Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Filmat qe ju pelqejne me shume
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
123456
Sun Sep 30 2007, 01:08pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
ale_nl ka shkruar:

Mua me pelqeje shume edhe serialet, SUPERNATURAL.PRISION BREAK,LOST,ROSWELL.WHITHOUT TRACE!


Te gjitha seriale qe i kam ndjeke, jane me te vertete shum ete bukura!
Back to top
123456
Sun Sep 30 2007, 01:09pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
A e ka pa kush "Ben Hur"?
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 30 2007, 10:23pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Film i gjate me ca maj mend po ja vlen me e pa..

I care and I wish well!

Back to top
.: Deno :.
Sun Sep 30 2007, 10:48pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Tomi dhe xherri ... fantastik

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 30 2007, 10:54pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
The Simpsons ma i bukur hahaha..

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun Sep 30 2007, 11:37pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
God Father
Back to top
::bud::
Sun Sep 30 2007, 11:53pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
The God Father per mu
Back to top
123456
Mon Oct 01 2007, 08:01am

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
The Godfather asht sh i bukur. Kush i din tre filmat me te vleresuar me oscar ne historine e kinematografise?
Back to top
::bud::
Mon Oct 01 2007, 09:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
tham se borat asht njeni perj tyne

I LIKE
Back to top
123456
Mon Oct 01 2007, 09:38pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
e kam fjalen per filma qe kan marre oscar. Borat asht i bukur ne natryren e vet, po s'asht per oscar, si thu?
Back to top
::bud::
Mon Oct 01 2007, 09:40pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
po qeshi mor Sebo
Back to top
shkodra
Tue Oct 09 2007, 09:33pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
fil i bukur te cilin mund tju keshilloj per te pare MAICHEL KLAITON


ME GIORGI KLUNI....SHUM I BUKUR

no comment......
Back to top
belgium
Mon Nov 19 2007, 02:01am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
me pelqejn filmat: PEARL HARBOUR.......LEON.....prison BREK......si dhe filmi shqiptaro-grek,qe flitet mbi ngjarjen tragjike te refugjatit shqiptar ku mer peng autobuzin ne selanik,dhe policia shqiptare e vret,tradhetisht para nenes se tij.
Back to top
BRUNJA_USA
Mon Nov 19 2007, 02:52am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
CHUCK AND LARRY FILM SHUME HILARIOUS LOL

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
zjermi
Mon Nov 19 2007, 06:08pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
me pelqejne filmat me mafje (javen qe kaloi kam pa nje hata "american gang" asht i fundit qe ka dal), filmat action dhe ndonje horror te bukur

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Mon Nov 19 2007, 06:17pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
harrova me ju thane se seriali "Lost" asht mrekulli, ma i bukuri qe me ka taku me pa ndonjehere

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Rabije
Mon Nov 19 2007, 09:52pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
zjermi ka shkruar:

harrova me ju thane se seriali "Lost" asht mrekulli, ma i bukuri qe me ka taku me pa ndonjehereedhe un e shof Lost ose ma mir me than e kam pa, nuk e di a ka fillu prap apo jo? Asht metaman serial i bukur, Sawyer e ban edhe ma t'bukur

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Nov 19 2007, 10:54pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te pelqekan djem dreqa ty rabije hhahaha..edhe mu me pelqen sowyer po ma shume me pelqen Michael from prison break...yummmmmmm....dhe inteligjent ne jete te perditshme...

I care and I wish well!

Back to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 01:03am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
edhe crtani film,marinai popey
Back to top
Guest2983928
Tue Nov 20 2007, 02:03am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Pervec ktyne qe keni than.....

"Only you" ~ Film pak i vjeter. Komedi dashurie. Lezet me e pa.

"John Q" ~ Ky asht nji nder filmat e pakte qe mka ba me qa. Shum prekes. Tregon historin e dy prinderve tek luftojne dita dites per te shpetu jeten e djalit t'tyne.

"Poseidon" ~ Me pelqen..film i lezetshem.

Ka dhe shum filma te tjer po spo mkujtohen titujt itash. Do ti shof e ju tregoj.

Mandej kena edhe filmat shqiptar

[ Edited Tue Nov 20 2007, 02:05am ]
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Nov 21 2007, 04:16pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mram pashe "The Departed" kam tesh nja 1 vit qe po du me e pa e s'kam pas koh... film klas...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Rabije
Wed Nov 21 2007, 11:33pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
heret e paske pa shkodran..lol

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
BRUNJA_USA
Thu Nov 22 2007, 02:26am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
SERIAL I BUKUR ASHT EDHE ''TELL ME U LOVE ME '''NE HBO SHUME DOMETHENES DHE REALIST

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Rabije
Thu Nov 22 2007, 05:44pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Brunja mas na e permend HBO-n tesh, se ke prej atyne qe s'kan televizor hic

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Nov 28 2007, 06:00pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Rabije ka shkruar:

heret e paske pa shkodran..lollene Rabije se jam ba me lujt mendsh... tan shoqnia e kushrinjt e kan pa filmin qysh se ka dal e un kerkund... kur shkova un ne movies ishte hek... tan shans...

sa per seriale maroj per SOUTH PARK... cartani nr. 1 per mu... seriale tjera Entourage, Curb your Enthusiasm, Scrubs e ndoj tjeter qe s'po me kujtohet tesh...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3011 sec, 0.0470 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,106kB