Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Filmat qe ju pelqejne me shume
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Tue Dec 09 2008, 03:39pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hmmmm mvaret sipas gjendej teme emocionale, here roze, e here aksion

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Al Bundy
Tue Dec 09 2008, 09:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per dashamiresit e filmit Prison Break si puna jeme sapo pashe serine e 14-te te episodit te 4-t (apo episodin e 14-te te serise se 4-t???) dhe pa ju kallezu se qa ndodh , aktori kryesor vdes prej kancerit.
Hahahaha mos u nxini se nuk eshte e vertete:-)))Back to top
Al Bundy
Wed Jan 28 2009, 11:23am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kam kene nje nder te rradhet qe nuk e kam pa Batman(flas per te parin).Sot e kesaj dite prap hala nuk e kam pa e as kam nder mend me e pa.
Por di me thane qe The Dark Night (vazhdimi) eshte nje film i jashtezakonshem.Loja e aktorit Heath Ledger (qe ka vra vedin para nje viti) eshte e mahnitshme.


Back to top
xhebraili
Wed Jan 28 2009, 11:25am

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
wanted
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Jan 28 2009, 11:25am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Horroret vendin e pare edhe komiket
Back to top
drejtesia
Wed Jan 28 2009, 11:27am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
me pelqejn filmat horror dhe me aksjon,por nje film qe me ka marr malli te shoh por qe spo e gjej dot eshte filmi indjan i raxh kapolit
Back to top
L - N
Wed Feb 04 2009, 08:48am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Per filma baj edhe pa ta e s'me bjen nermen me i pa kurr me pase gja ne dore gjithsesi ne qofte se konsiderohen filma me pelqejn
Dokumentaret e BBC-se apo naj kanalit tjeter rreth
Prihistoris
Historis ne vecanti te civilizimeve te vjetre perkatsisht Egjiptjan-Kinez-Grek-Rromak-Bizantin dhe Europiane ne pergjithsi.
Emisjone te Discovery Chanel
Lajme


[ Edited Wed Feb 04 2009, 08:50am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
_GUINNESS_
Thu Feb 05 2009, 01:00am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
filmi jem i preferun asht HOW TO LOSS THE GUY IN 10 DAYS
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Feb 05 2009, 05:04am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
me pelqeu shume doubt me Meryl streep asht aktore fantastike...
dhe filmi slam dog millionaire..film shume i bukur prekes dhe origjinal...ishte filmi i vitit personalisht...

I care and I wish well!

Back to top
drilona
Sat Mar 14 2009, 04:50pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
Me pelqen shume ai filmi qe luajne bashke clint eastwood me meryl streep ne ate fshatin e larget amerikan;;;film i kahershem po se kujtoj titullin. :-?
Back to top
MiCoLjA
Sat Mar 14 2009, 04:53pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
ChapKeni86 ka shkruar:

Horroret vendin e pare edhe komiketuuu chapkeni sa mir munesh ma naqe un pasha zoten nji fragment me pa e nuk memerr gjumi prj friket aahahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Zlatani
Sat Mar 14 2009, 04:55pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
KeJsi ka shkruar:

ChapKeni86 ka shkruar:

Horroret vendin e pare edhe komiketuuu chapkeni sa mir munesh ma naqe un pasha zoten nji fragment me pa e nuk memerr gjumi prj friket aahahahky nuk eshte vajz si ti maj ka zemer burri e jo zemer çurlluklash

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
shkodra
Sat Mar 14 2009, 05:36pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
gossip girl telfilm....

no comment......
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Sat Mar 14 2009, 05:48pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Zlatani ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

ChapKeni86 ka shkruar:

Horroret vendin e pare edhe komiketuuu chapkeni sa mir munesh ma naqe un pasha zoten nji fragment me pa e nuk memerr gjumi prj friket aahahahapapapapapapapa qa na paskeni marre neper goje,,,,po filmat horror jane rrena,,per ato duhet me thane se ste shtijne frike

ky nuk eshte vajz si ti maj ka zemer burri e jo zemer çurlluklash


Back to top
shqiptare
Tue Mar 17 2009, 12:01pm

Registered Member #2429
Joined: Mon Nov 03 2008, 12:25pm

Posts: 125
duke e nis me shqiptar
udha e shkornjave,nentori i dyte,cifti i lumtur
te hujt
ca jane filma tru story,heat, Jesus of Nazareth.
Back to top
drejtesia
Tue Mar 17 2009, 12:24pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
horrort filmat me aksion filmat indjan
Back to top
:Oli-veR:
Tue Mar 17 2009, 10:29pm

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225
Tomka dhe shoket e tij(kujtime nga femijerija)
Koha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
:Oli-veR:
Tue Mar 17 2009, 10:34pm

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225
Flutura ne kabinen time


trokit ketu
[ Edited Tue Mar 17 2009, 10:39pm ]

Koha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
Al Bundy
Tue Mar 17 2009, 10:35pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Niku ke harru filmin 'Ata ishin kater'...Apo shtate?....Se maj mend mire:PBack to top
:Oli-veR:
Tue Mar 17 2009, 10:41pm

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225
Miri74 ka shkruar:

Niku ke harru filmin 'Ata ishin kater'...Apo shtate?....Se maj mend mire:P
urdhero per qefin tend dhe te atyre qe e pelqejne

trokit ketu


Koha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
lissandro
Thu May 14 2009, 04:53pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Belgium apo na e sjell ketu ta shofim ndonje video nga youtube qe asht me Ndrek Lucen dhe sander prosin se me ka marr malli me i ndigju flm

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
☼sunshine
Thu May 14 2009, 04:58pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Dirty Dancing <3 <3 <3


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
lissandro
Thu May 14 2009, 05:11pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Disa nga filmat qe me pelqejn shum jan .

THe Godfather ,ONCE UPON A TIME IN AMERICA,

Blues Brothers , PAPILLON .AMERICAN PIE .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
belgium
Thu May 14 2009, 05:48pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro ka shkruar:

Belgium apo na e sjell ketu ta shofim ndonje video nga youtube qe asht me Ndrek Lucen dhe sander prosin se me ka marr malli me i ndigju flm


trokit ketu
Back to top
belgium
Thu May 14 2009, 05:49pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lissandro pe rme pa filmim krejt paguj shoku trokit ketu
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2916 sec, 0.0506 of that for queries. DB queries: 73. Memory Usage: 3,194kB