Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Immigrants Day Parade - Albanian Day Parade in New York City
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
L - N
Fri Jun 27 2008, 08:58am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
WORLD ka shkruar:

ka ken djali jemMe jete te gjate e ishalla Shqiptar zotni te bahet mor zotni i nerum WORLD

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
SuperGirl
Wed Jul 16 2008, 11:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
elton shume bukur kishe dal te fotot!

urime tanve dhe ma kishit shndrit at vend.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
eltoni7
Thu Jul 17 2008, 02:45am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
flm supergirl flm

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eda
Sat Jul 26 2008, 09:17pm

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
qyre qyre sa komplimentet a tu i marr i ky eltoni.po mvjen inat qe skam ken un se kishim ba gara kush merr ma shum komplimenta ahahhaahaha.......
Back to top
scutari82
Sun Jul 27 2008, 12:20am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
un votoj per ty eda
Back to top
eda
Sun Jul 27 2008, 05:41am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
thnx scutari po next year fillon gara kur ti ve pictures
Back to top
Zlatani
Sun Jul 27 2008, 06:37am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
elton me tane respektin qe kam per ty............por edhe une votoj per eden.......

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
eda
Sun Jul 27 2008, 06:43am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
hahahahahahaha ca u ba ktu mar, pa vu pic e po fitoj me duket, lene ma me vu pic


p.s. thnx zlatan
Back to top
scutari82
Sun Jul 27 2008, 06:46am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
na i ven da pic prej californise ne bikini nase ke mundesi se e ke te garantume fitoren
Back to top
eda
Sun Jul 27 2008, 06:49am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
ja ja me flamur shqiptar si eltoni du me dal next year. jo per gja por po me thot ma ke ba me hile, per njat votojn per ty. hahahahahahhaa
Back to top
scutari82
Sun Jul 27 2008, 06:50am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
le te dalin edhe eltpno ne bikini maj se e votojn femnat e forumit
Back to top
Zlatani
Sun Jul 27 2008, 06:51am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
hahahhaha eda... hala se ke vu pic..........!!!

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
eda
Sun Jul 27 2008, 06:55am

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
scutari82 ka shkruar:

le te dalin edhe eltpno ne bikini maj se e votojn femnat e forumithahahahahahaha scutari po e la garin qysh tesh se ma fute friken se me duket se ka forumi ma shum femna se meshkuj e po ma fiton garen. masandej femnave ku si shkon mendja e njehin 1 vote per dy, meshkujt jan ma kakareca ( no offense ) hahahahaha
Back to top
West****
Sun Jul 27 2008, 01:16pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
mendova te ve nji foto qe rastesisht e kam gjetur ne internet ,e thashe qe dhe ju ta shikoni ,e di qe nuk mund te jete e parades se NY .
Back to top
L - N
Sun Jul 27 2008, 01:21pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
West**** ka shkruar:

mendova te ve nji foto qe rastesisht e kam gjetur ne internet ,e thashe qe dhe ju ta shikoni ,e di qe nuk mund te jete e parades se NY .
T'lumshin durt West**** qi ke marr munimin se mu po me pelqen shum.


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
West****
Sun Jul 27 2008, 02:18pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
faleminderit shume zoti LEC , si gjithmone fjale amel tu prifte mare ty e familjes tende te faleminderit perseri.
Back to top
West****
Sun Aug 17 2008, 03:19pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Ja dhe nji bashkim i shqiptareve ne Toronto per pavaresin e kosoves
trokit ketu
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2528 sec, 0.0864 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,882kB