Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Engel
Wed Dec 09 2009, 07:19pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
une besoj dhe shpresoj tek i madhi zot.veq ai na ka ne dore,lumt na per te.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
shkodra
Wed Dec 09 2009, 07:45pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
normal qe edhe uene besoj....

no comment......
Back to top
LEONS
Wed Dec 09 2009, 08:03pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Un besoj shum te zoti

[ Edited Wed Dec 09 2009, 08:04pm ]Back to top
Engel
Thu Dec 24 2009, 07:21pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
LEONS ka shkruar:

Un besoj shum te zotiTe ndihmofte e ty dhe te gjithe ato qe besojne e luten ne zot.Me resp. engel.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
LEONS
Thu Dec 24 2009, 10:01pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Engel ka shkruar:

LEONS ka shkruar:

Un besoj shum te zotiTe ndihmofte e ty dhe te gjithe ato qe besojne e luten ne zot.Me resp. engel.Falemeners Engel , edhe ty te ndihmofte i madhi Zot

Back to top
TOTO-R
Fri Dec 25 2009, 12:13am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Besoj shum. Dhe e falenderoj per shum gjan qe mi dhuron cdo dit .O Zot kjosh lavderu e nderu per cdo dit qe me jep frym..
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  Holly
  Mon Jan 04 2010, 02:04pm
  E forte

  Registered Member #552
  Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

  Posts: 9819
  TOTO-R ka shkruar:

  Besoj shum. Dhe e falenderoj per shum gjan qe mi dhuron cdo dit .O Zot kjosh lavderu e nderu per cdo dit qe me jep frym..  Sa bukur e ke shkru.:)

  Besoj qe nje zot ka per te gjithe. QOFTE LEVDU.

  * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
  Back to top
  guest
  Sun Feb 21 2010, 08:58am
  Registered Member #1283
  Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

  Posts: 4466
  ju lumt qe besoni se te habitni. nuk ma kishte marr mendja se shqiptart besojn kaq ne mas. nuk mu besu kur pash ne facebook 25 mij members te zoti asht 1 edhe 15 mij te kisha e lacit.


  Back to top
  ::bud::
  Sun Feb 21 2010, 01:35pm  Registered Member #1092
  Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

  Posts: 10533
  mos u habit, guest.
  Ti nuk beson as at qr shef, lenma ate qe nuk e shef.
  Back to top
  guest
  Mon Feb 22 2010, 11:47pm
  Registered Member #1283
  Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

  Posts: 4466
  faktet i besoj edhe pse me cudisin kajher si ky rasti ne facebook. por andrra ne lesh pa sens dhe absurde nuk jam aq naiv qe me i besu.
  Back to top
  Engel
  Tue Mar 09 2010, 10:24pm

  Registered Member #2627
  Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

  Posts: 2846
  Besimi ësht i pranishem tek c´do njeri në bot,c´do njeri në bot beson diku edhe ata që thon nuk besojm në zot,,,në të vërtet besojn në zot sepse pa një besim në dicka nuk mund ta thon ktë fjal,pra pa një zot që i del për zot fjalës së tyre ata nuk mund të shprehen.

  Ku do që ata të mbështesin besimin e tyre prap se prap ata jan duke i besuar zotit,sepse zoti ësht i pranishëm në c´do gjë që egziston.

  Njeriu që sbeson në asgjë ësht një shpres e vdekur....sepse nuk ka të ardhme dhe nuk shpreson në një të ardhme dhe kur nuk beson ne një të ardhme.Do të thot se të ka vdekur shpresa,por shpresa ësht ajo që vdes e fundit.

  Fakti që shpresa vdes e fundit tregon se c´do njeri beson në zot...deshi apo nuk deshi...

  Un për vete nuk besoj se njeriu duke ndjekur fete me fanatizem dhe pa tolerance eshte nje besimtar i deje i zotit.

  Un besoj se njeriu duhet ti besoj vetvetes për ti besuar direkt zotit.

  Zoti ështe në qënjën tone dhe nëse ti dëshiron vërtet të zgjedhësh më të mirën për veten tande mjafton ta shqyrtosh cështjen më zemrën te pastert dhe zoti do te jete me ty dhe në vendimin tënd.
  Mendimi im.

  Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


  Back to top
  Special_One
  Mon May 10 2010, 04:29pm
  I'm number one

  Registered Member #3944
  Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

  Posts: 1854
  Besoj, dhe i jam shumè mirè njohes!!!

  Prite punen pa u ba
  se kur te bahet...
  mos ban za!!!

