Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ndeshjet e Vllaznise
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:.A*S*R.: 1927
Mon Jun 01 2009, 08:03am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Cfare paraqites ma????
Vllaznia atu humb ne turn 2 sikur vjet me Napolin

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
LEONS
Mon Jun 01 2009, 12:16pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Me kalu turnin e pare ma Roma kena boll se manej e di se nuk munena shkuBack to top
star
Mon Jun 01 2009, 12:27pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
LEONS ka shkruar:

Nuk fitume asnji finale Pimp. Shpresojm kampionatin tjeter tesh edhe nje paraqitje te mire ne Europa Leagueishalla po e inagurojme si duhet kyt kompeticion te ri.
Back to top
LEONS
Mon Jun 01 2009, 12:33pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
shpresojm Pimp forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vllazniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaBack to top
star
Mon Jun 01 2009, 12:35pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
papapapapa vllazniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je e jonaaaaaaaaaaaaa.
Back to top
Mir-Shkodrani
Sun Feb 28 2010, 05:16am
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Vllaznia fiton 3-1 me Prishtinën

Vllaznia fitoi 3-1 me Prishtinën në ndeshjen e bamirësisë, të ardhurat e së cilës shkuan si ndihmë për Bashkinë e Shkodrës. Takimi u hap me një mini-spektakël ku performuan ndër të tjerët këngëtarët e njohur Bujar Qamili e Çiljeta Xhilaga. Për Vllazninë shënuan Edmond Doçi (34’), Bekim Bala (36’) dhe Ansi Nika (77’). Për kosovarët e Prishtinës golin e nderit e realizoi Suad Saliagiç 67’. Miqësoret midis ekipeve shqiptare dhe kosovare janë bërë të shpeshta kohët e fundit. Prishtina ishte vitin e kaluar pjesë e një triangolare në Vlorë të zhvilluar me rastin e 28 nëntorit, ndërkohë që Trepça e Mitrovicës humbi kundër Dinamos (2-1, 3 shkurt)

Vllaznia-Prishtina 3-1
Shënues: Doçi 34’, Bala 36’, Nika 77’/ Saliagiç 67’Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Mir-Shkodrani
Mon Mar 22 2010, 07:46pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Vllaznia 1-0 Laci


Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Mir-Shkodrani
Sun Aug 22 2010, 05:22pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Java e pare e kampionatit kombetar 2010/2011 Vllaznia arrin fitoren ne minutat e fundit kunder ballshjoteve te bylis me rrezultatin 3-2 golat per shkodranet u shenuan nga Rajovic 41` Sinani 85` dhe Jovanovic 93`.
Vllaznia arrin 3 piket e para ne kampionat.

Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Mir-Shkodrani
Mon Aug 23 2010, 10:19am
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Vllaznia 3-2 Bylis kronikaShkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
babo
Sun Sep 19 2010, 05:54pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Java 4
Skenderbeu 2 - Vllaznia 0

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Mir-Shkodrani
Wed Sep 22 2010, 04:32pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Ata qe e kan pare kete takim tham qe esht dukur shum qart qe viçat e Vllaznis nuk i pershtaten skuadres as`pak gjithesesi nese jo viçin e pankines ata te fushes largohen sa me pare.
Kronika


Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Xhulio8
Sat Sep 25 2010, 03:55pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Min e 40'

Vllaznia - Dinamo 0-3
Back to top
Xhulio8
Sat Sep 25 2010, 05:07pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Vllaznia - Dinamo Final Time 0-4
Back to top
Mir-Shkodrani
Mon Sep 27 2010, 05:34pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Kronika Vllaznia 0-4 Dinamo
Java e 5-te sezoni 2010/2011Shkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Thu Sep 30 2010, 07:56pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
marre me e pa kush riz ma .

Na kan kurit.

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun Oct 03 2010, 08:35am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Besa 0-1 Vllaznia

82 Sinani

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
babo
Fri Oct 15 2010, 06:58pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Vllaznia - Teuta 0 - 0

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Sat Oct 30 2010, 03:57pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Vllaznia-Flamurtari 1-3

(Jovanovic/ Strati,Licaj,Xhafaj)Back to top
babo
Sun Nov 07 2010, 07:02pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Vllaznia - Elbasani 3 - 0

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Tue Nov 09 2010, 08:09pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
babo ka shkruar:

Vllaznia - Elbasani 3 - 0kshtu po
Back to top
babo
Tue Nov 09 2010, 08:32pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
LEONS ka shkruar:

babo ka shkruar:

Vllaznia - Elbasani 3 - 0kshtu po
duhet me dit vec, qe Elbasani asht ekipi ma i dobet ne kampionat.
nuk asht se lujten gja edhe ket ndeshje

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Nov 13 2010, 11:16pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Sod
Vllaznia - Tirana

[ Edited Sat Nov 13 2010, 11:18pm ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
LEONS
Sun Nov 14 2010, 06:50pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Tirana-VLLAZNIA 0-2

(18 Armando Vajushi, 31 Vioresin Sinani)Back to top
Mir-Shkodrani
Sun Nov 14 2010, 07:26pm
Djal llokum

Registered Member #657
Joined: Tue Apr 10 2007, 07:01pm

Posts: 281
Kronika e ndeshjes Tirana - VllazniaShkoder locja gjithmone ne zemrat tona:

Back to top
Xhulio8
Tue Nov 16 2010, 11:49am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Super i lumte Vajushit ... po behet kampion .. per cdo vit vllaznia po qet nga dy tre lojtare te mire
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2381 sec, 0.0505 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,056kB