Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thuj dicka interresante qe ke msu kohet e fundit
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Aug 10 2007, 08:09am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Une mesova kur isha me pushime ne Hawaii se rana ne bregdet ishte e importume prej Australise.
Hawaii njerez, paguajne 1 dollar ne vit qera per shpi. (ata qe jane 100% Hawaii)


I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 10 2007, 04:35pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
edhe rana ne Jones Beach (New York) asht e importume prej Australiet.
Native Americans (Indianet e Amerikes) kane te drejte me shku ne Universitet pa pagu as edhe nje cent.

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Aug 10 2007, 11:47pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
ShKoDrAn_NyC ka shkruar:

edhe rana ne Jones Beach (New York) asht e importume prej Australiet.
Native Americans (Indianet e Amerikes) kane te drejte me shku ne Universitet pa pagu as edhe nje cent.


Per njate kame mete ne gur ktu ne Australi? Bjere mrapa!!..Hahahaha.

I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sat Aug 11 2007, 04:14am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
fale fale cokolat nuk kthehet ma. hahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Fri Aug 17 2007, 10:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Un mesova qe rana ne velipoje asht 100% shkodraneBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ale_nl
Fri Aug 24 2007, 11:32am

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
A di ni se hollanda ndodhet 4metra nen nivelin e detit!


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 02:39pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
e kena ba n'gjeografi ne shqipni na trego ndoj send tjeter per hollanden si psh. sa asht doza maksimale e marijuanes qe mund te mbaje nje person me vedi atje???? Ose sa te mira jane hash brownies???lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ale_nl
Fri Aug 24 2007, 03:24pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
maksimale e marijuanes asht 50 euro per perdorim personal,kokains 5 gram ,hash brownis nuk di ca me te thane nuk i kam provu noj here!


Back to top
Albania
Fri Aug 24 2007, 04:50pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
tem krejt pa lidhje po me duket!

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 05:36pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
ale pse si provon 1 her hash brownies e na trego si jane...lol...se per tjerat keke eksperte...hahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ale_nl
Fri Aug 24 2007, 07:52pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
urte shkodran se edhe une me te nigjuar e kam!


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 08:26pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahahahahahahaha...tuj u talle e kisha moj vajze se kisha me taman se e di qe e ke me te ndigjume...lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Wed Aug 29 2007, 11:28pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
E moret vesh qe Beethoven eshte helmuar nga mjeku i tij? ai nuke dinte qe substanca qe po perdorte per mjekim ishte e demshme. e degjova sot ne lajme....interesante te te zbulohet shkaku i vdekjes dy shekuj pasi ke vdekurBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 30 2007, 02:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
a e dini qe duhanxhiu ma i madh ne bote asht Ahmet Zogu ish-mbreti i shqipnis me nje rekord prej 120 cigare ne dite ose 6 paketa ne dite....

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Fri Aug 31 2007, 02:24am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
NJERZIT DHE DELFINET JAN TE VETMET SPECIE QE BAJN SEKSE VEC PER QEF AAHAHAHAHA E FORT KJO

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Aug 31 2007, 02:29am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
NQS SE PERTYPNI CHIMCHAKEZ KUR QERONI QEPE NUK KJANI SE DI A ASHT E VERTET PO ITESH PO E PROVOJ AHAHAHAHAH

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Aug 31 2007, 02:31am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
CDO DITE 200 MILION QIFTE BAJN DASHURI DHE 400.00O FMIJ LINDIN DHE 150.000NJEREZ VDESIN!!!!!!!!!

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Aug 31 2007, 02:35am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
NJE ANGLEZ KONSUMON MA SHUME CAJ SE 23 ITALIAN !!!!!!!

