Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Sporti dhe seksualiteti
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Apr 02 2007, 04:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Nese ka dikush ndonje gje ne lidhje me kete temen, si lidhet sporti me sexin, nese ndikojne te njeri-tjetri apo jo, do me bente nder nese do e postonte ketu, se me duhet per mesim.......do jem online serish nga darka per te pare nese dikush ka shkruajt sth.
nese skeni asnje info, do shkruaj une dicka.
respekte.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Apr 02 2007, 09:08pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Apapapapa...........nje here ju bie robi ne dore, dhe ktu s'ta var njeri. paskeni ba namin e zi me postime!

Nejse detyren do e bej vete disi, dhe mbi sexualitetin dhe sportin do shkruaj ne ditet ne vazhdim se tani skam kohe.
Puc all, edhe pse jeni shume te keqinj. :pBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Apr 03 2007, 07:15am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahaha tem e bukur patjeter qe kan lidhje po shkojne bashke keto dy sporte pa njeren nuk bahet tjetra e me radhe ......super ku i gjene keto tema maj ta marsha?

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Tue Apr 03 2007, 09:27am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Per kryt fmive kja ka lujt mec....
O nuse a ske qa ban ti aaaa, kus sthu cfar lidhjet ka seksi me buken... psss

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Tue Apr 03 2007, 01:45pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po lene ma edhe ti. kisha pas qefe me dite ka i vine kata ide kaq te bukura ...te bakten ban me qesh hahhaha

no comment......
Back to top
SuperGirl
Wed Apr 04 2007, 09:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Po pse kam lujt mendsh mor ju ju raft e mira.......e kisha teme ne mesim, (ne te psikologjise jena te perparum) dhe nuk gjeja asnje material ne internet ne lidhje me kete.

pse ju duket kaq teme qesharake? nuk e dinit qe per vite me radhe ka ekzistuar idea e seksofobise ne sport, sepse mendohej qe aktiviteti i rregullt seksual prish balancen sportive dhe nuk lejonte sportistet te jepnin maksimumin e tyre ne aktivitetin sportiv. Thoni shyqyr qe sot eshte zhdukur seksofobia, dhe keto dy aktivitete shikohen si normale per jeten e njeriut.
gjithashtu ka nje jete qe ekziston nje diskriminim i seksit femer ne sporte te ndryshme, pra kemi shembuj te shumte te dallimeve gjinore ne sport (dhe jo vetem....) te cilat i kane ndaluar femrat te shprehin veten e tyre ne fushen e sportit.
Ca ka me qesh tesh ktuuuuuuuuu???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Thu Apr 05 2007, 08:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
jo nuk eshte me qeshe po jam dakort me ty sepse ajo qe thua ti eshte mese normale complimenti

no comment......
Back to top
SuperGirl
Thu Apr 05 2007, 09:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shyqyr.............................................................
I'll write soon in here.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Thu Apr 05 2007, 09:38pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
pse shyqyr maj? une zakonisht tham at qa mendoj!!!!!!!!! edhe pse ne shumen e rasteve gaboj hahhahahahahahaha

no comment......
Back to top
SuperGirl
Thu Apr 05 2007, 09:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shyqyr qe nuk qenkam e vetmja qe mendoj keshtu.
Gabon ti eeeeeeeeee?????? i sigurte? mos na ban si modest tesh.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Thu Apr 05 2007, 09:57pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po gaboj dhe shum ,po nqs e shof qe kam gabuar di edhe ta pranoj gabimin edhe pse me kushton shum!!!!!!!!!!!!!!

[ Edited Sun Apr 15 2007, 10:15pm ]

no comment......
Back to top
WORLD
Tue Apr 24 2007, 09:29am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
dekshaaaaa psikologiaaaaaaa looool une them qe sporti lidhet me sexin ...eshte e ndalume me ba sex para ndeshjes pse thoni ...me ty e kam super (ca ishe ti ) loool
:S

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Apr 24 2007, 09:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Hmmmmmmm pse???????? Mua me duket se sex para ndeshjes ben mire!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Apr 24 2007, 09:14pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
KE TE DREJTE MAJ SUPER TI seski para ndeshjes ban mire!!!!!!!!hahahh

no comment......
Back to top
WORLD
Fri May 25 2007, 05:40pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
o shkodra ti je vec me "mbeshtet" lol gja tanden krijuse s thu !!!
Sexi ban keq sepse rendona ftesit fizike me harxhimin e energjike gjate aktit seksual ...mrapa nqs ka qen sex .....nr 1 se merr vedin per 1 jave .....me te lan shami ne neshje

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Kafscett@
Fri May 25 2007, 06:34pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Nuk di ça me than sa sexi para performancit sportiv ndikon tek kjo e fundit.......nuk kam pas shansin me ken me ndojne sportist. Sipas te thanava te disave(meshkuj) sexi pak para ndeshjeve te ben te konsumosh fuqi e te lodh. Kam pershtypjen se aktiviteti seksual pas ati fizik, kur sportistit ne fjale nuk i jane harxhu te tana baterit, bahet ma interresant.....pa mar parasysh rezultatin.
Them kete per vete faktin se gjate aktivit fizik qarkullon ma shum adrenaline e serotonine, qe te sjellin ne qef....pastaj duhet me pas parasysh edhe rrethanat.


P.S. Kam degjuar nje dite ne Tv se ne Germani kete vit ne periudhen mars- prill eshte rritur numri i lindjeve 2% ne krahasim me vitet e tjera. Ka zera qe thone se dukuria
lidhet me Boterorin 2006.
Ne fund te fundit edhe tifozat/et bajn punen e tyre :p :p :p :p :p

Iluzjone optike

Back to top
Kafscett@
Fri May 25 2007, 06:37pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Harrova me thane se adrenalina e serotonina jane supstanca qe prodhohen nga trupi i njeriut e qarkullojne ne ane te gjakut....
Si e kisha shkru ma lart dukej se dalin me ba gjiro me makine lol

Iluzjone optike

Back to top
shkodra
Fri May 25 2007, 08:52pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
altin me cfare sportit merresh ti naqe?

no comment......
Back to top
WORLD
Sat May 26 2007, 11:30am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
jam amator ...pak nga tana ......

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sat May 26 2007, 01:37pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
DMTH ASNJEREN MIRE....

no comment......
Back to top
WORLD
Sun May 27 2007, 12:17pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
thashe pak nga tana jo asnji

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sun May 27 2007, 02:08pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hhhhhahaha (shaka ishte e imja),,,,

no comment......
Back to top
WORLD
Sun May 27 2007, 05:51pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shkodra ka shkruar:

hhhhhahaha (shaka ishte e imja),,,,


mendoj se dhe e imja

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sun May 27 2007, 06:03pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ja mos te kemi mos marrveshje...

no comment......
Back to top
WORLD
Thu May 31 2007, 06:52pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shkodra ka shkruar:

ja mos te kemi mos marrveshje...


lol ......

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2902 sec, 0.0912 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,039kB