Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ne cilen dite te javes keni lindur...
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
babo
Wed Jun 11 2008, 08:47am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
hajde te hanen kam dal une

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Juventini
Sat Oct 18 2008, 11:56am

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
te merkuren
Back to top
♥Vαηα♥
Sat Oct 18 2008, 12:12pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
qy qy edh tu juve te merkurn edhe un po ashtu po un ama te merkuren e gushtit luanesh

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
Zlatani
Sun Oct 19 2008, 01:35pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
rrofte e hanja......edhe mu te henen me kane liru:D

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Lenita
Sun Oct 19 2008, 04:14pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
un kam lind te ejten ne shkurt


Back to top
Zlatani
Sun Feb 08 2009, 06:20pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Para Shkurti..... =D>

[ Edited Sun Feb 08 2009, 06:22pm ]

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
MiCoLjA
Sun Feb 08 2009, 06:43pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
UN TE SHTUNEN E SHTATORIT

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Apr 11 2009, 07:55am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
shtune 13 mars

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
sunríse
Sat Apr 11 2009, 07:58am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
prit i her sa te pys mamin se nuk e di diten ja vetem daten hahahahahhahhahhahhahhahhahhahahahah


Think happy thoughts!

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Apr 11 2009, 08:02am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
hahahahahahahahahahahaha. As un maj se kam dit po kam pa kalendarin ne cellular. hahahaha

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
sunríse
Sat Apr 11 2009, 08:07am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
ULTRAS ROMA ka shkruar:

hahahahahahahahahahahaha. As un maj se kam dit po kam pa kalendarin ne cellular. hahahaha


hahahahahhahhahhhahhahhahha
shife kyt tesh si m`bani me u fute ne kalendarin e telefonit!!
as ktu nuk me len rehat ti hihihih


Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Sat Apr 11 2009, 08:13am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
ma ne fun e gjeta hahahhahhah....
dite e premte 24 gusht!


Think happy thoughts!

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Apr 11 2009, 09:20am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
hahahahahahahaahha Choco

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
matura2000
Sat Apr 11 2009, 09:51am

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
dite e marte, 22 qershor


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
babo
Sat Apr 11 2009, 11:05am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
te henen e 30 gushtit

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
:IROLF:
Sat Apr 11 2009, 11:09am


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Te marten e 18 Majit ka pas kene atehere.

[ Edited Wed Apr 29 2009, 10:39am ]
Back to top
☼sunshine
Sat Apr 11 2009, 11:40am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
te marten 1 nentor>>>>Femra e lindur të martën është e zjarrtë. I tërheq njerëzit me natyrën e vet të gjallë dhe me shijën për humor, por edhe me nevojën e vet për liri. Më së shumti në botë e do lirinë dhe frikësohet vetëm prej një sendi: nga monotonia sentimentale e cila e rrezikon entuziazmin e saj. Për të dashuria është vetëm lojë ose, në të kundërtën nuk lodhet.

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Zlatani
Sat Apr 11 2009, 11:41am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Tè hanen e 28 shkurtit

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
::albweb::
Tue Apr 28 2009, 08:02pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
E marte 10 GushtBack to top
❤Bambolina❤
Sat Aug 22 2009, 12:39pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
te merkuren 25 mars ne oren 8.00 te mengjesit..
Femra e lindur të mërkurën është me temperament të butë dhe sensual. Diskrete, e në dashuri i pëlqen sinqeriteti. I pëlqen siguria dhe sinqeriteti dhe nuk i lë përshtypje dashuria në shikim të parë. Për te joshja e ka kuptim të dyfishtë: përpos bukurisë fizike, janë me rëndësi edhe ndjenjat.

[ Edited Sat Aug 22 2009, 12:49pm ]
Back to top
Mbreteresha
Sun Aug 23 2009, 09:24am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
te djelen fiks fiks fiks ne 12 te nates me 16 qershor nejse hy edhe te 17-ta ahahahah

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
❤Bambolina❤
Tue Nov 03 2009, 02:40pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
ULTRAS ROMA ka shkruar:

shtune 13 mars


kenkemi te njejtin muj...
Back to top
Gurabi
Sat Nov 21 2009, 04:01am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
e premte hmmmmmmmmmmm sound nice'premte

Femra e lindur të premten është romantike. I pëlqen bukuria dhe harmonia. E karakterizon sensualiteti dhe sensibiliteti. I është e nevojshme mbrojtja e përhershme, të cilën kryesisht e gjen në rrethin familjar. Frikësohet nga vetmia, e mashkujt i tërheq me buzëqeshjen e saj të butë.
Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Engel
Sat Nov 21 2009, 12:56pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Gurabia ka shkruar:

e premte hmmmmmmmmmmm sound nice'premte

Femra e lindur të premten është romantike. I pëlqen bukuria dhe harmonia. E karakterizon sensualiteti dhe sensibiliteti. I është e nevojshme mbrojtja e përhershme, të cilën kryesisht e gjen në rrethin familjar. Frikësohet nga vetmia, e mashkujt i tërheq me buzëqeshjen e saj të butë.


dicka interesante,edhe une te premten kam lindur.


Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
- Stella -
Sat Nov 21 2009, 03:14pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
tmarten e 13qeshorit

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2248 sec, 0.0340 of that for queries. DB queries: 74. Memory Usage: 3,193kB