Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kange italiane. Il meglio di ieri e di oggi.
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Sat Jan 19 2013, 10:19pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
bele sa her a vu kja kang itu, pa une iket di zdi tjera pernjatPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
babo
Thu Feb 07 2013, 08:45pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sat Mar 02 2013, 09:07pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082


[ Edited Sat Mar 02 2013, 09:46pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:40pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
trokit ketu

no comment......
Back to top
666
Fri Jun 21 2013, 07:25pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
trokit ketu

sot jam ngi me kange te vjetra italiane .

Touch screen phones piss me off
Back to top
Cen Durimadhi
Wed Nov 27 2013, 02:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
paskan ba nji film te ri kta belg e kekan bazu te rocco kangtar italian qe ka ba ket kangen Marina, edhe titulli i filmit keka MArina.


[ Edited Wed Nov 27 2013, 02:16pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
marino77
Wed Nov 27 2013, 10:57pm

Registered Member #6764
Joined: Mon Sep 16 2013, 06:12pm

Posts: 200


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 25 2014, 05:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
jasha italiaPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Vaskja
Mon Jun 23 2014, 02:50pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617Back to top
LUPEN
Wed Feb 10 2016, 02:25am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Wed Feb 10 2016, 02:51am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Fri Mar 11 2016, 04:57pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
kanga jeme e preferume ne gjuhen italiane :x


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Sun Feb 12 2017, 01:28pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sun Feb 12 2017, 01:36pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

.


JAH SMPELQEN!***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Feb 12 2017, 01:41pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OLIVE OYL ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

.


JAH SMPELQEN!


Metaman aa?? hahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Feb 12 2017, 01:44pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Per Olive


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sun Feb 12 2017, 02:02pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ahahahhahahahahaha arret Lupen! mlen te perplasi kamt rahat ahahah***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Feb 12 2017, 02:07pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OLIVE OYL ka shkruar:

ahahahhahahahahaha arret Lupen! mlen te perplasi kamt rahat ahahah


Ik e ktheju se po na ban ndonje dam n'forum


[ Edited Sun Feb 12 2017, 02:14pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Thu Feb 16 2017, 09:08pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

ahahahhahahahahaha arret Lupen! mlen te perplasi kamt rahat ahahah


Ik e ktheju se po na ban ndonje dam n'forumThash se na ke vu nëj kangë tjetër. Jo Sjam e damshme un

[ Edited Thu Feb 16 2017, 09:09pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Feb 19 2017, 11:53am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sun Feb 19 2017, 02:44pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:


U çova nadje, hapi memories të fb e kisha postu njikyt Kang fiks di sot para dy vjetëve. Koincidencë?***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Feb 19 2017, 07:55pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OLIVE OYL ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

U çova nadje, hapi memories të fb e kisha postu njikyt Kang fiks di sot para dy vjetëve. Koincidencë?


S'di si ta quaj. Sot nade po degjoja disa kange qe kam ne laptop, nder te cilat ishte dhe kjo. E kerkova dhe e postova.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Feb 26 2017, 06:36am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 10 2017, 06:15pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Wed Mar 15 2017, 10:35pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Fri Mar 24 2017, 12:07pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
E arrivi tu
nei miei pensieri
e ti riaccendi, cosi com'eri,
tra i ricordi non c'é rumore
e non si sente nessun dolore.


[ Edited Fri Mar 24 2017, 02:04pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3553 sec, 0.0920 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,130kB