Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Ambjenti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodra mas 10 vjetsh
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 10 2008, 03:25pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Lec Neli ka shkruar:

_jack_ ka shkruar:

Lec Neli ka shkruar:

_jack_ ka shkruar:

Shkodra ashte edhe itesh e bukur edhe mas 10 vjetesh do te jen prep ma e bukur.Jam shum dakord me ty zotni _jack_ biles kisha me shtu se Shkodra asht veni ma i bukur ne bote per syt e per zemren teme.Shkodra ashte ne nje posicion shum te bukur per te ardhem sipas mejetHahahahaha se metme tu e levdu Shkodren e pa dalim se jena tu levdu edhe vedin, jo se s'na e ka ana mu e levdu ja hahahaha.
S'ma merr menja se Ilirt e kan ba kryqytet kot ja, sepse ka pas pozicionin gjeografik te tille plus edhe njerzt qe e kane ba e''
Shkurt mu me pelqen shkodra████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
theatron
Tue Nov 11 2008, 11:40pm

Registered Member #1278
Joined: Wed Sep 26 2007, 02:27pm

Posts: 15
belgium ka shkruar:

zjermi kjo domethanja e zatni :: bud:: asht vertet me u shfaq neper vende dalluese ne shkoder.ku duhet qe ti tregojme se aty ne shkoder, nuk dine se jetojne ne parajse , ne krahasim ku ne jetojme mes betoneve, dhe smogut cancerogen....Smogut kancerogjen dhe betonit ne Belgjike(bazohem nga nicku)???
Masanej edhe shkodra s asht edhe aq e virgjer persa i perket smogut dhe betonit... por gjithsesi ku je i lidhun emocionalisht me nje vend te duket gjithmone lule .

Sa per temen: Sot 10 vjet.... ska per te nryshu aq shume jo... ndojne pallat (me ose pa kriter) ose ndonje rruge me shume dhe kaq....
Back to top
L - N
Sun Nov 16 2008, 08:39am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
theatron ka shkruar:

belgium ka shkruar:

zjermi kjo domethanja e zatni :: bud:: asht vertet me u shfaq neper vende dalluese ne shkoder.ku duhet qe ti tregojme se aty ne shkoder, nuk dine se jetojne ne parajse , ne krahasim ku ne jetojme mes betoneve, dhe smogut cancerogen....edhe shkodra s asht edhe aq e virgjer persa i perket smogut dhe betonit... por gjithsesi ku je i lidhun emocionalisht me nje vend te duket gjithmone lule .

Kjo asht gja normale sepse gjithkush don venin ku asht rrite e idenditetin e tij apo ja, normalisht se jena te'Shkodres jena n'kyt forum apa ja.

Sa per temen: Sot 10 vjet.... ska per te nryshu aq shume jo... ndojne pallat (me ose pa kriter) ose ndonje rruge me shume dhe kaq....

Gjithkush ka menen e vet po mu m'duket se ka nryshu jashtzakonisht shum per ita 4 vjet e funit qysh ne 2004, jo ma mas 10 vjetve, gjithmone tuj e krahasu me gjenjen qe ka kene para 2004 e''. Un jam optimist ekstrem kur bahet fjale per Shkodren mas 10 vjetve e ishalla jam atje perpara 10 vjetshit tu ja ni shijen persmarit

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
theatron
Sun Nov 16 2008, 07:04pm

Registered Member #1278
Joined: Wed Sep 26 2007, 02:27pm

Posts: 15
Lec Neli ka shkruar:


Kjo asht gja normale sepse gjithkush don venin ku asht rrite e idenditetin e tij apo ja, normalisht se jena te'Shkodres jena n'kyt forum apa ja.

Lec kjo asht e vertete persa i perket lidhjes me vendlindjen por kjo per mendimin tem sduhet te pengoje qe te jesh edhe kritik per ndodhite negative te atij vendi.


Gjithkush ka menen e vet po mu m'duket se ka nryshu jashtzakonisht shum per ita 4 vjet e funit qysh ne 2004, jo ma mas 10 vjetve, gjithmone tuj e krahasu me gjenjen qe ka kene para 2004 e''. Un jam optimist ekstrem kur bahet fjale per Shkodren mas 10 vjetve e ishalla jam atje perpara 10 vjetshit tu ja ni shijen persmarit

Kur flas per perparim nuk mendoj ato rruget qe jane shtruar apo ato ndertesat me ose pa leje qe jane ndertuar duke betonizuar dhe shkaterruar nje pjese te mire te qytetit por mendoj per nivelin e te jetuarit ne ate qytet, si nga ana ekonomike ashtu dhe nga ana kulturore shkodra nuk eshte se te ofron shume mundesi...

