Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thuj dicka interresante qe ke msu kohet e fundit
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
JAMES
Tue Feb 12 2008, 10:27pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
hahaha omë shkrive acat
edhe buda asht njashtu vetëm me një ndryshim të vogel i ban pa u .................Back to top
SuperGirl
Tue Feb 12 2008, 11:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kur njeriu teshtin ne i thojme 'shendet' sepse zemra gjate teshtitjes ndalon per 1/100 e sekonditBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Bujana's
Wed Feb 13 2008, 12:08am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
sot kam studiu qe tane femijet pa perjashtim..sado te squt apo jo ..kane nga nje te mete mendore ose fizike (delay)..

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
SuperGirl
Wed Feb 13 2008, 12:12am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ou??? kjo mund te jete ne kuptimin e mungeses se nje aftesie te vecante dhe dyshoj se quhen 'te meta'. psh nje njeri qe nuk asht i afte me kendu, normalisht thuhet se ka paaftesi ne ate fushe...
ne cfare lande e ke msu bujana?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Bujana's
Wed Feb 13 2008, 12:26am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
supergirl ..une studioj ne canada dhe jam studente ne degen e quajtur ""child studies "" une per vedi se kam dite dhe e kam mesu tani ne nji kurs qe ka te beje me femijet qe jane me autizem..une se di se me qar kuptimit e th ate OUUUUU ?

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
SuperGirl
Wed Feb 13 2008, 12:32am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ouu?? - e bana ne formen e pytjes, ne kuptimin qe "ou? te kete mundesi valle?" nuk e thash per keq
me bani pershtypje sepse edhe un kam studiu shum per zhvillimin e femijeve dhe se kam has kurre nje gja te tille...ndryshon puna te femijet autiste ose me crregullime te tjera...po te femijet normale po habitem....nejse, meqe studion per ate pune ti e din ma mireBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Kafscett@
Thu Feb 21 2008, 11:16am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
MRAM OSE MA MIR SOT NADE KA ORA 4:30 ORA SHQIPTARE KA PAS EKLIPS HANET.

Iluzjone optike

Back to top
belgium
Thu Feb 21 2008, 11:28am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
nuk e kam msu por jam tuj e perjetu keto dite qe ketu ku jetoj 150ilegale bashke ne kete ka dhe shqiptare jan futur ne greve urie qe 50dite dhe dje e kan perfundu me sukses por te lodhur.....nuk ka gja ma te dhimshme dhe tragjike per mu qe fillojme ti ushqejme keto fatkeqe....cfar rriskut dhe cfar kurajot kan ba keto njerez kurre nuk kam arrit me pa.....cfar krimit ka kjo europe dhe shtetet e zhvilluara ne bote ndaj 40milion te ilegaleve ne kombet e bashkuara....vec injorance po tregojne keto shtete te vet quajtura civilizuar...
Back to top
Kafscett@
Thu Feb 21 2008, 04:29pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Kam degju se ai pesoni qe ka shpik bomben atomike ka than se" kur te vdesin bleta e fundit, njeriut i kan met vetem 3 vjet jet".
Sot per sot bleta eshte ne zhdukje e siper thon ata qe merren me kyt pun.

Iluzjone optike

Back to top
::bud::
Thu Feb 21 2008, 05:24pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Syte tone qendrojn ne te njejten madhesi qe nga lindja, por hunda dhe veshet rriten gjithmone

Simboli i dollarit ($) esht kombinim (bashkim) i U-se dhe S-se (U.S.)


Flamuri Svicerrjan edhte katrore.


Pronaret me te medhenj te tokave ne Angli eshte Mbretnesha, Kisha Anglikane dhe Trinity College ne Cambridge


Madridi edhte i vetmi kryeqytet qe nuk gjendet perbri nje lumi.


Struci nuk mund te ece zmbapthi (persembrapshti) hahahaa si punon indjetrija......


I vetmi qytet ne bote qe emri i tij permban vetem bashktingellore eshte Aiea ne Hawaii, gjendet jo shum larg nga Honolulu.


Micar kane 100 korda zanore, kurse qente kane rreth 10.


Fjala "Shah Mat", ne lojen e shahit vjen nga gjuha Persjane qe do te thote "Mbreti eshte i vdekur"


Libya ka te vetmin flamur me nje ngjyre dhe pa dekoracjon or shkrim ne te.


Ne gjuhen Angleze ka vetem 6 fjale qe permbjan "uu" si: Muumuu, vacuum, continuum, duumvirate and duumvir, residuum.


Fjala me e shkorter ne Frengjisht vetem me bashktingellore eshte "oiseau" qdth zog


Fjala "modem" eshte skeputje germash nga fjalet "modulate, demodulate."


Fjala Jeep rrjedh nga shkurtimi i fjales "General Purpose" vehicle, G.P. qe perdorej nga ushtaret.

