e leas_it e belgium ta fillojm kampionatin me 3 pik minus pasi stervitjen nuk e zhvillojn ne fushen e neshjes por ne dhomat e zhdeshjes dhe ne vend te topave qe ju a ka dhuruar federata perdorin topat e leas

2.kerkojm qe fanelat te nrrohen edhe kur maran pjesa e par dhe jo vetem ne fund pasi tifozi shkret ka nevoj me knaq edhe syt

3. ne mbarim te cdo ndeshje lojtaret femna te vin e tna takojn ne spektatore nji per nji se kshtu na kena munsi me kontollu gjenjen e lojtareve tona

4 .cdo gol i shenuar nga lojtaret femra te shoqrohet me heqjen dhe hedhjen ne publik bluza brek rrecipeta e cdo gja qe te ndezin flak entuziazmin ton

ne pritje te shqyrimit te kerkesave tona ne ju urojm skuadrave nje kampionat te mbar

Me rrespekt shoqata e tifozave "BJERI TI BIM"


ty visho shif skuadren tande qe i ke zhelemana e spa te duhet gja ty si bajm na stervitje e cfar topash kena na i kena pervedi e jo per fushe ok?
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3396 sec, 0.0902 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 3,030kB