Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Tekste Kengesh Shkodrane ..!!!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:41pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
A kane uje ato burime
Ti moj buzekarafilja ime
Ti moj buzekarafilja ime
eeeeeee aman amane
o per belin e per koken tende
aman amaneeee

Nem cik uje me buze te buceles
Ti moj vajza e Tepelenes
Ti moj vajza e Tepelenes
oooo aman amane o per belin e
per koken tende aman amane

Kujt ja ben moj ato naze
ja ben djalit moj me shapraze
ja ben djalit moj me shapraze eeeeeeeeee
aman amane o per belin e per koken tende
aman amane oooeeeeeeeeeee
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:41pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Karafilat qe ka Shkodra
medet sa te bukur jane (2x)
Gonxhe t'medhaja, gonxhe t'vogla
me ere mbushin dynjane
Aman, aman (2x)

Trendafila yt me hije
medet o per me çil (2x)
Qe t'i dalin fije-fije
medet sa ere te mire
Aman, aman (2x)

Karafili kaq i bukur
medet o porsa here (2x)
Me ia prek gjethin e bukur
medet oj i bin menjehere
Aman, aman (2x)


Çil at zemër, plot kujtime - Bajram Spahia

Dilu pra mos rri e mbyllun
Gjithshka ne zemer ti mban ndrydhun
Haj-haj hajde lule, haj-haj beja lule

Dhe mbas tejet jam i lidhun
Jete te re une gjej ne ty-je
Haj-haj hajde lule, haj-haj beja lule

Çile at’ zemer plot kujtime
Çile pra moj lulja ime
Haj-haj hajde lule, haj-haj beja lule

Çilu pra me embelsie
Se me ty jam lidh ne dashnie
Haj-haj hajde lule, haj-haj beja lule
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:42pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Meta gjith diten hijeve
sa m'than hijet rri...
E t'ju leshova krojeve
krojeve ku pije ti...
E mira i ra k'to hijeve
qe s'mujten me me fresku...
Po ashtu uji i krojeve
qe etjen s'ma ka shu...

Po t'jemi bashk ne te dy
do t'na shikojn me zili
E do t'na flasin syt
sa duhemi un e ti...

Kur perendan dielli majave
e muzgut rrug i lshon...
E ngroht asht rrahja e zemrave
kur vajzes nisa e i kdoj...
Besa u plaka ne k'ta kroj
te flas e kurr s'me flet...
Un zanin tan du ta nigjoj
por ti pergjigje s'jep..

Po t'jemi bashk ne te dy
do t'na shikojn me zili
E do t'na flasin syt
sa duhemi un e ti...

Po t'jemi bashk ne te dy
do t'na shikojn me zili
E do t'na flasin syt
sa duhemi un e ti...

Po t'jemi bashk ne te dy
do t'na shikojn me zili
E do t'na flasin syt
sa duhemi un e ti...
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:42pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Tuj shetitur n'mal e n'koder,
tuj prek lulet t'gjith me dore,
vec n'nji kopsht ma t'bukurin n'Shkoder,
ty te gjeta lulebore.

Je e vogel por e plote,
ty t'kerkoj un tash sa mot,
tash sa mot un ty t'kerkoj,
vi me ty jeten ta coj,
Eja, eja lulebore,
se me ty do thur kunor.
Eja, eja lulebore,
se me ty do thur kunor.

Pash ma t'bukren stine t'pranveres
pash ma t'bukrin tranofil
mos ja hap ti ma kujt deren,
se per mu vetem ke çil.
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:42pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Ma mir hiq mos tishim pa se mka lind dashnia nty
ma mir hiq mos tishim pa se mka lind dashnia nty
me te shkretin fukura si tja baj hiq se di
me te shkretin fukara si tja baj hiq se di
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft


do ta lus une perendin mos ta prish bukurin2 here
gershetin moj me tallaz sa shum arshik ke pas2 here
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft

po na vet me gjith arshik,mos luaj me dashnortvertet
po na vet me gjith arshik,mos luaj me dashnor tvertet
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft

se banojkan ne kafaz me zemer te kam dasht
se banojkan ne kafaz me zemer te kam dasht
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera zoti moj te bekoft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft
ah pranvera pranvera emri yt mos u harroft
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:43pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Mos u largo, mos u largo
se s`te kam harruar
edhe pse je ti larg mejet
prapë me ke munduar
(dy herë)

Nate e gjatë mu s`më merr gjumi
endrrat me mundojne
t`kishe pase rreth moj i lumi
dhimbjen bashke ta ndajme

