Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Futbolli dhe ekipet me te cilin jeni tifoz
Go to page  1 2 3 ... 70 71 72
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
babo
Wed Sep 01 2010, 06:29pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Dergutsiani ka shkruar:

Me Realin jam tifoz po me kyt ndeshjen e par me duket s'kishin gja ne terezihajt se ju gadit profesori, mas u merzit

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Mon Sep 06 2010, 08:15pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
.Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sat Sep 11 2010, 07:45am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
trokit ketu

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:41pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahaha nei ultimi due anni mi sa che siete voi a 0000000000000000000 tituli.... forZA juveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no comment......
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 70 71 72  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2754 sec, 0.1023 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,577kB