Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Qyteti qe jetoni??
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Lenita
Mon Nov 10 2008, 04:19pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
treviso veneto italia


Back to top
ARTY
Sun Nov 16 2008, 12:47pm

Registered Member #2418
Joined: Fri Oct 31 2008, 06:33am

Posts: 16
Pershendetje nga Australia Victoria
Back to top
**Rusjane**
Mon Nov 24 2008, 05:26am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Manhhatan NYC

Back to top
matura2000
Fri Dec 19 2008, 01:17pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
pershendetje nga Rimini (Italy)


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
guest
Mon Dec 22 2008, 04:35pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
яυsנaηε ka shkruar:

Manhhatan NYC

ti dukesh se jeton me manhattan nyc se e paske shkru edhe korrekt. ne fith avenue e ban shopping ti a? hahahahahah


Back to top
Llokumi_ny
Tue Dec 23 2008, 06:51pm

Registered Member #561
Joined: Sat Feb 24 2007, 10:07pm

Posts: 6
Qyteti?

A ta tham a

Learn Albanian language click>> trokit ketu
Back to top
**Rusjane**
Sun Jan 11 2009, 04:42am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
guest ka shkruar:

яυsנaηε ka shkruar:

Manhattan NYC

ti dukesh se jeton me manhattan nyc se e paske shkru edhe korrekt. ne fith avenue e ban shopping ti a? hahahahahahprite zot si ban ky por ne njerz jemi lol gabime bajme
Back to top
Gurabi
Sun Jan 18 2009, 05:04am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
BROOKLYN:p

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
_GUINNESS_
Sun Jan 18 2009, 05:16am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
LONDON
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Sun Jan 18 2009, 10:15am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
mas ma se tradhetojme Shkodren
Back to top
drejtesia
Sun Jan 18 2009, 10:26am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
athin por kot
Back to top
Zlatani
Fri Feb 06 2009, 06:04pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Milano (IT)

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Gurabi
Sat Feb 14 2009, 04:39am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
brroklyn nyhahahahaha po me merr gazi me zllatanit nenshkrimin

[ Edited Mon Feb 08 2010, 09:37pm ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Sat Feb 14 2009, 09:52am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Shkodra Shkodra
Back to top
belgium
Sat Feb 14 2009, 10:09am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
lutich/luik/ liege......BELGIE.
Back to top
matura91
Fri Feb 27 2009, 11:43pm

Registered Member #2685
Joined: Mon Feb 23 2009, 11:20pm

Posts: 3
pershendetje nga Connecticut.Juuroj te gjitheve shendet e pare

=D>
Back to top
lissandro
Mon Mar 02 2009, 06:25pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
pershendetje dhe mirse erdhe.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
xhebraili
Mon Mar 02 2009, 06:29pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
mire se ke ardh matura91.Kalosh mire ktu
Back to top
Geni_london
Tue Mar 24 2009, 04:40pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
mbas milanos dhe parisit,,,e gjej veten ne londer...

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
Zlatani
Wed Mar 25 2009, 08:00am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Geni_london ka shkruar:
mbas milanos dhe parisit,,,e gjej veten ne londer...
Gen qysh se na ike ti prej Milanot e kena marr vedin loool hahaha ja çove krizen londres

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Geni_london
Wed Mar 25 2009, 02:53pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
hahahahah...loooool...athu prandaj me larguan edhe nga parisi...lol...me qa shof do fus kriz edhe ktu ne forum...hahahaha

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
West****
Wed Mar 25 2009, 04:39pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
lol..... karte te kuqe ke pra. Zlatan ky dhe i ri dhe me naze.
Back to top
Zlatani
Wed Mar 25 2009, 04:45pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
West**** ka shkruar:
lol..... karte te kuqe ke pra. Zlatan ky dhe i ri dhe me naze.
mir i the West! Po para se me na fut krizen ti Gen,na pa tè shtim virusin. . . loool

[ Edited Wed Mar 25 2009, 04:55pm ]

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Geni_london
Sun Mar 29 2009, 11:50pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
mas me luni iher..se jam tu shiku dosjet e forumit,,gjej piken e dopt ku mund te nise kriza..flm resp///;;;lol

ti zlato mas me ban me fole,,,fai atenzzione ate via novara ti..lol

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Apr 01 2009, 08:43am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Prsh nga Milano ghjith

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2733 sec, 0.0914 of that for queries. DB queries: 74. Memory Usage: 3,174kB