Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
MALCORT E SHKODRANT EN DANIMARK E FRANCE...
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LINDON
Thu Jun 26 2008, 09:55pm
Guest
PERSHNES VLLAN TEM NE FRANCE ....

PERSHNES NIPAT E MI NE DANIMARK.....

SI DHE TAN MALCINE E MADHE DERI NE TRABOIN E TRIESH NE MAL ZI...
Back to top
LINDON
Thu Jun 26 2008, 11:15pm
Guest
pershnes tan shoqnin ne strasburg te frances.....
Back to top
zjermi
Sat Jun 28 2008, 03:32am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
afrimi nga gjermania pershendet gjithe ato dashnoret e veta kudo qe ndodhen...hahahaha

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
~*Christel*~
Tue Jul 01 2008, 07:20pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
hahahahhaahahahhahhhahaha
Back to top
Loris
Wed Dec 17 2008, 10:17pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
E forte kjo batuta e zjermit

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
nadja
Tue Dec 30 2008, 09:31am

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Pershendes te gjithe shqiptaret ne danimarke e shoqerine e shkolles.
Back to top
belgium
Sat Feb 07 2009, 12:39pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
zjermi ka shkruar:

afrimi nga gjermania pershendet gjithe ato dashnoret e veta kudo qe ndodhen...hahahaha


hahhahhahahaah zjermi qa je ktu am te radio posta me ba pershnetje me muzik aaa,? hahhahahahahah

pershnes dy djemt e agjes me banim ne copenhague.....e din mire se kush jam belgium!
Back to top
nadja
Thu Feb 26 2009, 09:20am

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Pershendes shoqerine e shkolles teme ketu ne danimarke.
Suksese ne provime.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.6672 sec, 0.1010 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,646kB