Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ndeshjet e Vllaznise
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Sat Feb 16 2013, 02:09pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahahaahah ke te drejt babo..po nuk u ngatrrova pak nuk isha me ken un apo jo hahahahah..me fitore sot ishalla...

no comment......
Back to top
babo
Sat Feb 16 2013, 06:01pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Vllaznia _ Kukesi 1 - 0

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
shkodra
Sat Feb 16 2013, 06:10pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
bravo ju qoft...edhe pse pash statistikat..mu duk loj e barabart...

no comment......
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Feb 16 2013, 06:12pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
zot maje, si ja kan nis

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2923 sec, 0.0806 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,567kB