Rri i lodhur ne mendime
dëshiroj me t`pa
gjithmonë je pranë zemrës time
qysh do mund me u nda

Mos u largo, mos u largo
po të lutem shumë
dikur ti mu lutshe mua
tash te lutem unë
(dy herë)

Nuk ke zemër, nuk ke zemër
te ndahesh nga unë
pse kaq shumë e mundon veten
pse nuk fle ne gjume
(dy herë)

Dashunia ashtu është
rrallë kush e kupton
t`len pa shpirt e t`len pa jetë
zemren ta helmon

Sa e amel aq e hidhet
dashunia e shkrete
ndaj pa ty s`dua t`jetoj
çfarë qenka kjo jetë

Mos u largo, mos u largo
po të lutem shumë
dikur ti mu lutshe mua
tash te lutem unë
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:43pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
fryn nji fllad ne ket' pranver'
ne kete stine qe njeh gezime
por ti lulja plot me er'
Ti je larg ne Shkodren time

thojne n'Florida nuk ka dimen
as ka bor' as ka acar
por pa ty moj lulja ime
dimen asht ' qe kur kam ardh'

shkova reth e rrotull botes
pot si Ty lule nuk gjeta
ah, pa Ty moj lulja e Shkodres
jo,pa ty s'kalohet jeta

refreni

thojne n'Florida nuk ka dimen
as ka bor' as ka acar
por pa ty moj lulja ime
dimen asht ' qe kur kam ardh'
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:43pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Asaman moj gjylja e rremit!(Adnan Bala)
O pranvere sa jam tu t'prit me padurim
sepse zemrat vetem ti na i mbush me gzim!
O pranveresa jam tu t'prit me padurim
sepse zemrat vetem ti na i mbush me gzim!

Per cudi aman_aman gzimi vjen mejhere
kur persri aman aman del ti moj pranvere!
(2 here)
Vec kjo zemer vaji i cil e s'di ka rrjedh
s'di se kush cetesine e shpirtit ja ka vjell?
(2here)
Pse vajton aman_aman,ti o moj e mjere?
Cka te pengon aman_aman per me u gzu ne pranvere?
(2 here)
O un e mjera ktu e dryme ne kafaz
prej idhnimit do t'vijn dita te pelcas!
(2here)

Te pelcas aman_aman o se kam merzi
ne kafaz aman_aman ma nuk mund te rri!
(2here)
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 04:44pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Syte e tu, sytë e tu,
Me gjithë dritat qe kam pare,
Me gjithë yjet rreze ar
Me gjithë lume, liqene blu
Shembellejne sytë e tu.

Qesh atje fytyra ime
Shket një varke me gezime.
Fluturon një pulebardhe
Unë e ti te pandare,
Ti deti unë lundertar.

Ja erdhem ne do ikim larg
Lumturi e gjatë dhe fillestare.
Qe tani gjokset po t'i hapim
Rruget tona mbushur me petale.

Syte e tu, sytë e tu,
Sa i shoh me sjellin behare
U them se jam këtu
Dhe qeshin sytë e tuuuu
Back to top
:::ShkoderZemer
Sun Jun 22 2008, 05:37pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
oh te lumt dora naqe.. shume te bukura... tamam ashtu si i dona.

p.s(ku i ke marre maj naq) te lumt edhe iher.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:43pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Cpo kendon bilbili moj
O ne dege te manit
Ai kendon per mue moj
Sdo tia dij asnjanit

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave

cpo kendon bilbili moj
O ne dege te molles
Ai kendon per mue moj
Sdo tia dij asnjanes

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:44pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
E kujtoj me mall
ndjenjen ne agim
a do tkem ty valle
lule nperqafim

Si zane mali je
trupin si selvi
synin zjarr e ke
buzen si qershi

Haj mi dhe flake o mallit tim
trendafile mlu me vese
ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres

Nprehnin tim nuk ke pikllim
do te shkrihem ndashuni
eja tpres me padurim
te jetojme sa jemi tri
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:45pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220

Kur kalon rrugën me naze si lule zambak
nalu pak e hidhma synin se kam zane marak
kur kalon rrugës time e me pershendet,
m'i fal jetës kaq gezime, je dashnia vete.

