Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Immigrants Day Parade - Albanian Day Parade in New York City
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Bujana's
Sun Jun 22 2008, 07:12pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
Mafia_sh_ ka shkruar:

Murri te lumte ,foto shume te bukura... ju lumte shqiptareve ne NY.....


Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Gurabi
Sun Jun 22 2008, 07:30pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a e keni shdrit ate vend per zoten ju lumsha picolo marshalla djali kek skeke aq e picolo

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Sun Jun 22 2008, 07:34pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
ky ashte shkodrani jem

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
:::ShkoderZemer
Sun Jun 22 2008, 08:17pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
10 vete ne bmw ... jo keq e.. man man.. makina


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 09:45pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
thnx thnx picola,mafia_sh kush je ti ma,me fal se nuk jam tu te njoft,gjithsesi flm...shkodraonline gomat ne disk i ke pas tan rrugen.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 10:09pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
urdheroni edhe da tjera se spa kam qa me ba tjeter...
[img]http://i303.photobucket
[img]http://i303.photobucket
[img]http://i303.photobucket
[img]http://i303.photobucket

[img]http://i303.photobucket

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 10:13pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104


me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Sun Jun 22 2008, 10:18pm

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104


me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
Jani77
Sun Jun 22 2008, 11:25pm

Registered Member #1495
Joined: Sun Dec 16 2007, 12:54am

Posts: 6
murri ma paske shndrit ate vend rreziku jot mas me ken edhe prek toma

Back to top
eltoni7
Mon Jun 23 2008, 12:29am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahame mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eda
Mon Jun 23 2008, 01:40am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
papapapapapaa fotomodel murri krejt. apo nuk te shkoka ngjyra e kuqe. berdicjani ma i bukur ne at vend. e paske shndrit manhattanin krejt. keke ba vip ne manhattan e ne forum me qa po shof un. e lumja un me shok VIP si kam, tesh nuk e ha ma that neper manhattan.
hahahahahahahahhahahahaha
Back to top
eltoni7
Mon Jun 23 2008, 02:42am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
hahahahahahaahahahahahha eda...flm per komplimenta maj.u so nice.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
BRUNJA_USA
Mon Jun 23 2008, 03:04am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
shume te bukura fotot e paskeni shnrit new york po hajdeni edhe knej ka michigani bani i fije rremuj lol

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShkodraniUSA
Mon Jun 23 2008, 03:22am
Registered Member #1861
Joined: Tue May 06 2008, 07:40pm

Posts: 36
Une ne MI po nuk te pashe kun moj qe me ba pak rremuje. Gjithesesi bravo ju qofte se primen na paskeni neru ne NY.
Back to top
scutari82
Mon Jun 23 2008, 04:13am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
BRUNJA_USA ka shkruar:

shume te bukura fotot e paskeni shnrit new york po hajdeni edhe knej ka michigani bani i fije rremuj lol


pa ju keni rremujxhi sa te dush ne detroit maj brunja s'keni nevoj per ndihme ju
Back to top
Gurabi
Mon Jun 23 2008, 09:18pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
opaaaaaaaaaaaaaaaaa e keni shdrit ate ven lume shkoder locja per ju
picollo say cute

e te gjithe sa nice ja keni kalu pa mua juve

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Mon Jun 23 2008, 09:18pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
opaaaaaaaaaaaaaaaaa e keni shdrit ate ven lume shkoder locja per ju
picollo say cute

e te gjithe sa nice ja keni kalu pa mua juve

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Tafil Ibriku
Mon Jun 23 2008, 09:24pm

Registered Member #335
Joined: Thu Jan 11 2007, 09:16pm

Posts: 201
Ndër komb' tjera, ndër dhena tjera,
ku e shkoj jetën tash sa mot,
veç për ty m'rreh zemra e mjera
e prej mallit derdhi lot.

Nji kto gjuhë që jam tue ndie,
jan' të bukra me themel
por prap' kjo, si diell pa hije,
për mue t'tanave iu del.


Hallall ju qofte. Ishalla i shof gjithmone Shqyptart gjithmone njishtu!

Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 24 2008, 03:41am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
flm Che,
Kena ba qef shume te tane, kane kene shume shqiptare si ne parade edhe anash rruges.


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
WORLD
Wed Jun 25 2008, 04:54pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
t'ka lezet me rujt ndjenjen per atdhen ........

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rabije
Thu Jun 26 2008, 03:39pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
tan shkodra online paska ken ne parad

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Rabije
Fri Jun 27 2008, 02:43am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371fmija ma i bukur n'parad

[ Edited Fri Jun 27 2008, 02:44am ]

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
LINDON
Fri Jun 27 2008, 03:20am
Guest
Rabije ka shkruar:
fmija ma i bukur n'parad


KJOFT ME JET RABIJE....
Back to top
Rabije
Fri Jun 27 2008, 03:30am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
flm Lindon. Se njof as un ma shum ket fmi po me pelqej si ishte vesh, e u dukte fmi i bukur

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
WORLD
Fri Jun 27 2008, 08:55am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ka ken djali jem

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2652 sec, 0.0889 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,119kB