Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thuj dicka interresante qe ke msu kohet e fundit
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
unevete
Wed Oct 24 2007, 03:13pm
Registered Member #23
Joined: Thu Aug 10 2006, 11:36am

Posts: 58
Deja Amara
Kete si tip kurioziteti lart e kam marre me email disa here qe para ca vitesh. Megjithate mund te kete disa koincidenca, por shume nga ato jane te trilluara.
Une nuk kam shume kohe te verifikoj te gjitha, por di keto:
1. Ne fluturimin numer 11 qe me siper shkruhet: "Ky avion kishte te regjistruar 92 pasagjere. 9 + 2 = 11" Kjo nuk eshte e vertete, mjafton te shikosh shifrat zyrtare te asaj date. per me shume kliko tek lista e te vdekurve ate dite.
trokit ketu
Persa i perket ajetit te Kuranit, dicka e tille nuk ekziston ne asnje vend ne Kuran, e aq me shume ne paragrafin 9.11 sic pretendohet. Kete mund ta beje kushdo vete, mund te gjeni nje Kuran, qofte edhe online dhe askund nuk shkruhet dicka e tille.

Dhe sapo bera nje google me emrin Ramsin Yuseb, dhe del qe emri i organizatorit s'ka qene i tille . per me teper pergenjeshtrime trokit ketu

Back to top
.: Deno :.
Wed Oct 24 2007, 05:59pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ska pak koh qe kam marr vesht se ne ket forum kena nje antar qe esht kandit per doktor shkencash

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Kafscett@
Thu Oct 25 2007, 01:17pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Kam pa nje pjese te dokumentarit te M. Moore "Bowling for Columbine" tregon per armembajtjen ne Usa, prodhim e armeve te shkaterrimeve masive, dhe per 13 vrasjet ne Columbine ( shkolle e mesme).
Shuuuuuuume interesant 8-X

Iluzjone optike

Back to top
SuperGirl
Mon Oct 29 2007, 09:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Syri i nje struci eshte me i madh se truri i tij @-) :-SBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Tue Oct 30 2007, 05:44am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
a e dini se, frutat e detit shtojne ose ngjallin deshiren per sex

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Tue Oct 30 2007, 06:00am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
deja Amara deshta me te thane se ai kombinimi i Q33NY, me fontin wingdings nuk asht i rastesishem, por i programum pas 11shtatorit nga vete autori i ketij fonti, qe ne fakt jane simbole.
njesoj si me sot me ba nje font (lloj shkrimit), duke u bazu tek nje fakt dhe ne baze te ketij fakti me kriju disa simbole qe e ilustrojne kete fakt

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Kafscett@
Tue Oct 30 2007, 05:33pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
zjermi ka shkruar:

a e dini se, frutat e detit shtojne ose ngjallin deshiren per sexKjo asht e vjeter sa bota mor Zjerm...........tesh m'duhet pak uj i ftohte LOL!

Iluzjone optike

Back to top
GencI
Tue Oct 30 2007, 07:53pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
Sot Mesova Qe Super Ka Ngel Me Barre Apo Me Rrejten?


Back to top
visho
Tue Oct 30 2007, 07:57pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
iky siper si me ken doktorr grashBack to top
SuperGirl
Tue Oct 30 2007, 09:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
skeni faj ju, ka faj altini qe ju fut ne koke ide te cuditshme

[ Edited Tue Oct 30 2007, 09:19pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Oct 31 2007, 06:54pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
kohet e fundit mesova se rakia behet nga rrushi... hahahahahahahahahhahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
GencI
Thu Nov 01 2007, 01:27am
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
Kohet E Fundit Mesova Qe .......... Asgjo Interesante


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Nov 01 2007, 08:05pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Fact interesant nqs ju qellon me shku ne Hawaii:

nqs nje vajze nga hawaii(native hawaiian girl) ka vene nje lule ne veshin e djathte do te thote qe ajo eshte e lire pra s'eshte e lidhur ( sa me e madhe lulja aq me e deshperuar eshte) hahahahhaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Kafscett@
Sun Nov 04 2007, 08:08pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Pse i thone MUJI I MJALTIT?????????

Keltet kur martoheshin per me iu ba me djal pinin nje lloj pijet alkolike me baze mjalti, nga nata e pare e marteses deri ne fund te nje cikli te plote te hanes....nga ketu Muji i Mjaltit.

Iluzjone optike

Back to top
SuperGirl
Sun Nov 04 2007, 11:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
interesante....e msova edhe nje gja te reBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Nov 05 2007, 08:22pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
The average bra size today is 36C. Ten years ago it was 34B.


Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Nov 05 2007, 08:23pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Humans are the only species on earth that have face-to-face sex.


Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Kafscett@
Mon Nov 05 2007, 09:25pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
ShKoDrAn_NyC ka shkruar:

Humans are the only species on earth that have face-to-face sex.
I bjen qe llojet e tjera te ken Back-front.....s'di pse por kjo me kujton diçka qe i perket njerezve....

Iluzjone optike

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Nov 07 2007, 05:22pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
kafscetta... i know what you are talking about but that other style is the animal instinct making us do it... hahahahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
eltoni7
Wed Nov 14 2007, 05:29am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
Ne empire state building ne manhatan-new york,diten e shen valentinit kush martohet aty nuk paguan as nje lek.Gjithashtu po ne empire state building eshte nje dhome gjumi me pagese,ne te cilen ndodhen disa shtratije te krijuar me kete funksion 20 minuta gjume aty=8 ore gjume ne shtratin tand.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Wed Nov 14 2007, 05:32am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
Po ti vesh te gjitha rruget e new yorkut ne vije te drejte,ato arrijne nga new york deri ne japoni.Ne new york ka me shume restorante francez sesa ne paris.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Rabije
Wed Nov 14 2007, 05:39am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
ket t'fundit Elton e kam lexu sot te tapa e snapple juice

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
eltoni7
Wed Nov 14 2007, 05:45am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
sapo pashe nje emision qe thoshte kshu:sipas te gjitha statistikave dhe provave qe jane bere nepermjet nje kompjuteri qe ne 90% te rasteve kane dale te verteta si psh 9/11,ose tsunami.edhe nepermjet disa shkrimeve te kahershme eshte vertetuar se dita e permbysjes se botes eshte 12/10/2012.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Wed Nov 14 2007, 05:45am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
HHAHAHAHAHAHAHAHAHA Rabije dallohet kush pin snaple e?

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Kafscett@
Wed Nov 14 2007, 09:16pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
eltoni7 ka shkruar:

sapo pashe nje emision qe thoshte kshu:sipas te gjitha statistikave dhe provave qe jane bere nepermjet nje kompjuteri qe ne 90% te rasteve kane dale te verteta si psh 9/11,ose tsunami.edhe nepermjet disa shkrimeve te kahershme eshte vertetuar se dita e permbysjes se botes eshte 12/10/2012.Un e kam dit se me 21/12/2012.... :-??

Iluzjone optike

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2719 sec, 0.0903 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,112kB