Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Sat Mar 24 2007, 06:34pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Duart e mia ledhatonin nje lekure te njome
ferkonin dashurin dhe epshin femrore
ne nje cast te pa harruar
Duart ulenin , poshte ..poshte
ne gjijt e saje te embel mjalte
dhe ferkonin me epsh.
Ajo buciste nje duhme dashurie
dhe kenaqej nga ndjenja qe e kishte pushtar
Ishte e mahnitshme ...
ishte hera e pare qe milja nje lope ..

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2487 sec, 0.0853 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,465kB