Ky marak, maraku i shkrete
nuk ma len zemren e qete
dashunine qe kam për ty
nuk e ndrroj për këta dy sy

Unë e di çfarë ke ne zemër ma thonë ata sy.
Lule je, lule ke emrin, lumi unë për ty
kur kalon ti rrugës sime e me pershendet,
mi fal jetës kaq gezime, je dashnia vete

Ky marak, maraku i shkrete
nuk ma len zemren e qete
dashunine qe kam për ty
nuk e ndrroj për këta dy sy
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:45pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Si I thoj nji fjals naqe Po Kerkove Gjen ma burr
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:51pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Pse nuk del ti ne ballkon moj
Pse me mundon mua?
S’kalon dita kur s’te shoh
Vec me ben te vuaj
Ne ballkon ti ke nje zog
Nje zog te bukur shume
Sikur te kisha krah si zogu
Te fluturoja uneee

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil vec pak ta shof buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Iken dita dhe vjen nata
Bi te fle, fle gjumi s’me ze
I kupton nana te gjitha
Cfare ke djal me thote?
C’do nat n’enderr te shof une moj
Me dukesh e bukur
Ndoshta dhe ti me shef mua
Hajde pra moj flutur.

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil vec pak ta shof buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil vec pak ta shof buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)
Back to top
Cufi
Sun Jun 22 2008, 06:55pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
Yll i bardhe e aman djal i dashtun
T’pata pas un dikur mik
Aman dikur mik, aman dikur mik
Tuj kujtu se kam me t’pas un ooo shum besnik

Besnikria don me thane
Tjera kend mas me shikju
Me e majt besen qe m’ke dhan
Kur jem dasht e jem bashku.
Me e majt besen qe m’ke dhan
Kur jem dasht e jem bashku.

Ather besen aman kur ta mora
Une e mjera kjesh gezu
aman kjesh gezu, aman kjesh gezu
Tash po shof sa keq u dora
M’ke harru

T’pata zgjedh permbi shok tjere
Oh sa I dashtun je per mu
Karajfila s’deshta tjere
Zemren keq ma ke kallnu.
Karajfila s’deshta tjere
Zemren keq ma ke kallnu.

Si tja baj djal aman une e mjera
si mund t'rri une pa ty
aman une pa ty aman une pa ty
Me shkunen bosh 17 pranvera, more sy.

T’pata zgjedh permbi shok tjere
Oh sa i dashtun je per mu
Karajfila s’deshta tjere
Zemren keq ma ke kallnu.
Karajfila s’deshta tjere
Zemren keq ma ke kallnu.
Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Aug 07 2008, 05:39am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
vec me kaq u lodhe ma ?? ku jane te tjerat?

bah.. mos harro me na ja vu edhe titujt kangve shkodrane

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
::bud::
Thu Aug 07 2008, 12:01pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
T'limt dora Cufi se keto tekste mund te na sherbejne me ba do kange karaoke qe e kam ne plan

Shum flm. je i madh.
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:13pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Njikyt kang moj, po ta qes
shoqet tuja me ta kndu
Dije vash deri sa t’vdes
kurr un ty skam me t’harru

Ste harroj me u ba drras
per dashnin qe kena pas

Ti e huja sot mja ba
qysh njat dit qe mje feju
Na erdh vakti sot me u nda
Un beqar , ti me u martu

Me u martu ti moj bukuri
se un ndodha cerekci

Cka po t’bajn kto prindja tuj
tuj ta dhan gjith ket mundim
Qojshe durt bajshe dua
edhe iher me tpa me sy

Pra kshtu, zot paska paska shkru
fatin tem ti mos me gzu

Qsh njat dit qe jena da
ti me mu e un me ty
Qojshe durt bajshe dua
edhe iehra me t’pa me sy

Pra kshu Zoti keka shkru
nji hajvan ty ka me t’gzu
lalalalalala

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:15pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
O bylbyl a s'ma fal zanin
Ti knoj djalit qe e du
S'me ze bese se i dhash zemren
Me kang'tate du me i tregu
S'me ze bese se i dhash zemren
Me kang'tate du me i tregu

(refren)
Kenge bylbyli me endu'
Krah pellumbi me flutru'
Rreze dielli me bo drit'
O veç me nejt me ty nji dit'
(2 here)

O pellumb a s'mi fal krahet
Gjer te ai sa flut'roj
S'me ze bese ai per fjalet
Ti hap shpirtin e ti tregoj
S'me ze bese ai per fjalet
Ti hap shpirtin e ti tregoj

(Refreni)

O ti diell a s'mi fal rrezet
Ta ndris rrugen te ai
S'me ze bese se per te tretem
Hajt'pra diell tregoji ti
S'me ze bese se per te tretem
Hajt'pra diell tregoji ti

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:22pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Gjethet rane:

Kur gjethet mbijn ne vjeshte
Me dukesh n'vaj natyr
Per ty s'mundem me heshte
Si gjethi bahem n'fetyre
E ftofte edhe e ngrime
Si bora ne kallnduar
Po del kjo kanga ime
Ankuese thell n'krahnuer

Ref: Ti m'ke braktis
Kjoshin haram ndjenjat e mija
Se larg dashtnis
Te lindi n'zemer pa-besia
Ke me' u pendue por athere ka me kene vone
E tuj lotue
Dot' bijne nder-rmend dashtnia jone

M'kujto kur t'dal prandvera
O puthje me pasion
Dhe fjalt e tua perhera
Kjo zemer si dishron
Pra qe se lulet rane
Te zverdhuna per mbi dhe
Dhe kjo m' kujton me t' thanun.
Se sa e pa-bese ti je.

