Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ne cilen dite te javes keni lindur...
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
L€OÑ
Sun Aug 08 2010, 08:36pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
E diele < prill >


Back to top
Cen Durimadhi
Sun Aug 08 2010, 09:57pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ejte

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Special_One
Mon Aug 09 2010, 06:22pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
e hane (shkurt)

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
menelau
Mon Jan 03 2011, 05:25pm
Registered Member #976
Joined: Mon Jul 30 2007, 09:29am

Posts: 59
Te hanen, madje n'mengjes . Me sa duket jam i pri me punu !
Back to top
OLIVE OYL
Mon Jan 03 2011, 05:38pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
E shtunë (MARS)

Femra e lindur të shtunën është misterioze dhe fshehtë, dhe nuk i tregon lehtë ndjenjat e veta. Temperamenti origjinal dhe i pavarur e ndërton personalitetin e vet kompleks. Joshjen e merr si lojë intelekti. Edhe pse duket si person që nuk interesohet për asgjë, në të vërtetë është fjala për një person shumë emotiv që ka nevojë të pandërprerë për shprehjen e ndjenjave të veta.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
TOTO-R
Mon Jan 03 2011, 05:44pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
E Dile me 24 Maj

Kam ba cudi edhe me vedi kuj i kam gja kaq puntor !! Po tesh e mora vesht se pasum Lind ne dit pushim
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  ☼sunshine
  Mon Jan 03 2011, 05:57pm
  (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

  Registered Member #2555
  Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

  Posts: 11539
  OLIVE OYL ka shkruar:

  E shtunë (MARS)

  Femra e lindur të shtunën është misterioze dhe fshehtë, dhe nuk i tregon lehtë ndjenjat e veta. Temperamenti origjinal dhe i pavarur e ndërton personalitetin e vet kompleks. Joshjen e merr si lojë intelekti. Edhe pse duket si person që nuk interesohet për asgjë, në të vërtetë është fjala për një person shumë emotiv që ka nevojë të pandërprerë për shprehjen e ndjenjave të veta.


  Me shkruj per te marten plsssssss........!!!

  * * *
  O nate e qete...
  qe xhiron bosh...
  kur degjon frymemarrjen time..
  mos mendo..
  te luash muziken tende
  te vetmis...
  une veshtroj qiellin..
  duke prit mengjesin..
  te vallzoj...me diellin...  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Jan 03 2011, 06:37pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  ☼sunshine ka shkruar:

  OLIVE OYL ka shkruar:

  E shtunë (MARS)

  Femra e lindur të shtunën është misterioze dhe fshehtë, dhe nuk i tregon lehtë ndjenjat e veta. Temperamenti origjinal dhe i pavarur e ndërton personalitetin e vet kompleks. Joshjen e merr si lojë intelekti. Edhe pse duket si person që nuk interesohet për asgjë, në të vërtetë është fjala për një person shumë emotiv që ka nevojë të pandërprerë për shprehjen e ndjenjave të veta.


  Me shkruj per te marten plsssssss........!!!


  E martë

  Femra e lindur të martën është e zjarrtë. I tërheq njerëzit me natyrën e vet të gjallë dhe me shijën për humor, por edhe me nevojën e vet për liri. Më së shumti në botë e do lirinë dhe frikësohet vetëm prej një sendi: nga monotonia sentimentale e cila e rrezikon entuziazmin e saj. Për të dashuria është vetëm lojë ose, në të kundërtën nuk lodhet.  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Jan 03 2011, 06:39pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  Per TOTO dhe LEON
  Mashkulli i lindur të dielën është ambicioz dhe i sigurt në veten. E karakterizon sjellja me vetiniciativë dhe është autoritative. Shumë flet dhe i dëgjon bashkëbiseduesit e vet dhe i pëlqejnë komplimentet. Në raport me femrat sillet si mbrojtës.  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  ☼sunshine
  Mon Jan 03 2011, 06:39pm
  (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

  Registered Member #2555
  Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

  Posts: 11539
  OLIVE OYL ka shkruar:

  ☼sunshine ka shkruar:

  OLIVE OYL ka shkruar:

  E shtunë (MARS)

  Femra e lindur të shtunën është misterioze dhe fshehtë, dhe nuk i tregon lehtë ndjenjat e veta. Temperamenti origjinal dhe i pavarur e ndërton personalitetin e vet kompleks. Joshjen e merr si lojë intelekti. Edhe pse duket si person që nuk interesohet për asgjë, në të vërtetë është fjala për një person shumë emotiv që ka nevojë të pandërprerë për shprehjen e ndjenjave të veta.


  Me shkruj per te marten plsssssss........!!!