  Back to top
  Mbreteresha
  Mon Jul 12 2010, 02:59pm
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  TE BESOSH NE NJE FORCE ME TE MADHE SE TI,QE KUJDESET PER VAZHDIMESINE E JETES,DHE PAQEN E BOTES ..ESHTE NJE NGA DASHURITE ME TE MEDHA,SEPSE PA BESIM,NJERIU DO TE JETONTE NJE JETE PA SHPRESE DHE SHUME DYSHUESE!!!!!
  PRANDAJ UNE BESOJ ME GJITHE QENIEN TIME NE ZOT ;;)

  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  L€OÑ
  Sun Jul 25 2010, 08:25pm

  Registered Member #3349
  Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

  Posts: 4104
  besoj edhe pse nuk jam shum i perkrym ne adete por besoj,ishalla me dan zoti me te mir pre ksaj bote edhe me bashkon me te miret ne diten e gjykimit.
  Back to top
  shkodra
  Sun Mar 06 2011, 11:54am

  Registered Member #237
  Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

  Posts: 13849
  kur skena shpresa tjera...njerzit ne pergj i luten zotit...une besoj kur kam nevoje...

  no comment......
  Back to top
  SuperGirl
  Sun Mar 06 2011, 06:59pm
  Miss.Felicity!


  Registered Member #514
  Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

  Posts: 36201
  Kjo asht e keqja e njerezve...se besojne kur kane nevoje.
  Devotshmeri asht me besu kur s'ia ke nevojen, dhe me falenderu per ca ke kur ke gjithca! jo me kerku ndihme kur ske kujt tjeter ia kerkon...

  Edhe pse ka vite qe nuk praktikoj rregullisht..vazhdoj e besoj me te njejtin intensitet, biles perdite ma shume!  Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
  Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Sun Mar 06 2011, 09:15pm


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Besoj ne Zot se flas me shpirtin. Aty ku nuk shihet, aty ai qendron i forte dhe ban mrekullite e tij. Besoj ne fuqine e tij dhe energjine qe me gjeneron ne shtypjet gjigande qe shpesh here jeta me sfidon.
  Besoj ne Zot sepse shijoj bukurine e krijeses se tij :x
  AMEN

  I care and I wish well!

  Back to top
  guest
  Fri Apr 15 2011, 07:43pm
  Registered Member #1283
  Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

  Posts: 4466
  cuditem krejt kur shoh disa besimtar e zotit sa te ndyt e te ligj jane, cfare hipokrizie. me tu shpif kur mendon se rrethohesh nga njerz te till ne jete.

  [ Edited Fri Apr 15 2011, 07:44pm ]


  Back to top
  ::bud::
  Mon Apr 18 2011, 09:02pm  Registered Member #1092
  Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

  Posts: 10533
  guest, nuk ke te drejt me shkru ne kyt fare menyre per askend.

  E teprove tesh, qdo gja ka lezet deri ne nje pike.
  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Sat Apr 30 2011, 11:40pm


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  Me gjith shpirt besoj dhe me gjith shpirt e ndiej :x

  I care and I wish well!

  Back to top
  OLIVE OYL
  Sun May 01 2011, 10:12pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  a-cat ka shkruar:

  Me gjith shpirt besoj dhe me gjith shpirt e ndiej :x


  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  Mbreteresha
  Sun May 01 2011, 10:18pm
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  shkodra ka shkruar:

  kur skena shpresa tjera...njerzit ne pergj i luten zotit...une besoj kur kam nevoje...


  ishalla mendimi jot ka ken me ba shaka por prap sbahet shaka me emer te ZOTIT naq,,,

  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  Special_One
  Tue Sep 25 2012, 12:40pm
  I'm number one

  Registered Member #3944
  Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

  Posts: 1854
  Besoj....dhe e falenderoj c'do dite si per te mirat dhe per te kijat

  Prite punen pa u ba
  se kur te bahet...
  mos ban za!!!

  Back to top
  - Stella -
  Thu Apr 04 2013, 09:40pm

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501  O Zoti im, me emrin Tënd e arrijmë mëngjesin dhe me emrin Tënd e arrijmë mbrëmjen, me emrin Tënd ngjallemi dhe me emrin Tënd vdesim dhe te Ti është kthimi.

  Hadith©


  ~


  Besoj e gjej gjithmon momentin percdo nate me i than Atij falemnders per gjithca qe m'ka dhan,shendet,familje e tana t'mirat.

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  Mbreteresha
  Tue Feb 17 2015, 10:17pm
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  Mbreteresha ka shkruar:

  shkodra ka shkruar:

  kur skena shpresa tjera...njerzit ne pergj i luten zotit...une besoj kur kam nevoje...


  ishalla mendimi jot ka ken me ba shaka por prap sbahet shaka me emer te ZOTIT naq,,,
  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2305 sec, 0.0487 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,160kB