[/quote1226824418]
Back to top
L - N
Sun Nov 16 2008, 07:19pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
theatron ka shkruar:

Lec Neli ka shkruar:


Kjo asht gja normale sepse gjithkush don venin ku asht rrite e idenditetin e tij apo ja, normalisht se jena te'Shkodres jena n'kyt forum apa ja.

Lec kjo asht e vertete persa i perket lidhjes me vendlindjen por kjo per mendimin tem sduhet te pengoje qe te jesh edhe kritik per ndodhite negative te atij vendi.


Gjithkush ka menen e vet po mu m'duket se ka nryshu jashtzakonisht shum per ita 4 vjet e funit qysh ne 2004, jo ma mas 10 vjetve, gjithmone tuj e krahasu me gjenjen qe ka kene para 2004 e''. Un jam optimist ekstrem kur bahet fjale per Shkodren mas 10 vjetve e ishalla jam atje perpara 10 vjetshit tu ja ni shijen persmarit

Kur flas per perparim nuk mendoj ato rruget qe jane shtruar apo ato ndertesat me ose pa leje qe jane ndertuar duke betonizuar dhe shkaterruar nje pjese te mire te qytetit por mendoj per nivelin e te jetuarit ne ate qytet, si nga ana ekonomike ashtu dhe nga ana kulturore shkodra nuk eshte se te ofron shume mundesi...

Me besim, pune e dashni arrihet gjithca, gjithsesi avash avash bahen punt e mira zotni i nerum theatron, m'jen keq me thane por e verteta asht si thu ti se sot Shkodra nuk t'afron at qe kerkohet prej Shkodres sot, por si thashe me besim, pune e dashni me kalimin e kohs Shkodra ka me ja afru qytetarve dhe turistave shqiptar e te hujve at qe kerkohet .

[/quote1226824418]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Shqiptar.
Fri Nov 21 2008, 12:32pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
Ma keq se n'komunizem e nen Fatos Nanon Shkodra s'ka mu ba ma kurr, vec prite zot me plas naj luft civile prap si ajo e 97s, mu per vjet e ma mire m'duket se asht tu u ba, biles edhe Shkodrant kam vu re kta koht e funit kan fillu me nryshu shum si mentalitet se na ka pa kap zija edhe n'mentalitet, tash njerzt nuk thojn ma si dikur ka maru ky ven e o burra vec t'ikim jasht e ne Tiran e Durrs, un jam mahnit n'vere me optimizmin e da njerzve intelektual atje. Kastan menoj se ma keq se ka ken s'ka mu ba ma kurr vec per dit e ma mire.
Back to top
::bud::
Mon Feb 23 2009, 03:45pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Scoder-Xemer ka shkruar:

Ma keq se n'komunizem e nen Fatos Nanon Shkodra s'ka mu ba ma kurr, vec prite zot me plas naj luft civile prap si ajo e 97s, mu per vjet e ma mire m'duket se asht tu u ba, biles edhe Shkodrant kam vu re kta koht e funit kan fillu me nryshu shum si mentalitet se na ka pa kap zija edhe n'mentalitet, tash njerzt nuk thojn ma si dikur ka maru ky ven e o burra vec t'ikim jasht e ne Tiran e Durrs, un jam mahnit n'vere me optimizmin e da njerzve intelektual atje. Kastan menoj se ma keq se ka ken s'ka mu ba ma kurr vec per dit e ma mire.Perdit e ma mire si thu ti u bafte Scoder-Xemer
Back to top
guest
Mon Mar 30 2009, 02:19am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
shkodra mas 10 vjetesh do te jet aq mir saqe nuk do te mendojn me emigru populli ne mas


Back to top
::bud::
Mon Sep 07 2009, 04:31pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
guest ka shkruar:

shkodra mas 10 vjetesh do te jet aq mir saqe nuk do te mendojn me emigru populli ne masJo me mase po nji ka nji se nuk ka anije ma.

Tash guest a e ke fjalen 10 vjet mas 100 vjetve a?
Back to top
L - N
Tue Sep 08 2009, 06:22am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
::bud:: ka shkruar:

guest ka shkruar:

shkodra mas 10 vjetesh do te jet aq mir saqe nuk do te mendojn me emigru populli ne masJo me mase po nji ka nji se nuk ka anije ma.