  E martë

  Femra e lindur të martën është e zjarrtë. I tërheq njerëzit me natyrën e vet të gjallë dhe me shijën për humor, por edhe me nevojën e vet për liri. Më së shumti në botë e do lirinë dhe frikësohet vetëm prej një sendi: nga monotonia sentimentale e cila e rrezikon entuziazmin e saj. Për të dashuria është vetëm lojë ose, në të kundërtën nuk lodhet.  vero vero

  [ Edited Mon Jan 03 2011, 06:40pm ]

  * * *
  O nate e qete...
  qe xhiron bosh...
  kur degjon frymemarrjen time..
  mos mendo..
  te luash muziken tende
  te vetmis...
  une veshtroj qiellin..
  duke prit mengjesin..
  te vallzoj...me diellin...  Back to top
  flaka
  Mon Jan 03 2011, 06:44pm

  Registered Member #4342
  Joined: Mon Jan 03 2011, 02:06pm

  Posts: 158
  mërkurë

  Femra e lindur të mërkurën është me temperament të butë dhe sensual. Diskrete, e në dashuri i pëlqen sinqeriteti. I pëlqen siguria dhe sinqeriteti dhe nuk i lë përshtypje dashuria në shikim të parë. Për te joshja e ka kuptim të dyfishtë: përpos bukurisë fizike, janë me rëndësi edhe ndjenjat.

  Mashkulli i lindur të mërkurën është para së gjithash i ndershëm në dashuri. Pas mburrjes së madhe fshihet butësia, të cilën shpesh nuk di ta shprehë. Është i sinqertë dhe i besueshëm. Siguria në dashuri është shpesh para pasionit.
  Back to top
  flaka
  Mon Jan 03 2011, 06:45pm

  Registered Member #4342
  Joined: Mon Jan 03 2011, 02:06pm

  Posts: 158
  bana copy dhe per meshkujt pa dashje,,,,aja siper me pershtatet!
  Back to top
  ☼sunshine
  Mon Jan 03 2011, 06:48pm
  (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

  Registered Member #2555
  Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

  Posts: 11539
  upssss kekan te faqja 1 karakteristikat per cdo dit te javs Oli mfal se te lodha

  * * *
  O nate e qete...
  qe xhiron bosh...
  kur degjon frymemarrjen time..
  mos mendo..
  te luash muziken tende
  te vetmis...
  une veshtroj qiellin..
  duke prit mengjesin..
  te vallzoj...me diellin...  Back to top
  - Stella -
  Mon Jan 03 2011, 06:51pm

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501
  te shtunen si Oli vetem se ne qershor

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Jan 03 2011, 06:53pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  Stellina dush njisaj asht e shtunja si une e ke siper.
  tash emrapa kush te vijn shifni vet te faqja e par e ksaj tems  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  - Stella -
  Mon Jan 03 2011, 06:56pm

  Registered Member #3337
  Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

  Posts: 5501
  Oli e lexova po pritova me e shkru ,me na fal se tbame me fol me vedi )

  Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Jan 03 2011, 07:00pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  ahhaha po thash iher po i marr meritat e faqes te par hahaha mandej u pendova ahahah  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  lissandro
  Sun Feb 17 2013, 04:20pm
  The pursuit of Happyness

  Registered Member #1963
  Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

  Posts: 4764
  T'shtunen (Qershor)

  Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
  Back to top
  lissandro
  Sun Feb 17 2013, 04:21pm
  The pursuit of Happyness

  Registered Member #1963
  Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

  Posts: 4764
  OLIVE OYL ka shkruar:

  E shtunë (MARS)

  Femra e lindur të shtunën është misterioze dhe fshehtë, dhe nuk i tregon lehtë ndjenjat e veta. Temperamenti origjinal dhe i pavarur e ndërton personalitetin e vet kompleks. Joshjen e merr si lojë intelekti. Edhe pse duket si person që nuk interesohet për asgjë, në të vërtetë është fjala për një person shumë emotiv që ka nevojë të pandërprerë për shprehjen e ndjenjave të veta.


  Pa per mashkujt ca thohet


  Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
  Back to top
  ~*Christel*~
  Sun Feb 17 2013, 05:00pm


  Registered Member #1665
  Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

  Posts: 9278
  te dilen ne darke ne 20:45
  Back to top
  ~*Christel*~
  Sun Feb 17 2013, 05:04pm


  Registered Member #1665
  Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

  Posts: 9278


  Sunday's child is full of grace,
  Monday's child is fair of face;
  Tuesday's child loves to race,
  Wednesday's child is kind of heart;
  Thursday's child is very smart,
  Friday's child will never part;
  Saturday's child is good of heart.


  Back to top
  OLIVE OYL
  Sun Feb 17 2013, 11:57pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  ~*Christel*~ ka shkruar:
  Saturday's child is good of heart.


  <3  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  shkodra
  Mon Feb 18 2013, 12:11am

  Registered Member #237
  Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

  Posts: 13849
  e shtune 21 qershor...

  no comment......
  Back to top
  Emily
  Mon Feb 18 2013, 12:36am

  Registered Member #5489
  Joined: Thu Feb 07 2013, 10:00pm

  Posts: 125
  e diele me 11 shtator

  Here, here azgje nuk e brengos njeriun sesa renia e ores.
  Back to top
  lissandro
  Fri Apr 26 2013, 02:13pm
  The pursuit of Happyness

  Registered Member #1963
  Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

  Posts: 4764
  ~*Christel*~ ka shkruar:
  Saturday's child is good of heart.

  Tesh pa e kuptoj pse bakam kaq shum mirsina

  Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
  Back to top
  Go to page  1 2 3 4  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2585 sec, 0.0873 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,169kB