[ Edited Thu Feb 21 2008, 05:25pm ]
Back to top
Kafscett@
Thu Feb 21 2008, 05:40pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Shum interesante bud, flm

Iluzjone optike

Back to top
Holly
Thu Feb 21 2008, 06:08pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
::bud:: ka shkruar:

a mund te krijoni zjarr nga nje cope akulli?
a mund te krijoni zjarr nga nje cope cokollate dhe nje kanaqe?
ne nje cope akulli po.E kam pare para disa javesh ne nje dokumentare jam habit!!!!!!* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SYZEZA
Thu Feb 21 2008, 06:52pm

Registered Member #828
Joined: Tue May 15 2007, 09:55am

Posts: 291
NE NJI PUTHJE APASIONALE NJI NJERI DJEG 6000 KALORI.
Back to top
Kafscett@
Fri Feb 22 2008, 08:49am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
holly ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

a mund te krijoni zjarr nga nje cope akulli?
a mund te krijoni zjarr nga nje cope cokollate dhe nje kanaqe?
ne nje cope akulli po.E kam pare para disa javesh ne nje dokumentare jam habit!!!!!!

Edhe un them se po. Akullin e perdor si lente por duhet me ken dilli si pisha


Iluzjone optike

Back to top
::bud::
Fri Feb 22 2008, 08:59amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e sakte Kafscett@ dhe Holly - gjall sju ik gja prej doret.

a mund te krijoni zjarr nga nje cope cokollate dhe nje kanaqe?

Back to top
::bud::
Fri Feb 22 2008, 09:02amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
NE NJI PUTHJE APASIONALE NJI NJERI DJEG 6000 KALORI ????

ahhhhhaaaaaaa pernjat kenkam dobsu une?????
A asht kush prej vajzave qe den me ra prej peshet???

Back to top
Kafscett@
Fri Feb 22 2008, 09:05am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Pse provokon bud tesh....hahhaahhahahaha A don me na dobsu ti aaaaa????? looool

Iluzjone optike

Back to top
SuperGirl
Fri Feb 22 2008, 06:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahaha, se besoj, jane shum 6000 kalori, ndoshta sexi...

por qe nje puthje ne dite ban mire per mirembajtjen e dhembeve, kjo asht e sigurtBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Fri Feb 22 2008, 07:03pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hahahahhahahaahah kete se kisha dite!!!

6000kalori si thote superi jane shum hahahahhahahahahahan doshta ne ditet e para te nje lidhje .....hahhhhaahhhha.
por kur te kalojne disa kohe nuk hargjon as 10 kalori . hahahhhahahahahahhhahahahhhhahahahh


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
**Topolake**
Fri Feb 22 2008, 07:15pm
KoTeLe

Registered Member #959
Joined: Fri Jul 27 2007, 11:26pm

Posts: 75


8-< 8-< 8-<
Back to top
Holly
Mon Feb 25 2008, 09:41am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Ne angli festa e nenave eshte gjithemon 3 jave para pashkeve katolike. Pra nuk eshte ne nje date fikse!
Vjet ishte me 18 mars, simjet eshe me 2 mars!

Po ne shtete ku jetoni ju eshte ne nje date fikese si ne shqipri, apo qdo vite ne dat te ndryshme????

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
::bud::
Mon Feb 25 2008, 10:46amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

hahaha, se besoj, jane shum 6000 kalori, ndoshta sexi...

por qe nje puthje ne dite ban mire per mirembajtjen e dhembeve, kjo asht e sigurtqa mirmajtje dhamsh maj. Mu me kan ra tan ne toke.
hahahahaaa.... rradhen tjeter qe shkoj te dentisti e me thote duhet me heke rremadhen po i tham jojojojojoj ma mire te puthi dhe e pshtoj......
qa sndin robi.....puth se te man dhamet shendosh ???? :-/
Back to top
::bud::
Mon Feb 25 2008, 10:49amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Kafscett@ ka shkruar:

Pse provokon bud tesh....hahhaahhahahaha A don me na dobsu ti aaaaa????? looool


hahahaaaa....... per te miren tuj e pata un i shkreti? Hall me dasht e hall me ju urry. >:D<
Ngaqe i kisha do kalori teper thash ti ndaj me ju. hahahaaa
Back to top
::bud::
Mon Feb 25 2008, 10:53amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

hahaha, se besoj, jane shum 6000 kalori, ndoshta sexi...


sexi??? 6000 kalori - edhe 1000 qeliza ne tru pernjat mesim tan si gjysa robit kur martohena. hahhaaaa.....
Back to top
Sheqerja
Mon Feb 25 2008, 10:53am

Registered Member #504
Joined: Mon Feb 12 2007, 09:54pm

Posts: 169
Duke pare Big Brother Albania mu dha mundesia te shikoja edhe ndryshimin midis ne Shkodraneve dhe Tiranseve.
Eshte gjynahi me i madh qe Tiranasit perfaqsojne kryeqytetin e Shqiperise.
Kur sheh njerez te tille ne TV dhe gjoja jane edhe te zgjedhur, te ben te ndihesh mire per veten dhe te ndihesh keq per Shqiperine.
Shkurt, jemi me miliona here me te mire se sa cdo qytetar tjeter i Shqiperise. Jemi te humorit, jemi te dashur, spontan, cdo gje qe bejme na shkon.
O sa mire mire me ken Shkodrane.
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2916 sec, 0.1053 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,111kB