Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Cfare Muziket preferoni te Degjoni - Shkruani per qefin tuaj
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
jimm
Fri Sep 05 2008, 10:38pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
ne fakt nuk ka ca me perkthy se nuk jan as anglisht
nuk asht zor me e ba nji forum se jan tegjith forumet njesoj
me opsione
Back to top
Juventini
Sat Sep 06 2008, 10:02am

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
me than te drejten jam nje menim me frenin ... hahah
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 04 2008, 08:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
~*Christel*~ ka shkruar:

hi dj! Keta miksimet bukur shuuume

Une jam si gjithmone mrapa me kange,,,i marr vesht kur i ka dal boja

Plsss mundesh me me gjet Besen me kangen Engjejt te vrasin njelloj...ka fitu te top fest 5.

thenk juuuuuuuu !heartbesa_-_engjejt_vrasin_njelloj.mp3
Back to top
☆_CorOnA_☆
Thu Nov 06 2008, 12:05am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
jumpstyle forever


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
☆_CorOnA_☆
Thu Nov 06 2008, 12:07am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
house tektonik


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Mar 28 2009, 06:47pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
si keng shqipe me pelqejn shum populloret shkrodane po per te keng te huaja me pelqejn ata house nation

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
U-N-I-K
Fri Apr 24 2009, 10:59am
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
une te them te drejten kur kam kohe te lire

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
U-N-I-K
Fri Apr 24 2009, 11:06am
STUDENT

Registered Member #2521
Joined: Sat Dec 27 2008, 02:32pm

Posts: 129
se e postova pa dashje e me meti gjysem
une per vedi kur kam kohe te lire degjoj pothujse te gjitha rrymat e muzikes duke ja nise me folklorike e derit te electronic
ma shum degjoj electronic,sepse shumicen e kohes jam duke studju dmth projektime me kompjuter,dhe keto rrymat electroniche kan pak ose hiq text dhe nuk me bajn me humb vemendjen...

FIDARSI VA BENE,MA NON FIDARSI A VOLTE VA ANCORA MEGLIO
Back to top
LEONS
Tue Jun 02 2009, 12:49pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Un e kam hobbi muziken dhe ajo qe me pelqen me shum jan kenget popullore shkodraneBack to top
Babygirl-Lac
Thu Jun 11 2009, 06:33am

Registered Member #3046
Joined: Wed Jun 10 2009, 09:16pm

Posts: 44
Muzik moderne me pelqen me shum.....

BE YOURSELF. LIFE IS TOO SHORT TO BE ANYONE ELSE.

Back to top
Zeshkanja
Thu Jul 02 2009, 06:51pm

Registered Member #2027
Joined: Wed Jun 25 2008, 02:15pm

Posts: 141
Muzik popullore me pelqen ma shum .

Sa veshtir e kam ti ket mir e din,kur ti je n,Podgoric e une ne mergim
Back to top
Dergutsiani
Tue Jul 14 2009, 07:47pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Un preferoj me te than te drejten muzike popullore por dhe grupin elta 5 and sistem of a down ... jan te mdhej

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
guest
Sat Feb 06 2010, 01:25am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
menova se te preferenca do te jem krejt ne minorance por nuk doli ashtu haha


Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Nov 19 2010, 02:51am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Guest2983928
Fri Nov 19 2010, 03:50am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
:::ShkoderZemer ka shkruar:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YqtkFV0V4Vs?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YqtkFV0V4Vs?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>Hahahaha ku e gjete aman?!
Edhe iky m'pelqen...diss ket kengtarin tand


Back to top
Al Bundy
Sat Nov 20 2010, 12:38am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ai ka mu ba 100 vjeç!Back to top
Cen Durimadhi
Tue Mar 20 2012, 06:53pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
tallavaja kta vitet e fundit asht tu me tranu


[ Edited Fri Jul 06 2012, 12:16pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4442 sec, 0.1047 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,121kB