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Guest2983928
Fri Aug 31 2007, 04:00am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Demat nuk terbohen nga ngjyra e kuqe.Demi nuk është i aftë që të dallojë ngjyrat sepse syve të tij i mungojnë qelizat nervore të retinës të afta për të dalluar ngjyrat nga njëra tjetra. Vrapon i tërbuar drejt mantelit të kuq të toreadorit i nxitur nga instikti dhe nga lëvizjet e kundërshtarit të tij. Por egziston dhe një rracë demash e quajtur Brava e cila gjendet vetëm në Spanjë dhe ushtrohet për të manifestuar forcë dhe agresivitet. Zotësia e toreadorit që paguhet 25 mijë euro për garë qëndron në shpërqëndrimin e kafshës që peshon 500 kg duke e rrotulluar mantelin me lëvizje specifike.
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 31 2007, 01:35pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
qyr qyr qyr une thashe se ishte ngjyra qe e terbote... e msova edhe nje gja te re... hahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Fri Sep 21 2007, 06:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahahha, sapo degjova nje gja interesante ne fiks fare, nje cift njihen ne chat, dhe ne fund zbulojne qe jane burre e gru
Hajde traadheti hajde!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Sep 21 2007, 07:30pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahhahahahahahahahahahaha... po te pakten nuk paskan tradhtu me kend tjeter po me njeni tjetrin... hahahahhahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SYZEZA
Tue Oct 16 2007, 08:36am

Registered Member #828
Joined: Tue May 15 2007, 09:55am

Posts: 291
UN KAM NDIGJU QE NE VENDET ARABE JAN TU NDERTU NJI KOMPLEKS TURISTIK NE DET. KANE BA DISA ISHUJ ARTIFICIAL NE FORMEN E PESHQVE. TE KTA KOMPLEKSE TURISTIKE DO T'KET GJITHCA E KUPTOHET GJITHCA DO T'KUSHTOJ SHUM, SHUM SHTREJT
PARJA CAN EDHE DETN EEEEE
Back to top
Guest2983928
Tue Oct 23 2007, 11:49pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Isha tu lexu per 9/11 (11 shtatorin) kur u shemben kullat binjake & me dolen disa fakte
shum interesante e te cuditshme...Jam habit....

1) New York City ka 11 shkronja...
2) Afghanistan ka 11 shkronja...
3) Ramsin Yuseb (Terroristi qe tentoi te shkatrronte Kullat Binjake ne
1993) ka 11 shkronja...
4) George W Bush ka 11 shkronja...

Mund te jete nje koincidence, por nuk mbaron me kaq:

1) New York eshte shteti i 11-te i SHBA-se.
2) Avioni i pare qe goditi Kullat Binjake ishte avioni me numer udhetimi 11.
3) Ky avion kishte te regjistruar 92 pasagjere. 9 + 2 = 11
4) Avioni me numer udhetimi 77, i dyti qe goditi Kullat Binjake, kishte te regjistruar 65 pasagjere. 6 + 5 = 11
5) E gjithe kjo ndodhi me 11 Shtator, ose 9/11 sic njihet ne publik. 9
+1+ 1 = 11
6) Ky kombinim numrash (911) eshte i njejte me numrin e telefonit per Emergjencat ne SHBA. 9 + 1 + 1 = 11.Koincidenca?! Vazhdojne...

1) Numri total i viktimave ne te dy avionet eshte 254. 2 + 5 + 4 = 11.
2) 11 Shtatori eshte dita e 254 e vitit kalendarik. Serish 2 + 5 + 4 = 11.
3) Bombardimet ne Madrid ndodhen me 3/11/2004. 3 + 1 + 1 + 2 + 4 = 11.
4) Tragjedia e Madridid ndodhi fiks 911 dite mbas tragjedise ne New York.Tani gjerat behen pak me te cuditshme:

Pervec vizave dhe yjeve qe formojne flamurin e SHBA-se, ky shtet ka nje simbol tjeter me te cilin njihet ne bote, Shqiponjen. Teksti i meposhtem eshte shkeputur nga Kurani:

"Nje bir i Arabise do te zgjoje friken e Shqiponjes.
Zemerimi i Shqiponjes do te godase gjithe tokat e Allahut edhe pse nje pjese e ketyre tokave do te gezohen per kete. E megjithate zemerimi i Shqiponjes do te pastroje tokat e Allahut dhe paqe do te jete serish."

Ky eshte paragrafi numer 9.11 ne Kuran.


Nese je akoma i pabindur provo kete gjene me poshte:

Hap Microsoft Word dhe bej si vijon:

1. Shkruaj me te medha Q33 NY. Ky ishte emri teknik i avionit te pare qe goditi Kullat Binjake.

2. Selektoje tekstin Q33 NY.

3. Zmadhoje fontin ne masen 48.

4. Ndryshoje emrin e fontit ne WINGDINGS

Cfare mendon tani?!!
Back to top
*Princess*
Wed Oct 24 2007, 09:24am

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
uuuuuuuuuu sa interesante,me te vertete qe po habitem

Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3582 sec, 0.0461 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,085kB