Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Destinacioni perfundimtar???!!!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 07 2010, 01:56pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

a-cat in e paka pagu dikush mire mduket me qa paska shkru.
Mas son me hap universitetin tand? A ke nevoj per lloharitar?

E kam marr universitetin me nji miljon (nuk asht e kollajt me e marre me kta shifra!!!
I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 11 2013, 09:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Un kisha pas qejf me jetu gjithkund
Kam qejf me leviz, me kalu eksperienca te reja ne shtete te reja. Per shpirt kisha nejt tu ndryshu kry dy-tre vjetsh. Ska knaqesi ma te madhe se kur ul valixhet e tuja ne nji vend te ri, merr fryme thelle, e mezi pret me fillu prej fillimit! Por e di qe nuk mundem me e ba ket gja gjithmone. Duhet me lshu rranje dikur, me kriju familje, me rrit fmi. Qe po levizke deri kur i ke fmit e vegjel, po prap ka me ardh koha qe duhet me ba nji zgjedhje

Te ardhmen teme e shof ne Shqipni. Nuk e di se kur, po aty kam me perfundu heret a vone. Me tan difektet qe ka, njat vend e du, e sa me nejt tan jeten me kry mrapa, preferoj me shku me nejt aty.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 09:57pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

Un kisha pas qejf me jetu gjithkund
Kam qejf me leviz, me kalu eksperienca te reja ne shtete te reja. Per shpirt kisha nejt tu ndryshu kry dy-tre vjetsh. Ska knaqesi ma te madhe se kur ul valixhet e tuja ne nji vend te ri, merr fryme thelle, e mezi pret me fillu prej fillimit! Por e di qe nuk mundem me e ba ket gja gjithmone. Duhet me lshu rranje dikur, me kriju familje, me rrit fmi. Qe po levizke deri kur i ke fmit e vegjel, po prap ka me ardh koha qe duhet me ba nji zgjedhje

Te ardhmen teme e shof ne Shqipni. Nuk e di se kur, po aty kam me perfundu heret a vone. Me tan difektet qe ka, njat vend e du, e sa me nejt tan jeten me kry mrapa, preferoj me shku me nejt aty.


Gypsy hahahaa Good luck

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 11 2013, 10:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Un kisha pas qejf me jetu gjithkund
Kam qejf me leviz, me kalu eksperienca te reja ne shtete te reja. Per shpirt kisha nejt tu ndryshu kry dy-tre vjetsh. Ska knaqesi ma te madhe se kur ul valixhet e tuja ne nji vend te ri, merr fryme thelle, e mezi pret me fillu prej fillimit! Por e di qe nuk mundem me e ba ket gja gjithmone. Duhet me lshu rranje dikur, me kriju familje, me rrit fmi. Qe po levizke deri kur i ke fmit e vegjel, po prap ka me ardh koha qe duhet me ba nji zgjedhje

Te ardhmen teme e shof ne Shqipni. Nuk e di se kur, po aty kam me perfundu heret a vone. Me tan difektet qe ka, njat vend e du, e sa me nejt tan jeten me kry mrapa, preferoj me shku me nejt aty.


Gypsy hahahaa Good luckhaha, un du me ken gypsy me makine n'dere t'shpis e me punu neper universitete e me ba bella vita
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Mon Dec 23 2013, 10:41am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
~*Christel*~ ka shkruar:


Them se nuk ka me ken lehte as ne Itali as ne Shqiperi!
Por duke pas parasysh se Shqiperia ka nevoje per njerez qe e studiojne politiken dhe qe nuk kane per qellim perfitimin personal,por kontributin qe mund ti japim Asaj duhet te rrezultojne me e thjesht gjetja e nji veni te punes ne Atje!
Njoh shqipetare qe kane maru shkollen jashte shtetit,sic thot scutari por qe nuk kane gjet pune ne vendin e arsimimit, dhe jane kthy ne Shqiperi. Aktualisht punojne ne organizata apo corpuse diplomatike.... Kam pershtypjen se studentat e diplomum jashte nuk kane pas veshtiresi me gjet pune ne Shqiperi.
Megjithate ka plot njerez te laureum qe sot bajne pune nga me te rendomtat. S'asht gjithmone e thanun me pas fatUne paskam ken me fat
Back to top
Al Bundy
Tue Dec 24 2013, 02:06pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kisha harru per ca asht tema e kur u lexova titullin mendova first thing ..


Back to top
OLIVE OYL
Wed Dec 25 2013, 12:44am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Miri74 ka shkruar:

Kisha harru per ca asht tema e kur u lexova titullin mendova first thing ..

pse shef filma horror pseeeee***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
predator
Tue Dec 26 2017, 08:03pm

Registered Member #5403
Joined: Wed Dec 26 2012, 04:52pm

Posts: 64
aty ku kam lind dhe jam rrit me 1000 halle. kam pa bote dhe kam ba qejf boll, kam arrit ca kam enderru dhe do kthehem qe te shijoj klimen dhe cdo gja te bukur te atij vendi, njerzit jane te marum dhe vari lesht aty por kjo nuk me bezdis se do i shoh thjesht si objekte.
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3060 sec, 0.0894 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,707kB