Tash guest a e ke fjalen 10 vjet mas 100 vjetve a?Edhe un jam dakord me domethanjen e zotni ::budit:: zotni guest, me ca shof vete nryshimi domethans ja nryshimi siperfaqsore, ne Shkoder asht tuj u ba me pikatore apo ma mire shpejtsia e nryshimit asht tuj u ba ne shpin te breshks.

Besoj se mas 10 vjetve ashtu si edhe sot ka me ken mire per tan ata qe kan biznese e te ardhuna te justifikushme me arrit nji standart t'pranushem jetese ne shkoder per tjerte ka me ken si asht sot ku 16% e Shkodres jeton posht standartit qe konsiderohet varfni.

Gjithsesi fatkeqsisht Shkodra vazhdon me kene, e me met e izolume prej lidhjeve me trojet tjera qe dikur ka ken qenra e tyne por edhe qe ka perfitu prej lidhjeve tregtare e kulturore, si rrezultat i ktij izolimi edhe sot nryshimi ne shkoder asht minimal prej vete izolimit total prej trojeve tjera Shqiptare te veriut qe asht tu perjetu Shkodra tash 60+ vjet, kastan me ca shof un edhe mas 10 vjetve Shkodra ka me ken pothujse ikjo qe asht sot, e s'ma merr menja pamvarsisht se jam shpresus e anrrus se Shkodra mas 10 vjetve ka me mrri me majt banort e vet sepse ka me ju afru rrugzgjillje.

Gjithmone me ca shifet sot, e me ca shof vete sot fjale e premtime ka shum por as minimumi me zgjill Shkodren prej zinzhirve te izolimit nuk asht tuj u ba, pa lidhje me rrug me Mal te Zi, Kosov, Mirdite, Diber Manastir si don shkodra mu zhvillu ashtu si menon ju zotni guest.

Nejse mos me zgjat shum menoj se izolimi i Shkodres vazhdon dhe pa u cliru prej ktij izolimi Shkodra s'ka te ardhme e as zhvillim qe mas 10 vjetve mos me lan ken me ike prej zhvillimit qi ka me ju afru njerzve mrena saj.


[ Edited Tue Sep 08 2009, 06:22am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
guest
Fri Oct 23 2009, 12:32am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
po ja lam kohes ma mir. por prap vazhdoj te jam optimist se shkodra edhe 10 vjet do ta ket arrit at nivel qe populli mos me dasht me emigru ne mas. une per vedi mos 10 vjetve mos ma par e shoh vedin ne shkoder dhe mendoj se ka shum si une qe dojn me u kthy. mandej ata qe jane atje a mendoni se kan me e pas ma te lehte me jetu ne vende tjera se ne shkoder? edhe 10 vjet shqipnia do te jet ne europe dhe gjithe shkodranve dhe shqiptarve do t'u jepet mundsia me dal edhe me pa se kush asht perendimi dhe sa e lehte asht jeta ktej. kthene kryt i her mrapa edhe shihne ku asht ken shkodra para 10 vjetve dhe ku asht tesh edhe mandej thoni se sa ka ndryshu, po sa ka me ndryshu edhe 10 vjet qe zhvillimi do te jet shum ma i shpejt. dhe kta emigrantat e europs lindore qe jane ne bashkim europian po kthehen shumica ne vendet e veta se e pan se ktej nuk asht fushe me lule. shkodra ndoshta nuk ka me ken qender e rendsishme si ka ken perpara por ka me ken aq e zhvillume saqe populli i saj me jetu ma rahat ne shkoder sesa me emigru ne perendim.


Back to top
AXHA-ASHIK
Sun Nov 01 2009, 10:06pm
AXHA-ASHIK

Registered Member #3443
Joined: Fri Oct 30 2009, 09:27pm

Posts: 38
1 gja e sidurt se drita do te kena 24 edhe kaq mjafton per shkodrant sdojm ma teper!

Qesh rini qesh se bota asht e jotja.
Back to top
Roxho
Fri Dec 04 2009, 11:29pm

Registered Member #96
Joined: Sun Oct 22 2006, 11:25am

Posts: 50
veneziaaaa e sigurte kjo, po s jam i sigurte a ka me pas urat
lol
Back to top
shkodra
Sat Dec 05 2009, 12:32am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
besoj se pak do ndryshoje ishalla nuk bahet ma keq..po te kishte njerz qe mendojne per shkodren do ishte qytet i bukur shum....po tesh 19 vjet qa ka ndryshu noshta asht ba ma keq....per mendimin tem pak do ndryshoje me kta njerz qe drejtojne shqiperine se ato kan te bajn edhe ne ecurine e cyteti tone....

