Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Futbolli dhe ekipet me te cilin jeni tifoz
Go to page  1 2 3 ... 70 71 72
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
scutari82
Tue Jun 03 2008, 06:32pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
hajde ku i kam tifozat per me parashiku rezultatet e ndeshjeve

7 qershor zvicrra - republika cheke un tham fiton chekia 4-1
7 qershor portugali - turqi fiton portugalija 3-0
8 qershor austri - croaci barazim
8 qershor gjermany -poloni fiton gjermania 7 -1
9 qershor romani - france fiton franca 2-0
9 qershor netherland -itali neshja ma e bukur fiton italija 1-0
10 qershor spain -russia fiton spanja ma nja 5-0
10 qershor greqi-suedi fiton suedia 2-0

[ Edited Thu Sep 18 2008, 12:16pm ]
Back to top
scutari82
Tue Jun 03 2008, 06:39pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
masssss ma grupi c per mu grupi ma i forte nuk i dihet se kush ka me dal pre njati grup un mendoj qe prej grupit a ka me kalu chekia me portugaline prej grupit b kalon gjermanija me kroacin te grupi c nuk di se ca me than kurse te grupi d kalon spanja me suedine

[ Edited Tue Jun 03 2008, 06:45pm ]
Back to top
zjermi
Tue Jun 03 2008, 06:58pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
scutari82 shume parashikime te guximshme

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Thu Jun 05 2008, 05:27am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
trokit ketu taman me te ardhe keq. une per vedi nuk qa me thane per zgjedhjet qe ka ba trajneri, por ka guxu shume. ne sulm nuk ka asnje lijtare te eksperiences. masandej kete zevendesuesin qe ka marre per cannavaron, nuk e di ka e gjeti mgjthse ndoshta asht shume i mire se nuk e kam ndjek fort kampionatin kete vit. vecse di nattale nuk merret para inzaghit e gilardinos.
Forza Italia

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Thu Jun 05 2008, 06:31pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
itali-hollande 9 qershor.2008
jo vetem sfide mes dy shteteve nder ma te mirat e evropes per sa i perket futbollit, por edhe sfide mes 2 shokesh te vjeter qe aktualisht i drejtojne keto skuadra.
donadoni VS van basten. kush ma mire se sacchi ish trajner i tyre mund te japin nje mendim per ndeshjen dhe per sfiden brenda sfides. gjithashtu nje opinion i vogel rreth mospranise se inzaghit ne kombtaren italiane.
(me falni qe nuk e kam perkthy, por e di se shumica e anetarve dijne italisht dhe e kuptojne)

EURO 2008: ARRIGO SACCHI SU INZAGHI
05/06/2008

ROMA - Italia-Olanda avra' uno spettatore d'eccezione, quell'Arrigo Sacchi che fu tecnico sia di Roberto Donadoni che di Marco Van Basten: "Sono stati due grandi campioni anche se un po' diversi come carattere, e ora stanno dimostrando di essere anche due bravi allenatori. Come finira'? Mi auguro che sia un match bellissimo e che vinca il migliore". Sacchi pero' non manca di fare un appunto al suo ex allievo Donadoni: "Sono rimasto perplesso per l'esclusione di Inzaghi - ha sottolineato -. Un attaccante come lui, disposto a stare in panchina, sarebbe servito molto". Secondo il tecnico di Fusignano "Inzaghi e' un giocatore di livello internazionale e portarlo agli Europei avrebbe dato vita anche a qualche timore da parte degli avversari".


ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Edmond-Cela
Thu Jun 05 2008, 07:39pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
forca hollanda dhe kroacia

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
~*Christel*~
Mon Jun 09 2008, 08:57pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
scutari massssssss s'te dolen parashikimet

All I can say is GOOOOO German!!!
Back to top
scutari82
Tue Jun 10 2008, 05:08am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
o zjermiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ca e gjeti italine ma hajde ma ktu e na trego ca paten ata ashtu ma uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

torino prape 50/50 jo keq
Back to top
babo
Thu Jun 12 2008, 12:00pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
o zjermi pash zoten mas mi permend inzaghi e gilardino...
italia kishte lojtare ne stol per me fitu

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Holly
Thu Jun 12 2008, 12:04pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
FORCA GJERMANIA <:-P <:-P L-)

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Shkoder4ever
Thu Jun 12 2008, 12:12pm
mr

Registered Member #1582
Joined: Tue Jan 15 2008, 03:15pm

Posts: 132
u pershendes gjith tifozat Hollandez, dhe te tjere!!
kyt rradh eka mar hollanda miq!! me vjen keq per tifozat italian shum!!
foca foca hollande!!! ti je zemera jone!!