Ti m' ke braktis etj. Etj.

Per mue lulet e veres
Nuk kane ma bukuri
Jane veshke n'qoshe t'pengjeres
Te mjerat ne saksi
As lotet nuk kane ti ngjallin
Jane shterr lot' e rinis
Veq kur me merr mue malli
I kendoj un dashunis

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:30pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Jepma mollen qe m'ke ne dore
Ti moj cuca malesore
Dua ty ,kur te e gjykove
T'kafshoj mollen ooo

Njikja molla qe kam ne dore
qe besa djalo asht dimnore
e kam frik se po e kafshove
ta then dhamin ooo

Mos ke frik moj shtatzarane
se pasha driten e njisaj hane
i kam t'fort un si qeliku
me pre hekur ooo uou uou uou uou uou

Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo
Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo

Moll ma t'amel un kurr s'kam ngrane
se njikyt moll moj qe m'ke dhane
paska ken ma e mir se mjalta
me t'kndaq shpirtin ooo

Besa djalo molla ime
ta ban dhamin cop e grime
e shemtim do t'metet goja para kohet ooo

Mos ke frik moj shtatzarane
se me kyt mollen ti lak m'ke xane
por ma jep se zemren time
ta kam falun ooo uou uou uou uou

Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo
mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo

Jepma mollen
Jo , jo
Jepma mollen
Jo , jo
Jepma mollen
Jo , jo
S'ma then dhamin o
Jepma mollen
Jo , jo
Jepma mollen
Jo , jo
Jepma mollen
Jo , jo
S'ma then dhamin o

Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo
Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo

Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo
Mal me mal ushton jehona
bashkoj molla zemrat tona
kena ra ngusht por kuj t'ja thona
gjith na qeshin ooo o

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:42pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Bishtalecat palë e palë
Ç’mi ke l’shue!
Ç’mi ke l’shue për ballë
Aman o për ballë
Aman-e, aman o për ballë!
Hajde moj Gjyle se kam sevda!
E kuqe porsi shebojë
Kur më flet-e!
Kur më flet me gojë
Aman o me gojë
Aman-e, aman o me gojë!
Hajde moj Gjyle, moj shebojë!
Sy, qerpik e gushë e faqe
Gjithë për bukuri.
Aman hi, ha ha
Gjithë për bukuri!
Aman, aman, aman-aman!
Syni yt porsi ullini
Vetullat gajtan.
Aman-aman hi, ha, ha
Vetullat gajtan.
Aman, aman, aman, aman!

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Oct 03 2009, 07:48pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


I: Taksirat qi m’ka zanë mu’
Sa nuk mundem me ta diftu’.
Kur t’i shof moj sytë e ballit
Fort po m’therrin mu’ prej mallit.
E nuk mundem me duru’.
Ref.:
Oh mor marak,
Se ç’më ndeze flakë!
Oh mor marak
Ti më dogje flakë!
Dhe tashti du me t’kujtu’
Dashninë kur ma ke dhuru’.
Tuj shetitë në fusha t’blerta
Më thojshe me fjalë t’sinqerta
Se sa fort unë të du’.
Ref.:
Oh…
Gjumin vashë du’ me t’trazu’
Me kitarë unë tuj t’këndu’
Pashë sytë e ballit, Dije
Po të them në formë dashnie
Të lutem mos me m’harru’.
Ref.:
Oh…

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Gurabi
Sat Oct 03 2009, 07:58pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
tre vjet qe u deshtem bashk
du me te kshillu
dashnin qe kena pase
mos me e harru

mori lule fasligen
qitma flokunqe mke ne ball
mori molle rritun ne gem
qe shendrit o nji mahall

shoqet me thojn perdit
kur dal ne pus per uje
ca rrin tuj u godit
nji plak ma ke per burre

mos me qesh mahall e re
se qes flokun ne lule te ballin
kam dy burra sjam e ve
kam jaranin djal te ri


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2652 sec, 0.0952 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,064kB