no comment......
Back to top
belgium
Tue Dec 15 2009, 11:52am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Sot shkodra paska ndryshu..... jetoj tash 1 muj ne shkoder dhe them se Shkodra ka ec para dhe ndryshimet ne infrastrukture kan ec shume para ne krahasim me 10vjet ma pare...them nse sot shkodra po vazhdoi me i sensibilizu qytetaret esaj shkodra vetem bahet edhe ma e rregullt dhe e bukur.
Back to top
drejtesia
Tue Dec 15 2009, 01:49pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
shkodra mas 10 vjetve ma shum se europ
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Dec 15 2009, 01:59pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Para ka ec , por Jo krejt me mend. Perderisa vazhdojne ndertimet pa marre parasysh ndonje plan bashkohore te qytetit athere vecse krijojne probleme per te ardhmen.

Rruget, qe Jane domosdoshmeria #1 ishin shtru dhe kjo ka efekt shume te madh se si e shofim shkodren. Nja 10vjet me vonese por ma mire vone se hic.

Ajo do te ecin perpara ne shume drejtime se ashte
hov natural por ishallah me mend.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Dergutsiani
Wed Dec 23 2009, 05:57pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Genc Demek Dona me hi ne BE edhe hala bajn ndertesa pa leje , prishin rrugt , ma mizorja vjedhin kapakt e pusetave

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
TOTO-R
Wed Dec 23 2009, 06:29pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
per shpirt e zemer teme kam qef me pa qytetin ma te bukur te europs mas 10 viteve por edi qe smund te rralizohet gjithsesi vitet e fundit shkodra ka perparu e vazhdon te perparoj por smund te jet e mundur te arri ate pik qe deshirojm na si shkodran por ranci ka per mu me hec me zvillimin qe ka ba vitet e fundit se hec ma mir jam edhe ma i kenaqun por edhe keshtu sesht keqe per mendimin tim . per sa i perket tems mas 10 viteve kisha me than se do te jet nje ner qytetet ma te bukura te shipris .....
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  Ari78
  Mon Jan 04 2010, 01:37pm
  Registered Member #744
  Joined: Mon Apr 30 2007, 05:31pm

  Posts: 63
  tash un po ju jap mendimin e babs tem qe asht gati 70 vjec e ka prit me ankth vitet e demokracis...baba jem thot se asht me ik naten per han prej shkodret....nuk ka pun,njerzit me kultur jan te pakt,horllek,hajdutllek,injoranta,munges vizionit per te ardhmen,ekonomi e shkaterruar,njerez qe nuk duan te punojn,ke frik me pa dike se te vret pse po me shef,me ec rrugs nuk je i sigurt,nuk ke asnje mbrojtje nga shteti,nuk ka drejtesi,nuk ka nji der ku me gesit qe ta qan hallin,pushtetar qe vetem vjellin.....zhvillimi nuk vjen me shatervana e me pallate por me pun e me arsim...
  Tash un si ma i ri pys vedin si asht e mujtun qe nje person ne mosh,qe ka jetu periudhen e diktaturs te shprehet ne ket menyr?Un mendoj se ka te drejt sepse per derisa njerzit nuk do dalin nadje me shku ne pun e mu kthy mbasdite nga puna,nuk do ket zhvillim...njerzit asht vertet se nuk dojn me punu,ne fabrika te pakta qe ka ankohen se nuk gjejn krah pune,te rinjt orvaten lokalesh,nuk ka nje projekt per punsim e zhvillim,nuk ka firma qe investojn ne shkoder per supermarkete,qendra comerciale,fabrika etj sepse jan sektor qe sjellin pun e zhvillim.Ne shkoder cdo investitor ka frik me investu.Kudo ka qendra komerciale,tiran,durres,korce,vlore,sarand,elbasan,fier....pra ne qytetet e medha....ne shkoder qe esht kryeqendra e veriut nuk ka asnje.Pse vall????Cfar ka shkodra qe nuk shkon???A keni ndigju jo se po hapet ndonje fabrik apo sipermarrje e madhe ne shkoder qe po bjen punsim???Un per vete jo.Ti lam dy fabrika kepucesh e 2 fabrika qe qepin brek...E pra zhvillimi vjen nga puna,nuk bie nga qielli.Prandaj shkodren teme edhe mbas 10 vitesh e mendoj te njejte per mos me than edhe ma keq nese nuk nderhyhet ne keto drejtime.Them ma keq sepse cmimet qohen cdo dit,cohet uji,drita,gazi,sherbimet....e njerzit pa pun se pa pun jan....prandaj them edhe ma keq ka me ken...Ishalla e kam gabim un
  Back to top
  Holly
  Mon Jan 04 2010, 01:45pm
  E forte

  Registered Member #552
  Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

  Posts: 9819
  shum dakort jam me ty Ari78 . Ashte vertet gjithqka qe ke shkru... e dhimshme po e vertet. as une nuk shof naj gja te madhe nese shteti nuk ban diqka ne te mir te shkodres.

  * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
  Back to top
  belgium
  Tue Jan 12 2010, 11:15am

  Registered Member #1142
  Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

  Posts: 12123
  Ari78 ka shkruar:

  tash un po ju jap mendimin e babs tem qe asht gati 70 vjec e ka prit me ankth vitet e demokracis...baba jem thot se asht me ik naten per han prej shkodret....nuk ka pun,njerzit me kultur jan te pakt,horllek,hajdutllek,injoranta,munges vizionit per te ardhmen,ekonomi e shkaterruar,njerez qe nuk duan te punojn,ke frik me pa dike se te vret pse po me shef,me ec rrugs nuk je i sigurt,nuk ke asnje mbrojtje nga shteti,nuk ka drejtesi,nuk ka nji der ku me gesit qe ta qan hallin,pushtetar qe vetem vjellin.....zhvillimi nuk vjen me shatervana e me pallate por me pun e me arsim...
  Tash un si ma i ri pys vedin si asht e mujtun qe nje person ne mosh,qe ka jetu periudhen e diktaturs te shprehet ne ket menyr?Un mendoj se ka te drejt sepse per derisa njerzit nuk do dalin nadje me shku ne pun e mu kthy mbasdite nga puna,nuk do ket zhvillim...njerzit asht vertet se nuk dojn me punu,ne fabrika te pakta qe ka ankohen se nuk gjejn krah pune,te rinjt orvaten lokalesh,nuk ka nje projekt per punsim e zhvillim,nuk ka firma qe investojn ne shkoder per supermarkete,qendra comerciale,fabrika etj sepse jan sektor qe sjellin pun e zhvillim.Ne shkoder cdo investitor ka frik me investu.Kudo ka qendra komerciale,tiran,durres,korce,vlore,sarand,elbasan,fier....pra ne qytetet e medha....ne shkoder qe esht kryeqendra e veriut nuk ka asnje.Pse vall????Cfar ka shkodra qe nuk shkon???A keni ndigju jo se po hapet ndonje fabrik apo sipermarrje e madhe ne shkoder qe po bjen punsim???Un per vete jo.Ti lam dy fabrika kepucesh e 2 fabrika qe qepin brek...E pra zhvillimi vjen nga puna,nuk bie nga qielli.Prandaj shkodren teme edhe mbas 10 vitesh e mendoj te njejte per mos me than edhe ma keq nese nuk nderhyhet ne keto drejtime.Them ma keq sepse cmimet qohen cdo dit,cohet uji,drita,gazi,sherbimet....e njerzit pa pun se pa pun jan....prandaj them edhe ma keq ka me ken...Ishalla e kam gabim un


  Une i bindem ktyne fjalve tuja zotni, por desha te shtoj se tan kto pretendime kurre skena me i has ne shkoder, sepse ne gjak shkodrani eka demeline dhe sdon me punu ashtu si punohet ne jug te shqipnis....por them se infrastruktura asht edhe 100her ma e mire sot se dikur ne diktatur, se shkodren e ka dasht enver hoxha me e zhduk prej hartet te shqipnis ma shum se vendet ballkanike qe ekan lakmi shkodren edhe sot e kasj dite.prandaj stilin ejetses dhe edukimi nacional sot ka met vend numro s ekrizat epapunsis i gjen edhe ne mes te evropes sot..e jo ma ne shkoder.
  Back to top
  alem
  Sun Mar 27 2011, 05:48pm
  alem

  Registered Member #4458
  Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

  Posts: 501
  Pas 10 vjetesh Shkodra do te jete ne Europa Union.

  Eoropa qe nje vizion i disave,u be nje deshire e shumices dhe do te jete nje domosdoshmeri per te gjithe.

  Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
  Back to top
  lissandro
  Mon Apr 18 2011, 03:52pm
  The pursuit of Happyness

  Registered Member #1963
  Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

  Posts: 4764
  Dergutsiani ka shkruar:

  Genc Demek Dona me hi ne BE edhe hala bajn ndertesa pa leje , prishin rrugt , ma mizorja vjedhin kapakt e pusetave  Hahahahah paska shku shtrejt kilja hekurit Dergusjani

  Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
  Back to top
  Go to page  1 2 3  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.3193 sec, 0.0847 of that for queries. DB queries: 73. Memory Usage: 3,215kB