Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Vetem shkodranqe tamarsha me fol ktu
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
visho
Fri Apr 04 2008, 03:30pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ca e paskan marr vedin asistentaxhit marBack to top
belgium
Fri Apr 04 2008, 03:30pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Vaskja ka shkruar:

audi q7 ma belgium........kan fillu me e kap vedin ata te asistences sociale nuk i hin ma ne sy benxi.....Q7 mar djal pse me ngatrran me germa ma
Back to top
visho
Fri Apr 04 2008, 03:33pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
asht q doret mar sa shtypitBack to top
belgium
Fri Apr 04 2008, 03:35pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
visho ka shkruar:

asht q doret mar sa shtypit


a e ngatrroj me Q8 stacjonin e benxins
Back to top
scutari82
Fri Apr 04 2008, 04:44pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
ca keka perzi leshi ktu hajde gjeja fillin
Back to top
Vaskja
Fri Apr 04 2008, 07:06pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
perzi shume biles se as fundi nuk po i gjehet kti leshit........lolBack to top
Rozafa-usa
Tue Apr 08 2008, 04:09pm

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
hahahhaha ku jeni ma shkodrane apo keni harru me fol shkodranqe hajde iher flasim per dasmat shkodrane si shkoshim nji jav para e rrishim tan nate qut tu knu e tu qesh , te shkret te zot e shpis me hallet e dasmes u dote me majte tan fisin me hanger per nji jave hahahahahahhah

edi se tesh rralle bahen ato dasma po te pakten ti kujtojme.....
Back to top
scutari82
Tue Apr 08 2008, 04:24pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
car rrall maj vjet jena knaq u martu kushoj nji jave atje te shpija dajs i kena ba kujshit shurdha lene qe kisha 10 vjet pa i taku kusherijt e ma ne fun u bam te tan bashke ja kena kalu s'ka ma mire
Back to top
belgium
Sun Apr 13 2008, 10:32pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
a ka n shkoder ma mushmolla pa qa i kisha hanger da mushmolla....
Back to top
belgium
Wed Apr 30 2008, 12:10am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ska ma lezet me fol, e me qesh nket sofer shkodrane!
Back to top
Rozafa-usa
Wed Apr 30 2008, 03:09am

Registered Member #1466
Joined: Thu Dec 06 2007, 05:57pm

Posts: 1103
qa jane mushmollat ma? a jane molla shume t' vogla?
un kisha dasht me hanger da zardalija. hajde belgium ta bajme nji rrug per shkoder se sma merr mendja se po na i nis kush hahahah
Back to top
belgium
Wed Apr 30 2008, 03:22am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahhahahhaha rozafa mushmollat jan do molla vogla majahoshe .ku te ra men per zardelija tash hhahahhahahaha taman the nji rrug per shkoder, per me marr edhe nji shtrajc me fiq patlixhanhhahahhahaha
Back to top
Vaskja
Mon May 05 2008, 03:45pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
eh mire qe m kujtut mushmollat se po pys axhen a ka majt nej fije mushmolla qe ka ne oborr dhe me ma nis nej strajc me dhl


Back to top
belgium
Thu May 08 2008, 05:14pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ku kan met me shkru n gegnishte shkodra....i ka marr kiri de(rnjan prej pares e menjes malle..
Back to top
Loris
Sun Dec 14 2008, 12:10pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
u knaqa tu lexu
Ma perpara vetem e flitsha shkodranshen se ne shkrime nuk me pelqente.
Tash kam nis me e shkru po hala se kam perfeksionu sepse vazhdoj dhe e perzij me standartin gjuhesor.
Po marr kohe , besoj ma jepni ee!

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
belgium
Wed Jan 07 2009, 11:54am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Loris ka shkruar:

u knaqa tu lexu
Ma perpara vetem e flitsha shkodranshen se ne shkrime nuk me pelqente.
Tash kam nis me e shkru po hala se kam perfeksionu sepse vazhdoj dhe e perzij me standartin gjuhesor.
Po marr kohe , besoj ma jepni ee!


