Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Tue May 12 2009, 08:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
whatishappiness ka shkruar:


... ke vetine me ba shaka me cdo lloj brumi a nuk mendon keshtu?...


Krejt.


Back to top
whatishappiness
Tue May 12 2009, 08:53pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
1974-2009=35
Pseudo eshte dicka qe nuk eshte.
Provokimi eshte nje akt qe shkakton pergjigje/reaksion.
Dmth une mundohem me ba provokime me qellime me shkaktu reaksione qe spo e kane kete veti. Por ti reagon gjithesesi.
Tesh ose je babaqemo ose noshta ke ba gabim qe erdhe me frazen 'pseudo-provokim'. Ose tash po te duhet me e nderru fjalen pseudo me nje fjale tjeter. Braktisje shpirtnore pra jane nervat e prishuna edhe konsiderata e humbur per jeten. Ne mos te dyja njeren e ke.

[ Edited Tue May 12 2009, 09:00pm ]

happiness

Back to top
Al Bundy
Tue May 12 2009, 08:56pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
whatishappiness ka shkruar:

1979-2009=30
Pseudo eshte dicka qe nuk eshte.
Provokimi eshte nje akt qe shkakton pergjigje/reaksion.
Dmth une mundohem me ba provokime me qellime me shkaktu reaksione qe spo e kane kete veti. Por ti reagon gjithesesi.
Tesh ose je babaqemo ose noshta ke ba gabim qe erdhe me frazen 'pseudo-provokim'. Ose tash po te duhet me e nderru fjalen pseudo me nje fjale tjeter. Braktisje shpirtnore pra jane nervat e prishuna edhe konsiderata e humbur per jeten. Ne mos te dyja njeren e ke.Whatishappaness ma teper zbavitem tu ju pergjigj postimeve tuja po WTF ke thane ma siper???!!!!!
Back to top
whatishappiness
Tue May 12 2009, 09:03pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Mili mili ndezi dritat. 35 vjec djali vjen me karton te kuq me bisht si shiqete edhe me sfurk.

happiness

Back to top
Al Bundy
Tue May 12 2009, 09:25pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
whatishappiness ka shkruar:

Mili mili ndezi dritat. 35 vjec djali vjen me karton te kuq me bisht si shiqete edhe me sfurk.Whatishappiness per sonte e kam tejkalu kuoten e replikave vjetore me ty.

Te pergjigjem kaihere tu e dit se je lunatik po ta pa te replikoj prap ndonje here tjeter se per sot te dhashe boll itibar.

Back to top
whatishappiness
Wed May 13 2009, 03:44pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Aj, The Beatles are gonna get upset at you.
6094963055< nese je ne US. Ta shohim burrnine nese ke naj fije.


Miri74 ka shkruar:

whatishappiness ka shkruar:

Mili mili ndezi dritat. 35 vjec djali vjen me karton te kuq me bisht si shiqete edhe me sfurk.Whatishappiness per sonte e kam tejkalu kuoten e replikave vjetore me ty.

Te pergjigjem kaihere tu e dit se je lunatik po ta pa te replikoj prap ndonje here tjeter se per sot te dhashe boll itibar.


happiness

Back to top
SuperGirl
Wed May 13 2009, 11:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
happinesi paska lan numrin. hajde vajza ca pritni

cuna respekt per temen. flm.

[ Edited Wed May 13 2009, 11:49pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Wed May 13 2009, 11:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
whatishappiness ka shkruar:

Shume beson ti ne Zot. Shume beson ti qe vajza ne foton tane me sytjena jashte po kerkon indirekt me ia kru shpinen se shume asaj brinjet po i gumezhijne, se ashtu ajo mundet me ken ma ne forme me ba praktike, psh trajnim fizik ose me meditu.

Bile ti beson aq shume saqe veres veshesh holle e bukur per te vetmen arsye me ua terheq vemendjen te tjereve me u ba ma aktiv me meditime e falje.

SuperGirl ka shkruar:

Edhe une besoj shume ne Zot. ne fakt nuk arrij t'i jap asnje kuptim ekzistences njerezore dhe cdo gjeje qe me rrethon nese nuk vete-aktualizohem me besimin ne Zot dhe me praktikimin e nje besimi fetar.
Sa me shume shikoj rreth meje, aq me teper bindem per ekzistencen e nje Qenie hyjnore qe ka krijuar gjithcka...mendja na eshte dhene per te menduar, apo jo?


epo..kshu besoj une...asht subjektive. ehh brez i dalun dore
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
lissandro
Thu May 14 2009, 04:40pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
SuperGirl ka shkruar:

whatishappiness ka shkruar:

Shume beson ti ne Zot. Shume beson ti qe vajza ne foton tane me sytjena jashte po kerkon indirekt me ia kru shpinen se shume asaj brinjet po i gumezhijne, se ashtu ajo mundet me ken ma ne forme me ba praktike, psh trajnim fizik ose me meditu.

Bile ti beson aq shume saqe veres veshesh holle e bukur per te vetmen arsye me ua terheq vemendjen te tjereve me u ba ma aktiv me meditime e falje.

