Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thuj dicka interresante qe ke msu kohet e fundit
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Dec 26 2007, 10:38pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
gaucho5 ka shkruar:

ca pa na ban nej gja?
frite,veze,edhe piza me porosi per 15min mi bijn te dera hahahahahaha
Back to top
Vaskja
Thu Dec 27 2007, 11:07am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
a e dini se nuk mundeni me e palos letren ma shume se 9 her..........( bajeni prov nese jeni skeptik)


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 27 2007, 03:12pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
a e dini se un kam qejf mishin... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
belgium
Thu Dec 27 2007, 11:11pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
cfar mishit se?me kac a pa kac hahahaha
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 28 2007, 04:53pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
pa kac... hahahahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 07:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Eshtë llogaritur që një plumb i qëlluar në ajër, bie në tokë me një shpejtësi mes 160 deri në 240 km/h: mjaftueshëm për të hyrë në lëkurën e njeriut dhe të ketë pasoja për jetën, në rast se një i tillë të bie në kokë. Por ky person nuk do të jetë ai që ka qëlluar, kjo për shkak të ndryshimeve që pëson trajektorja nga era, probabiliteti që plumbi të bjerë brenda një rrezeje 3 metër katrorë është vetëm 1 në 125.
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 07:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pablo Piccaso është piktori më produktiv i të gjitha kohërave. Bëri gjithësej 13.500 piktura, 10.000 vizatime e grafika, 34.000 ilustrime për libra dhe 300 skulptura dhe gjësende prej qeramike.

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 07:41pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Në 1870 në Londër jetonin më shumë Irlandezë sesa në DublinBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 07:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Në Perëndim njerëzit ndërrojnë shtepi mesatarisht 1 herë në 7 vjet.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visho
Sat Dec 29 2007, 07:43pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
gjaja ma interesante qe mesova sat asht qi Super din gjithça asht e shum anshme vetem deshta me e pyt a flen ti flenBack to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 07:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Foshnjet e lindura në muajin Maj peshojnë më rëndë se tjerët. Arsyeja ende nuk dihetBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Bujana's
Sat Dec 29 2007, 08:04pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
Sot kam lexuar qe Kanga ''YOU ARE MY SUNSHINE'' asht shume E vjeter qe ne vitin 1931 dhe e ka kenduar ish governori i LUIZIANES....kja kange kendohet sot shume ne CANADA sidomos femijeve te sapo lindur... DHE TE DASHURUARIT...
YOU'RE MY SUNSHINE
MY ONLY SUNSHINE
YOU MAKE ME HAPPY
WHEN SKIES ARE GREY
YOU NEVER KNOW DEAR
HOW MUCH I LOVE YOU
PLEASE DON'T TAKE MY SUNSHINE AWAY....

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
SuperGirl
Sat Dec 29 2007, 08:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
visho ka shkruar:

gjaja ma interesante qe mesova sat asht qi Super din gjithça asht e shum anshme vetem deshta me e pyt a flen ti flenvisho un nuk di gjithcka, thjesht informohem
informacioni asht fuqi naqe

Per gjume maroj krejt, gjumashe e tmerrshme jam....tesh kam fillu me fjet pak, po oret e nevojshme i plotesojBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Vaskja
Mon Dec 31 2007, 02:43pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
a e dini se me gjitha kanaqet qe jane prodhu deri me sot ba me i vu nji me nji arrihet deri ne hene.........booooooooo
e cuditshme apo jo


Back to top
belgium
Tue Jan 01 2008, 02:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
interesante....
hallowine festohet dhe ne shqiperi qe prej vitit 2000.dhe i bashkohet shteteve me shum anglikane ku kjo feste eshte popullore dhe tregon se si njerezit besojne se ka shpirtra te keqij qe i versulen trupit te gjalle njerezor dhe detyrohen te maskohen ku te mos indentifikohen.........ireland,skocia,finlanda,gjermaniket,benelux,usa,france bashke me shqiperine festojne kete feste.
Back to top
eltoni7
Tue Jan 01 2008, 08:34pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
uuuuuuuu qa kam mesu une dicka interesante edh eketa djemt ketu ne forum me ma dit shume per nder qe pa ju tham.Sapo pashe nje emision qe nder te gjitha fliste per natyren e femnave edhe si perfundim kishin arrit ne nje rezultat qe ata femna qe i kane gjoksin ne forme portokalli nuk ta japin hyq dmth vanojne yyhaaaaaaa me ta dhan,ata femna qe e kane gjoksin ne forme molle prep vanojne shume me ta dhan.Nqs doni mi kap shpejt edhe ju japin pa pike problemi sipas atyre statistikave femnat qe kane gjoksin ne forme dardhe ta lypin vet,hahahaha.Mu duk interesante si nuk kishin nxerre naj konkluzion per femnat me gjoks ne forme veze te fergume,hahaha...

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
belgium
Tue Jan 01 2008, 08:46pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahahaha veze te fergume hahahahaha e fort kja!
pershendetje eltoni7 uroj gezuar vitin e ri 2008!
Back to top
eltoni7
Wed Jan 02 2008, 02:51am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
flm belgium lol pershendetje edhe per ty.Gezuar vitin e ri...

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Kafscett@
Wed Jan 02 2008, 09:48am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
hahahahhahahahahahaha......Elton ku e ke degju kyt Vezen e fergume...se bash ne te i ke ra...

Iluzjone optike

Back to top
eltoni7
Sat Jan 05 2008, 12:49am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
hahahahaha kafscett me me fal po prej hallit e kam pas edhe une...

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Beb_e_Vogel
Sat Jan 05 2008, 05:43am

Registered Member #1528
Joined: Tue Dec 25 2007, 11:40pm

Posts: 140
hahahahh sa hallet i ke ma naqe..... shum shum halle.....
po heren tjeter adin qa ban??
vete mar.... cfar frytit je dhe.....u know....
ma mir ashtu se me e marr masen me ha mendje
lodhe trunin pak
Back to top
eltoni7
Sun Jan 06 2008, 05:33pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
lol haha,tapo ja heku ndryshkun i fije trunit maj beb.Flm per keshillen po besoj se tesh nuk kam nevoje me e pyt per masen,syte ne ball i kam...hahahaha

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
SuperGirl
Sun Jan 06 2008, 11:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Vetem mushkajat femna te pickojne :-?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Mon Jan 07 2008, 12:10am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
ha keta femnat, nuk te lajne rahat

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Beb_e_Vogel
Mon Jan 07 2008, 03:02am

Registered Member #1528
Joined: Tue Dec 25 2007, 11:40pm

Posts: 140
eltoni7 ka shkruar:

lol haha,tapo ja heku ndryshkun i fije trunit maj beb.Flm per keshillen po besoj se tesh nuk kam nevoje me e pyt per masen,syte ne ball i kam...hahahaha
po syt ne ball ike por kur vjen puna me gjet mas.. nuk ike ne ball.. jan ul pak ma posht se qafa...... ndoshta ky person si e ka gjet kit informacion..... i shkreti ska provu naj her me te mdhaja ose me te vogla..... se ka edhe bastana..... po ato si jan?? masanej ka edhe kiwi..... jan shum ma naqe..... nuk e ke hek ndryshkun ala.sot mesova se me vesh tesha te zeza ne uj... ku ka peshkaqej bajn gabim dhe kujtojn se je fok...... ma mir me vesh ngjyra si bojroz ose verdh dhe ste vin afer. pehkaqejt na kan frig ma shum se ne ato.
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.9330 sec, 0.0908 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,107kB