Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Trupi - Shëndeti - Mjeksia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sa e rendesishme mendoni ju se eshte jeta seksuale
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
sabah08
Sat Jul 23 2011, 11:08am

Registered Member #2097
Joined: Sun Jul 13 2008, 08:03pm

Posts: 119
Seksi eshte demonstrimi fizik i dashurise, deshires, pasionit qe nje njeri ka per nje tjeter. Jeta seksuale e mire midis ciftit eshte e domosdoshme per mendimin tim. Ciftet qe nuk perputhen seksualisht kane gjasa te forta per tu ndare nga njeri tjetri. Sepse fundi fundit jemi gjitare. Seksi i plote, me instiktin ne veprim duhet. Ne dhomen e gjumit duhet te bien te gjitha tabute.

[ Edited Sat Jul 23 2011, 11:10am ]


Hapi i pare per te perjashtuar gjerat e padeshiruara nga jeta eshte kjo: Vendos cfare do.
Ben Stein

Back to top
visi09
Sat Jul 23 2011, 12:10pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
ste duhet jeta gja pa sex mendimi im ky

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jul 23 2011, 01:06pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ne si njerez, jena krijesa ma e pershtatshme ne kete planet so, jetohet gjithsesi mendoj une. Pa dashuri ne zemer asht veshtire po edhe ashtu jetohet!
Habitet njeriu me kapacitetin e vet individual.

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2500 sec, 0.0837 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,546kB