SuperGirl ka shkruar:

Edhe une besoj shume ne Zot. ne fakt nuk arrij t'i jap asnje kuptim ekzistences njerezore dhe cdo gjeje qe me rrethon nese nuk vete-aktualizohem me besimin ne Zot dhe me praktikimin e nje besimi fetar.
Sa me shume shikoj rreth meje, aq me teper bindem per ekzistencen e nje Qenie hyjnore qe ka krijuar gjithcka...mendja na eshte dhene per te menduar, apo jo?


epo..kshu besoj une...asht subjektive. ehh brez i dalun dore

hahahah supergirl ste paska marr malli per whatishappiness hiq me duket

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
guest
Wed May 20 2009, 12:48am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
tesh nuk besoj por kam besu kur jam ken fmi sepse me kan rrejt hahahahahahahah


Back to top
::bud::
Wed May 20 2009, 08:46amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Prindrit apo kujshite?
Back to top
guest
Wed May 20 2009, 11:18am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
i am not sharing it w/ u ahahahah


Back to top
::bud::
Wed May 20 2009, 12:19pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
no comment.
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed May 20 2009, 01:18pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
pooo
Back to top
Engel
Wed May 20 2009, 01:37pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
shpesh lezoj tek temat tipike te besimit debate prandaj marr mundesine tju shkruaj dicka:
njeni kishte punuar gjithe jeten ne kishe.gjate gjithes kohes se punes te tij kishte vjedhur.vjen nje dite dhe del ne pension.diten e fundit te punes se tij del para alterit te krishtit e thote:ehhh more zot i dashur gjithe jeten te vjella e kurgja nuk me bane!!!!
kthen koken me ike dhe nji ze i pergjigjjet:ehhhh biri im,gjithe jeten vjedhe,por dhe gjithe jeten sherbetore i kesaj kishe mbete.

prandaj dua te them, se cdo njeri qe beson dikush pak e dikush ma shume nje dite do ta gjej pergjigjjen e jetes se tij ne drejtim te zotit.me shume resp.engel.

[ Edited Wed May 20 2009, 01:43pm ]

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
whatishappiness
Thu Jul 16 2009, 02:30pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Histori perrallore kjo me lart. Pse?
------------------------------------
Nese je besimtar(e) ne ate qe ti je shkaktari i veprimeve tuaja atehere shume shkaqe tjera kane nje Shkaktar(e)

happiness

Back to top
::bud::
Thu Aug 27 2009, 11:00amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Sepse njaq ta pret ty "whatishappiness" qe nuk po din ala me e gjete.
Back to top
Holly
Thu Aug 27 2009, 12:08pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Nese nuk besoni ne ZOT eshte e drejta e juaj, por ju lutem mos perbuzni besimin tone.[ Edited Thu Aug 27 2009, 12:09pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Thu Aug 27 2009, 12:11pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Engel ka shkruar:

shpesh lezoj tek temat tipike te besimit debate prandaj marr mundesine tju shkruaj dicka:
njeni kishte punuar gjithe jeten ne kishe.gjate gjithes kohes se punes te tij kishte vjedhur.vjen nje dite dhe del ne pension.diten e fundit te punes se tij del para alterit te krishtit e thote:ehhh more zot i dashur gjithe jeten te vjella e kurgja nuk me bane!!!!
kthen koken me ike dhe nji ze i pergjigjjet:ehhhh biri im,gjithe jeten vjedhe,por dhe gjithe jeten sherbetore i kesaj kishe mbete.

prandaj dua te them, se cdo njeri qe beson dikush pak e dikush ma shume nje dite do ta gjej pergjigjjen e jetes se tij ne drejtim te zotit.me shume resp.engel.shum domethense angel !

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Thu Aug 27 2009, 12:14pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
nje gja me ban pershtypje tek njerzit qe nuk besojne ne Zot, pse bajne be ne Zot? kam koleg pune qe thote nuk besoj ,kur vje puna thoje O ZOT I MADH!! O MY GOD e tjera!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Engel
Wed Nov 11 2009, 12:03pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
whatishappiness ka shkruar:

Histori perrallore kjo me lart. Pse?
------------------------------------
Nese je besimtar(e) ne ate qe ti je shkaktari i veprimeve tuaja atehere shume shkaqe tjera kane nje Shkaktar(e)nuk e njoh veten per te trashe por per njat zot nuk te kam kuptuar asnje fjale. mundesit shpjegohu. resp. engel.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Xhulio8
Wed Nov 11 2009, 12:10pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
po besoj
Back to top
Al Bundy
Fri Nov 20 2009, 07:50pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Italishten besoj e kuptoni te gjithe.Per diskutim.

P.S:Perkthimi italisht mbulohet prej player.Hapeni me ekran te madh se shfaqet.

[ Edited Fri Nov 20 2009, 07:52pm ]Back to top
SuperGirl
Wed Dec 09 2009, 06:06pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ohhh...Miri :X :X

shume shume e bukurBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Wed Dec 09 2009, 06:15pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
Holly ka shkruar:

nje gja me ban pershtypje tek njerzit qe nuk besojne ne Zot, pse bajne be ne Zot? kam koleg pune qe thote nuk besoj ,kur vje puna thoje O ZOT I MADH!! O MY GOD e tjera!
holly ke shum qe bajn be ne zote e shejta tjere po asht thjesht shprehje se jan mesu duke e degju...

no comment......
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2813 sec, 0.0779 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,131kB