Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Qyteti qe jetoni??
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodran_
Sun Jun 29 2008, 02:42pm

Registered Member #2002
Joined: Fri Jun 20 2008, 04:23am

Posts: 82
Pershendetje nga Philadelphia.....

Koha, eshte teater
Njerezit, jane aktore
Dreqi, me revole
Zoti, regjizor...

Back to top
::bud::
Sun Jun 29 2008, 03:14pm



Registered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Philadelphia ahhh edhe mu me pelqen ky djadh.

Un jetoj ne katund.
Back to top
shkodran_
Sun Jun 29 2008, 04:11pm

Registered Member #2002
Joined: Fri Jun 20 2008, 04:23am

Posts: 82
pse sthu qe rrin njaty ku bahet ky djathi Philadelphia....

Koha, eshte teater
Njerezit, jane aktore
Dreqi, me revole
Zoti, regjizor...

Back to top
zjermi
Sun Jun 29 2008, 05:44pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
pershendetje nga chicago

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
unevete
Mon Jun 30 2008, 03:14pm
Registered Member #23
Joined: Thu Aug 10 2006, 11:36am

Posts: 58
pershendetje nga Houston.
dhe nje pershendetje me sloganin e Teksasit
Don't mess with TEXAS ! ))
Back to top
anna31
Mon Jun 30 2008, 03:29pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
Pershnetje nga Michigan, kaq larg, por me shpirt, mendje e zemer, per cdo dite ne Shkoder locen e dashtun,

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
Holly
Mon Jun 30 2008, 03:56pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Pershendetje nga Birmingham ,per ju vellezer e motra shqiptar ku do qe jeni neper bote.

Rrespekte per ju siper!

[ Edited Mon Jun 30 2008, 03:58pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
scutari82
Mon Jun 30 2008, 03:58pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
unevete ka shkruar:

pershendetje nga Houston.
dhe nje pershendetje me sloganin e Teksasit
Don't mess with TEXAS ! ))


primen ma ca i keni ata tabela ashtu ju ma ja shti friken vizitorve a ?
Back to top
shehrezade
Wed Jul 02 2008, 10:39pm
Registered Member #1166
Joined: Thu Aug 30 2007, 01:49pm

Posts: 149
jam kurioze me ardh nga usa psh NY apo...se di
Back to top
lissandro
Wed Jul 02 2008, 11:01pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
PERSHENDETJE nga vendi me i ftofet i planetit

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Wed Jul 02 2008, 11:05pm



Registered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ku jeton ti lissandro, ne Polin e Veriut apo te Jugut?
Back to top
::bud::
Wed Jul 02 2008, 11:07pm



Registered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shkodran_ ka shkruar:

pse sthu qe rrin njaty ku bahet ky djathi Philadelphia....


hahahaa bash kooperativa jone e ban )
Gjise e lehte.
Back to top
Bujana's
Wed Jul 02 2008, 11:12pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
~~~~~~

[ Edited Wed Sep 10 2008, 03:43am ]

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
lissandro
Wed Jul 02 2008, 11:17pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
hahahah ju uro shendet bujana ::Bud :: try if u can find out )

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jul 03 2008, 12:53am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Pershendetje nga Adelaide (Australia)

I care and I wish well!

Back to top
BRUNJA_USA
Thu Jul 03 2008, 01:45am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
pershendetje nga michigan ....we r so cool even our mayor is a criminal ahahahahahahha

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
::bud::
Thu Jul 03 2008, 09:48am



Registered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Get him arrested Brunja_USofA - and get us a coffy at the shop. hahhahhaa......

Ohhhh man I forgot. You are a criminal to. Anyway *BIG HELLO TO THE MICHIGAN CRIMINALS*
Back to top
babo
Thu Jul 03 2008, 09:54am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
pershendetje nga Tirana

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
eda
Sat Jul 19 2008, 10:38pm

Registered Member #2014
Joined: Sat Jun 21 2008, 08:23pm

Posts: 170
pershendetje nga manhattan (ny)
Back to top
West****
Sun Jul 20 2008, 12:40am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Oakville, Ontario .
Back to top
whatishappiness
Tue Jul 22 2008, 04:45pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Shteti Kopesht.

happiness

Back to top
Johara
Fri Jul 25 2008, 06:51pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Nga qyteti qe nuk flen kurre...demek

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
whatishappiness
Tue Aug 19 2008, 05:14pm

Registered Member #1947
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:44pm

Posts: 339
Nju Jorkezja...

happiness

Back to top
shqiptare
Thu Nov 06 2008, 02:24pm

Registered Member #2429
Joined: Mon Nov 03 2008, 12:25pm

Posts: 125
ku jeton ti lissandro, ne Polin e Veriut apo te Jugut?
bud... pse shtete jane keto?:-/
mos jeton gje ne alaska?(per lisandrin e kam )
Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 10 2008, 04:15pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Udine (Friuli-Venezia Giulia) Italia






████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2734 sec, 0.0910 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,168kB