Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kange franceze.Me te bukurat dje dhe sot.
Go to page  1 2 3 4 ... 17 18 19
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue Apr 06 2010, 12:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sa e bukur Miri

edhe ket e zbulova sot, me pelqen ritmi qe ka

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Tue Apr 06 2010, 06:34pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ka ken nji nga kanget e preferume te atij vitit kur ka dal. Dhe vazhdon te mbetet edhe sot ndonese kangtari i grupit sapo ka dal prej burgut mbas vrasjes se gruas se vet per xhelozi.Kot s'ja ka pas vu emrin grupit 'Noir Desir'- Deshire e Zeze:)

[ Edited Tue Apr 06 2010, 06:35pm ]Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:39am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Johnny Hallyday 2009 oh marie
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:42am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Patrick Fiori - Marseille (Jacques Veneruso
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:45am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Sylvie Vartan: Par Amour, Par Pitié (1967)
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:47am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Sylvie Vartan - Sur tes lèvres (1992)
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:49am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Helene Segara - elle tu l`aimes

trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:50am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Helene Segara-- Il y a trop gens qui t'aime
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:51am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Celine Dion & Garou - Sous Le Vent
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:52am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Garou - Gitan
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:53am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Belle- Notre Dame De Paris
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:54am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
michel fugain - Une belle histoire
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 08:58am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Patricia Kaas - Mon Mec a Moi
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 09:00am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Patricia Kaas ~ D'Allemagne (Live 1990)
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 09:02am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Patricia Kaas ~ Quand Jimmy Dit (Clip)
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 09:03am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Patricia Kaas - Une Fille de l'Est
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 09:10am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Eurovision 1977 - Marie Myriam - L'oiseau et l'enfant
trokit ketu

L'oiseau et l'enfant
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Apr 07 2010, 09:14am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Eurovision 1972 - Luxembourg
trokit ketu
Back to top
Al Bundy
Fri Apr 23 2010, 01:25pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per romantiket e te dashurumt: ON VA S'AIMER

On Va S'Aimer

On va s'aimer, à toucher le ciel
Se séparer, à brûler nos ailes
Se retrouver comme les hirondelles
On va s'aimer, tellement tu es belle
On va jeter les clés d'la maison
On va rêver à d'autres saisons
On va quitter ces murs de prison
On va s'aimer
Sur une étoile, ou sur un oreiller
Au fond d'un train, ou dans un vieux grenier
Je veux découvrir ton visage où l'amour est né
On va s'aimer
Dans un avion, sur le pont d'un bateau
On va s'aimer, à se brûler la peau
Et s'envoler, toujours, toujours plus haut
Où l'amour est beau oh oh oh oh oh
On va s'aimer, aux marches des églises
Se réchauffer au cœur des banquises
Se murmurer toutes ces bêtises
On va s'aimer, j'aime que tu dises
On va partir au bout d'une île
Pour découvrir l'habit fragile
Se découvrir, amoureux encore
On va s'aimer
Sur une étoile, ou sur un oreiller
Au fond d'un train, ou dans un vieux grenier
Je veux découvrir ton visage où l'amour est né
On va s'aimer
Dans un avion, sur le pont d'un bateau
On va s'aimer, à se brûler la peau
Et s'envoler, toujours, toujours plus haut
Où l'amour est beau
On va s'aimer
Sur une étoile, ou sur un oreiller
Au fond d'un train, ou dans un vieux grenier
Je veux découvrir ton visage où l'amour est né
On va s'aimer
Dans un avion, sur le pont d'un bateau
On va s'aimer, à se brûler la peau
Et s'envoler, toujours, toujours plus haut
Où l'amour est beau
On va s'aimer
Je veux découvrir ton visage où l'amour est né
On va s'aimer
Dans un avion, sur le pont d'un bateau
On va s'aimer, à se brûler la peau
Et s'envoler, toujours, toujours plus haut
Où l'amour est beau, oui
On va s'aimer
On va s'aimer
On va s'aimer...
Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 02:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
La Rivière De Notre Enfance - Garou et Michel Sardou trokit ketu

Back to top
- Stella -
Sun Jun 13 2010, 07:47pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
.
stromae_-_alors_on_dance.mp3.mp3

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Tue Jun 15 2010, 08:44pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Flm stellina. Nuk e kisha ne mp3.Back to top
Al Bundy
Tue Jun 15 2010, 08:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Super ka pas thane qe e ka ritmin e bukur. Nuk jam kontra.

Back to top
Al Bundy
Tue Jun 29 2010, 08:01pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Jane ba te njoftun me kyt kangen ma poshte dhe me mesazhin qe transmetojne me anen e klipit (duhet mi pa derin ne fund mi kuptu).

Se fundit kane nxjerre nji kange tjeter ku klipi prap asht shume i bukur me pamje te Parisit ne vere.Gjithashtu, kujt nuk i ka ndodh me kalu ore e ore me dike tu ba muhabet pa e ndi kohen qe ka kalu?..

MiCkey [3D] - Paris T'es Belle from LN Prod on Vimeo.

Back to top
LUPEN
Wed Jun 30 2010, 12:05am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3 4 ... 17 18 19  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2567 sec, 0.0969 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,059kB