Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Immigrants Day Parade - Albanian Day Parade in New York City
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 04:07am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Albanian Day Parade

New York City
June 21 2008 @ 10 AM
6th Ave and 36 streetMerri edhe ju pjese bashke me ShkodraOnline.com

Disa foto nga viti i kaluar


[ Edited Fri Jun 20 2008, 02:18pm ]

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
::bud::
Tue Jun 17 2008, 01:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
kuq dynjaja, bukur
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 01:56pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Ka mu ba nami ket vit, une jam me flamur ne fotografine e
4-tet,

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Shkoder4ever
Tue Jun 17 2008, 02:08pm
mr

Registered Member #1582
Joined: Tue Jan 15 2008, 03:15pm

Posts: 132
per bese shum bukur!!! me bahet qefi kur ndigjoj k`shtu gjanash, dhe shoh!!!


E dua shum shkodren
Back to top
::bud::
Tue Jun 17 2008, 02:23pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e maj mend foton tande SHZ.
Pse nuk ban edhe nje flamure te ShkodraOnline.com? Si te duket kjo ide?
E kam pase ne mend me shtampu edhe disa bluza dhe me ja ba dhurate antarve aktive te forumit?
Back to top
::bud::
Tue Jun 17 2008, 02:24pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Na difto qa bahet me pak fjale ShZ?
Thanks
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 02:59pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
kam kohe qe mendojme per nje design por hala skam vendos , i mirepres sygjerimet

Kjo eshte nje parade qe bahet per te gjithe emigrantat nga
shtetet e ndryshme. Ate dite veshen njerzit kuq e zi , me kostume kombtare bijne edhe daullet, muziken ,me disa makina e parakalohet ne midis te Manhatanit. Asht me te vertet qef, dhe ndjehesh shume krenar.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Holly
Tue Jun 17 2008, 03:18pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
fantastike fotot shkoderzemer, sa bukur edhe pse u ba do kohe qe jam ketu nuk kam marre asnjeher pjes ne festa te tilla qe behen edhe ketu!

bud shkruan:Pse nuk ban edhe nje flamure te ShkodraOnline.com? Si te duket kjo ide?
E kam pase ne mend me shtampu edhe disa bluza dhe me ja ba dhurate antarve aktive te forumit?
oh sa bukur e ke mendu mu me pelqen shum ideja.bravo


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 03:23pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Po duhet me i thartu trut pak qe te
dalin bukur .

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
::bud::
Tue Jun 17 2008, 04:35pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
leve it with me I will think about it.....

Po na duhen bluza XXXXL per Vishon hahaaa....
Back to top
scutari82
Tue Jun 17 2008, 04:40pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
a kur u nisa per usa u nisa demek me shku ne new york e meta ktu ku jam tash ven i hupun but new york next year I will b there
Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 17 2008, 06:15pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
bud me shkruaj ca ke ndermend, zhgarravit dica edhe ma dergo flm

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
ShkodraniUSA
Fri Jun 20 2008, 01:23pm
Registered Member #1861
Joined: Tue May 06 2008, 07:40pm

Posts: 36
Per ca lloj ideje e keni fjalen ju lutem se nuk pa ju marr vesh hic
Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Jun 20 2008, 01:28pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
shkodraniusa na dolem pak prej temet dhe po flisnim per nje logo per fanele per shkodren,

Por lene ate muhabet, a pa vjen ne parade???!!

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
ShkodraniUSA
Fri Jun 20 2008, 01:54pm
Registered Member #1861
Joined: Tue May 06 2008, 07:40pm

Posts: 36
Do kisha pase qef por nuk kam munci se do shkoj ne West Coast sot, gja qe e kisha planifiku me kohe. Uroj t'ja kaloni mire te tane.

ShkoderZemer, tesh e mora vesh se kush je, se mu kujtu ky nick i joti.

[ Edited Fri Jun 20 2008, 01:55pm ]
Back to top
::bud::
Fri Jun 20 2008, 02:22pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Have a nice day tomorrow. Enjoyit and dont forget the pics.

Let that flag blow in the NYC streets
Back to top
Cufi
Fri Jun 20 2008, 03:45pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
pershnetje tan shqiptarve qe jan ne usa
Back to top
:::ShkoderZemer
Sat Jun 21 2008, 08:47pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803


une jam ai majtas

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Edmond-Cela
Sun Jun 22 2008, 01:01am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
per marrshalla brravo ju qoft

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 04:00am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104

<br>
<br>

<br>


[img]http://i303.photobucket[img]http://i303.photobucket[img][ Edited Sat Feb 07 2009, 01:31am ]

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 04:06am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104

[ Edited Sun Jun 22 2008, 04:19am ]

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eda
Sun Jun 22 2008, 05:25am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
Very nice pic. Elton. Paske ba qejf e keke knaq. Kot nuk erdha edhe un. Per si majmun si keke tash po vi edhe e pi nji kafe me ty hahahahahahahhaaha
Back to top
dj-bledi
Sun Jun 22 2008, 05:37am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Bukur bukur hajde qef hajde,ja paske kalu persmarit.A thu ka me ardhe dita me ba edhe na njashtu ne Itali ...njashtu PRITE ZOT ..????? :-$ :-$ :-$ :-$


[ Edited Sun Jun 22 2008, 11:21pm ]
Back to top
~*Christel*~
Sun Jun 22 2008, 03:36pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Dj-Bledi,mas e ban aq te madhe se ketu i arrestojne per ma pak ekstrakomunitaret e ja ma me dal ne parad ncncncncnc


Ca ma paskeni shnrit New York-un!
Nice pics
Back to top
Bujana's
Sun Jun 22 2008, 06:55pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
Murri te lumte ,foto shume te bukura... ju lumte shqiptareve ne NY.....

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4614 sec, 0.1522 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,115kB