Asht me taman me te ardh keq naqe se sat, asht tuj u bastardhu dialekti jon shum qysh se asht dal ne ligj ne koh mas clirimit e u venos dialekti gjoja letrar aj tosk!tosknishtja ka dominu deri ne palc ne mes te shkoders dhe asht me t ardh me pelcit nervash, por sat edhe s ekena nji universitet ne mes shkoders prap ska kateder te gegnishtes dhe nuk kerkon me forc qe ne shkoder te vehet sa da pak neper shkollat fillore apo te mesmet nji ore ne jave pervec studimit te letersis ne dialekt tashma letrar tosk te vehet edhe gegnishtja jon se asht turp per ne q ei bijm mohit origjins ton ne ven tone!
sot kena drejtusa eqeveritar ne qeveri puro shkodran edhe ata po ti vesh re flasin si korcart hahahahahaahhaahahhaahahahha
Back to top
Shqiptar.
Sun Feb 08 2009, 02:34pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
EC ATY GEGNISHTJA E SHKODRA JEME
Back to top
jimm
Sun Feb 08 2009, 02:59pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
mu me ka shku menja me hanger kaliboba. hahaaaaaa
un them me ja hek ka nji yll atyne qe fusin nej fjal toskenisht
Back to top
belgium
Sun Feb 08 2009, 02:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ASHT ME T ARDH KEQ SOT SE N SHQIPNI KA ARRIT NR 600 000 GEG FOLCA..TAN KAN IK NEPER AMERIK E SKANDINAVI E PAK TUJ U SOROLLAT NEPER EVROP.....ATA SHKODRAN QI KAN IK N TIRAN JAN TUJ U BASTARDHU ME TIRONCE ME JAHO E ASHT TURP KUR I NIJ TUJ ME FOL SI BASTARDHA....T MAS E MARRIN TAN PER KAPITAL KET THANJE SE TAN NJI THES NUK I FUTA.
Back to top
belgium
Sun Feb 08 2009, 03:05pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
jimm ka shkruar:

mu me ka shku menja me hanger kaliboba. hahaaaaaa
un them me ja hek ka nji yll atyne qe fusin nej fjal toskenisht


HAHAHHAAH LENI NAQ SE KA HER SKAM HANGER KALIBOBA E QA MA KUJTOVE TASH SE SA HER GJUJSHIM ME LASTIQE GARGUJT QI VISHIN N KALIBOB.....e per at yjet aaa?? MIR BAJN ME NA I HEK KREJT E TNA VEJN NJI SONDAZH ME PLUS MINUSA KSHTU ASHT MA MIR PER ME PA AT VLERSIMIN QI JAPIN FORUMISTAT MES NJENI TJETRIT...
Back to top
Loris
Tue Feb 10 2009, 10:24pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Tash tham se kam msu bajagi me shkru gegnisht ee

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
belgium
Wed Feb 11 2009, 10:30am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Loris ka shkruar:

Tash tham se kam msu bajagi me shkru gegnisht ee


JO NAQE VEC ME ME SHKRU HALA SPO DIJM TAMAN SE ME FOL ASHT NATYRALE....
Back to top
West****
Fri Apr 03 2009, 07:08pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Per te fol flas shkodranqe krejt , per te shkruar pak letrare kuptohet se keshtu jemi mesuar ne shkolle.
Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 03 2009, 07:13pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
pasha syt e ballit me ba me ni ken se flet gjuh letrare kam me ja shkurtu kamt sakic a mort vesh he fmi te kqi ju hhhahaha
kur me flet edhe njna qe njaf un qe asht prej malit jushit si thojn e me flet gjuh letrare ater mamir futja plum vedit e shka tet shumtit

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Fri Apr 03 2009, 07:37pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ti maj vajz ma i provoko si fart dernjan me at fjal tuja se na ktu sjena tuj ab konkurenc por me than e fol si n shkoder e te mali jushit ma thuj pak qa den ??, hahhaahahaha
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3331 sec, 0.0954 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,093kB