Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Vetem shkodranqe tamarsha me fol ktu
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 09:52pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hahahhahahahahha cen po ti se din qa asht shoqnia mar tamarrsha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Sun Jan 09 2011, 09:53pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
o si u knaqe sante tu u zgerdhi gili gili gili

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 09:55pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
ahhahah lene se sonte jam ne humor te mir

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jan 09 2011, 09:56pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
U s'di ihernan pa msu edhe pak :d

I care and I wish well!

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Jan 09 2011, 10:08pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
si e kena na zakon
me nji bejt un pa tpershnes
po tpres me dal njaty nbalkon
e nji kafe shpejt po ta qes

e mas mthuj se sjam kavaljer
se ishtu mke hap namin
na se dan naj gja me hanger
nrus po i tham tbajn pshesha ntamel

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Jan 09 2011, 10:47pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
po ju tregoj nje tfort

Vdes nje shofer i linjes Shkoder-Tirane dhe fillojn me prit vizita mirball tu ardh tana ata pasagjert si kishin pa udhhtu me te , kur tan tu xjerr ka 300 leke njeni prej tyne qet 150 leke . Njeni si ishte aty afer i drejtohet ktyne familjarve te shoferit e i thet , tamarsha i ky si qiti 150 lek ka ardh gjithmon deri nLezh

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2466 sec, 0.0792 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,631kB