Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Loje futbolli nga forumistat lol
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Mar 19 2008, 07:10pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
edhe nuk jam aspak dakord ca kerkon skuadra kundershtare qe kur te bajn gol femnat te hedhin fanellat dhe sutjenat ne air kjo asht provokim zotni visho dhe per kete kerkojm qe federata te denoje skuadren kundershtare me 10pike ne favorin tone dmth une dhe lea-it.......urararararararararararaaaaaaa
Back to top
lea_it
Wed Mar 19 2008, 09:50pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
per menimin tem u jam dakort me ja plotsu kushtet ktyne rrezikzive qi vin me na pa

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
lea_it
Wed Mar 19 2008, 10:35pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
beligium shif si pa ja bajm ti rri gati un po ju turrem sa te afrohen un po tju sjelli beshen ata tapa habiten ti shka e rrasja naj petull

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 10:40pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

beligium shif si pa ja bajm ti rri gati un po ju turrem sa te afrohen un po tju sjelli beshen ata tapa habiten ti shka e rrasja naj petull


hhhhhhhhhhhhhhahaahaaaaaa mas jep udhzime naqe se i kena mujt pa fillu loja hahaahhaahhahaha petull qa me shkrive gazithaahhahahahahah
Back to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 10:44pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

per menimin tem u jam dakort me ja plotsu kushtet ktyne rrezikzive qi vin me na pa


ja maj naq qe me ju plotsu kushtet qa jena na vefa kompany a?hhahaahaha hyq maj me ju marrr shpirtin kena ok?kurajo vetem e mos u demoralizo prej fjalve se ishtu fitojn kta horaaaaaaa
Back to top
lea_it
Wed Mar 19 2008, 10:58pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
kush mare djal mu demoralizu un ca asht aja fjal un po fitume kampjonatin du me vu foton teme lakuriq tapa e shef

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
JAMES
Wed Mar 19 2008, 11:01pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
qa thot more kjo ,o ju kekeni ekip i lakuriqave
në vend si me ba ndoj gol taman
ta po shikojmë në tavanBack to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 11:15pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

kush mare djal mu demoralizu un ca asht aja fjal un po fitume kampjonatin du me vu foton teme lakuriq tapa e shef


hhhaaaaaaahhaha mos u shpreh para kohet naqe se jan hora kta
Back to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 11:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
JAMES ka shkruar:

qa thot more kjo ,o ju kekeni ekip i lakuriqave
në vend si me ba ndoj gol taman
ta po shikojmë në tavan


te lutem JAMES a ban te na lesh rehat sepse vertet do tregojm vehten dhe te siguroj se kjo vajze dhe pse do beje gooool nuk svesshet sepse asht moter e jona ok?kupto te lutem.....flm
Back to top
JAMES
Wed Mar 19 2008, 11:25pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
e di moj naqe po më pëlqen homori i saj ,se ashtë e zhveshur nga mendime të mykura, e jo fanatikeBack to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 11:37pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
JAMES ka shkruar:

e di moj naqe po më pëlqen homori i saj ,se ashtë e zhveshur nga mendime të mykura, e jo fanatike


hhhaaahahahaaa ca te them un vetem te siguroj qe kjo vajze esht dikushi dhe jo sic menduam ta pranojme ashtu sic eshte sepse eshte vertete reale
Back to top
lea_it
Wed Mar 19 2008, 11:45pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
po nuk eerdhi policia me xjerr james jasht un nuk fillaj lojen

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
belgium
Wed Mar 19 2008, 11:48pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lea_it ka shkruar:

po nuk eerdhi policia me xjerr james jasht un nuk fillaj lojen


ca jan kto fjal lea? po ti nuk hyne ne comunikim me ne un e refuzoj hyrjen ne forum ok?dhe nuk tallem
Back to top
JAMES
Wed Mar 19 2008, 11:49pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
PO DAL VETË
NATEN E MIRË O ZONJA LE...Back to top
shkodra
Thu Mar 20 2008, 09:24pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
sa me sa jeni ma se une ala skam marr gja vesht se me ka jam....

no comment......
Back to top
shkodra
Thu Mar 20 2008, 09:24pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
sa me sa jeni ma se une ala skam marr gja vesht se me ka jam....

no comment......
Back to top
lea_it
Thu Mar 20 2008, 09:26pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
ti je rrezerv ma

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Thu Mar 20 2008, 09:36pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahah a jena ne squader bashk se edhe rezerv rri hahahhahahaah

no comment......
Back to top
lea_it
Thu Mar 20 2008, 09:44pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
nigja basha besen po serdhi belgium ti je i pari po si pa ta dredhi ty mar

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Thu Mar 20 2008, 09:53pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahhah ishalla po vjen belgium..ishtu thu ti po vetem me rrena me man..se ja ke vu synin james....

no comment......
Back to top
lea_it
Thu Mar 20 2008, 10:00pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
lene james se e kam tranjer personal

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
shkodra
Thu Mar 20 2008, 10:04pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahaha mos ma ku te ban stervitjen ne dhomen e zhveshjes hahahhahha

no comment......
Back to top
JAMES
Thu Mar 20 2008, 10:19pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
lea
po me mu qa pate lea pse më permende pa prit e pa mendu , unë nuk jam në skuader me ju ,po kjo tregon se lea e ka mendjen tek unë me më ble në merkato të dimrit.
o nuk mundesh me më ble moj naqeBack to top
lea_it
Thu Mar 20 2008, 10:21pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
pse ma kush pagun ma shum ma

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
JAMES
Thu Mar 20 2008, 10:31pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
jo maj naqe nuk pagun ma shumë se ti askush,po ti më len pa lujtë,kur të jem pran tejet nuk më bëjnë këmbët me lujtëBack to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2705 sec, 0.0925 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 3,022kB