Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Filmat qe ju pelqejne me shume
Go to page  1 2 3 4 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Rabije
Wed Nov 28 2007, 07:40pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
hajt se ka ma keq se ti...ka edhe prej atyne qe se kan pa hala lol
South park e scrubs jan hardhek i shof pernat te comedi central.
Po Daily news withh John Stewart e Colbert Report a i shef kush????

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Nov 28 2007, 07:41pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
i shof pernat... i love comedy central shows...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
eltoni7
Sat Dec 15 2007, 02:37am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
filmat qe me kane mbete ne mendje:- 300 shume i bukur,pride&prijudice shume romantik,family guy,hahahahha.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Rabije
Sat Dec 15 2007, 04:27pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
hahahha family guy rocks...sidomos stewie

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Dec 17 2007, 06:06pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
stewi griffin is the man... hahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Kafscett@
Mon Dec 17 2007, 06:32pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
The Boss ....Lars Von Trier.
E kam pa mram..........ndryshe nga filmat e zakonshem.

Iluzjone optike

Back to top
eltoni7
Tue Dec 18 2007, 02:44am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
rabije mua me pelqen ma shume peter,me ban me dek gazit kur qesh si spiju...eheheeeee,heeheheeeeee,hahahahahaha

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
BRUNJA_USA
Tue Dec 18 2007, 03:15am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
Rabije ka shkruar:

Brunja mas na e permend HBO-n tesh, se ke prej atyne qe s'kan televizor hic


ahahahahahaha rabije ata e shofin ne radio lol...
edhe nje serial i bukur qe kam fillu me e pa asht october road te abc ....

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 19 2007, 04:51pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
South Park... Cartman is the man... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Wed Dec 19 2007, 08:01pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
" last of mohicans" dhe " brave heart" comedia ma e bukur qe kam qesh prej fillimit deri ne fun ka ken "wild hogs"
Back to top
::bud::
Wed Dec 19 2007, 08:20pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
AMERICAN GANGSTER - Shum i bukur
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 19 2007, 08:23pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mire qe ma kujtove bud... ishalla po bahem me shku me e pa javen qe vjen...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
zjermi
Thu Dec 20 2007, 05:56am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
e kam pa para tre javeve shko dhe shikoje sesban
asht histori e vertete

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Fri Dec 21 2007, 04:50am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
sot kam pa "I am legend" mos e hupni kete film, nuk e di a ka ardh ne europe, po ketu ne amerike asht tu u dhane

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 21 2007, 07:17am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

AMERICAN GANGSTER - Shum i bukur


Une e kam download naqe po te betohem me mori gjumi ka fundi...dhe per dreq te dy aktore qe i kam qefe...noshta isha e lodhun tash po ja nap edhe nji shans me e pa...e te la me dite..hahaha...

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 21 2007, 07:18am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
zjermi ka shkruar:

sot kam pa "I am legend" mos e hupni kete film, nuk e di a ka ardh ne europe, po ketu ne amerike asht tu u dhaneA asht me Will Smith?


I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 04:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
une per kyt 'I am Legend" ndiva se s'ishte kushedi se ca... ndoshta me kan rrejt... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
zjermi
Fri Dec 21 2007, 04:57pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
me Will Smith asht
ndoshta fundi i filmit nuk asht ai qe na pelqen me pa ne, sepse legjenda vdes, ose ma mire me thane u sakrifiku, por nuk po tregoj ma shume sepse ja vlen me u pa

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 05:14pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
pra vdic Will Smith ne fund... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
zjermi
Fri Dec 21 2007, 05:16pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
po, por nuk asht krejt fundi i filmit


ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 21 2007, 05:24pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
s'kam nevoje ma... tesh nuk shkoj me e pa hic po pres sa ta japin HBO... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Vaskja
Sat Dec 22 2007, 02:07pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
Silent Hill asht i papam per ata qe nuk kan frike
she meqe jena ne prag kshnellash keni dhe Black Christmas


Back to top
Bujana's
Sat Dec 22 2007, 02:17pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
Hause of sun and fog... a great movie ....

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 03:57amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533


Don't miss it. [-X
Its the best movie I have seen in ages. :-j
The girls will love it even more. =((
I am telling you, I even cried in this movie.

Very touching story!!!

Enjoy it.
Back to top
::bud::
Sun Dec 23 2007, 03:59amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Back to top
Go to page  1 2 3 4 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2873 sec, 0.0831 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,109kB