E dua shum shkodren
Back to top
Scodrinon
Thu Jun 12 2008, 12:12pm
Registered Member #1954
Joined: Thu Jun 05 2008, 07:03pm

Posts: 12
holly ka shkruar:

FORCA GJERMANIA <:-P <:-P L-)T'LUMT GOJA.
SOT I BAJM 3 KROACISE. DO T'JA MARRIM HAKUN E BOTNORIT 98....
Back to top
Edmond-Cela
Thu Jun 12 2008, 12:55pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Shkoder4ever ka shkruar:

u pershendes gjith tifozat Hollandez, dhe te tjere!!
kyt rradh eka mar hollanda miq!! me vjen keq per tifozat italian shum!!
foca foca hollande!!! ti je zemera jone!!
u bafsh 100 vjec ishalla

forca hollanda


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
babo
Thu Jun 12 2008, 01:08pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ta fitojne kush te doje na jena me brazilin

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Shkoder4ever
Thu Jun 12 2008, 01:26pm
mr

Registered Member #1582
Joined: Tue Jan 15 2008, 03:15pm

Posts: 132
gjith ashtu mar edmond!!
nuk me pritet deri lojen tjeter me francen!!
E dua shum shkodren
Back to top
Holly
Thu Jun 12 2008, 01:37pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Scodrinon ka shkruar:

holly ka shkruar:

FORCA GJERMANIA <:-P <:-P L-)T'LUMT GOJA.
SOT I BAJM 3 KROACISE. DO T'JA MARRIM HAKUN E BOTNORIT 98....

edhe ty te lumte goja naqe, hajt ishalla po e fitojme kete kampjonat

[ Edited Thu Jun 12 2008, 01:38pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
scutari82
Thu Jun 12 2008, 03:20pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
shife kyt anglezen nuk u fut anglija ne euro edhe tash bahet tifoze me gjermant megjithese deri ne katershe tapa shkojne se i takon me lujt me ekipe te dobeta pa aty ne gjysefinale tash pa ja thejn hunt gjermaneve
Back to top
Scodrinon
Thu Jun 12 2008, 03:54pm
Registered Member #1954
Joined: Thu Jun 05 2008, 07:03pm

Posts: 12
scutari82 ka shkruar:

shife kyt anglezen nuk u fut anglija ne euro edhe tash bahet tifoze me gjermant megjithese deri ne katershe tapa shkojne se i takon me lujt me ekipe te dobeta pa aty ne gjysefinale tash pa ja thejn hunt gjermaneve


scutari, pa ti me ke je tifoz naqe?
Back to top
scutari82
Thu Jun 12 2008, 04:01pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
nuk jam tifoz kam qejf vetem me pa loje te bukur
Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Jun 12 2008, 04:32pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
une jam rifoz me albitrat ata gjithmonen dalin barazim LOL.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
scutari82
Thu Jun 12 2008, 05:54pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
uuuuuuuuuuuuuuuu ku i kam tifozat gjerman ma nji jave mas me u fut ma ne forum i ka ba kroacia me fol me vedi nuk e di a ishte tu lujt ballack apa nuk ishte aty hic
Back to top
babo
Thu Jun 12 2008, 07:39pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
scutari une them me i lan sa me u fut po mas me ba za hic

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Thu Jun 12 2008, 10:03pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
non ho parole
Back to top
zjermi
Fri Jun 13 2008, 03:51am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
scutari82 ka shkruar:

o zjermiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ca e gjeti italine ma hajde ma ktu e na trego ca paten ata ashtu ma uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

torino prape 50/50 jo keq


qa me i ba, ma mire qe ndodhi ne ndeshje te pare. sulmi nuk funksionoi si duhet, e kam thane dhe ma pare qe ne sulm nuk ka ba zgjedhjet e duhuna donadoni. pastaj qendra e mbrojtjes ishte skandali ma i madh, barzagli nuk asht pa me sy, materaci ndoshta nuk asht pershtat mire me barzaglin. damtimi i canavaros ka prishe shume pune.
shofin qa do te bajne neser me rumunet. une pervedi i pres ndryshimet ne mrojtje ne qender dhe nje partner tjeter ne sulm per tonin

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
zjermi
Fri Jun 13 2008, 03:54am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
gaucho5 ka shkruar:

o zjermi pash zoten mas mi permend inzaghi e gilardino...
italia kishte lojtare ne stol per me fitu


po shume mire, po keto zgjedhjet qe po ban donadoni tesh jane vazhde e gabimeve qe ka ba me listen e lojtareve te thirrun.
nejse, une tham se ka me ndryshu me rumunet se edhe shtypi italian ja ka marre frymen

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 70 71 72  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3454 sec, 0.1018 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,088kB