Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
~*Christel*~
Sat Sep 06 2008, 06:02pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
SuperGirl ka shkruar:

U bana dhe une me shkru ktu

`Itali`


Une tu than:"ca paska ndryshu ajri i italis"- me bahet qe fi qe ke ardh drit diellit... Suksese!!! :-*
Back to top
Lenita
Sat Sep 06 2008, 07:33pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
itali

[ Edited Sun Jan 25 2009, 04:52am ]


Back to top
SuperGirl
Wed Sep 10 2008, 12:47am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
torino ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

U bana dhe une me shkru ktu

`Itali`


Une tu than:"ca paska ndryshu ajri i italis"- me bahet qe fi qe ke ardh drit diellit... Suksese!!! :-*Flm dushe!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Wed Sep 10 2008, 03:09am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
he maj supergirl a mberrite ne bologna, si po te duket

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Vaskja
Wed Sep 10 2008, 12:46pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
super pse maj ne bolonje paske mrrit......po pse sthu maj se kekena edhe afer..........mazi kam edhe kushrij atje....babababa ka pas drejt qe me pat than nji shok i jemi sicilian.....se i her ra muhabeti ner kushrij e fillova une ty i than kam ne torino, firence qender rrethina, napoli, ancona, bolonja, e kur ma pret ky pse sthu se fisi jot i baka konkurrenc kinezve po ca me ka ba me qesh......me ka hell dekun se nuk e pritsha....lol


Back to top
zjermi
Wed Sep 10 2008, 07:46pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
o vaskja me duket se nuk e din kerkush vec une, se si e kam marre vesht do ja tregoj vetem superit

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Sun Sep 14 2008, 10:07pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
zjermi po me ban kurioze, tell me plssssssssssssssssssssssss

Tamam tamam e kam ne cesena universitetin, se aty asht fakulteti i psikologjise. Po per momentin as ne cesena s'po rri, rreth 1 ore larg. Bolognen hala se kam pa, por ska ku m'shkonBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Vaskja
Mon Sep 15 2008, 08:13pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
SuperGirl ka shkruar:

zjermi po me ban kurioze, tell me plssssssssssssssssssssssss

Tamam tamam e kam ne cesena universitetin, se aty asht fakulteti i psikologjise. Po per momentin as ne cesena s'po rri, rreth 1 ore larg. Bolognen hala se kam pa, por ska ku m'shkon


ah kuku super ike prej shkodret me u ba provinciale italiet.......lol hahahaha


Back to top
SuperGirl
Tue Sep 16 2008, 12:30am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
m'ka shku mendja edhe mu, po ca me baBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Tue Sep 16 2008, 12:49am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
o super kot me te pyte inicialet tuaja a jane E.B.

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Tue Sep 16 2008, 12:51am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ohh yeah

M'paska gjet zjermiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Tue Sep 16 2008, 01:01am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
hahaha a te kujtohet qe e kena pase lane per kafe kur te jem ne shkoder??? une i kam ra mrapa me sa kam pase mundesi me ra ne gjurme tujat. por personi qe pyta, qe e ka mbaru edhe aja me ty simjet nuk pranoj gjalle me ma dhane nr tand.
me thote po te nap nr e shpise. -por une i thosha se ndoshta shqetesoj prindt tuaj, pasta sikur te delte nana ose baba jot nuk mund ti thosha jam zjermi.
si perfundim kur mu mbush mendja mu me i kerku nr e shpise tande -ajo as nr e shpise nuk ma dha.
nuk arrita me e kuptu ne bote reagimin e saj, e disha se asht pak si tip kot por jo deri ne kete pike.
shendosh here tjeter

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Tue Sep 16 2008, 01:05am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahahahaha....sa gjate i paske ra. Une tu than si s'po ndihet zjermi, ti te me kishe shkru pm
Kush paska ken kjo qe e paska rujt kaq shum nr tem

hajt se flasim naq

ps. flm per interesimin dhe qe nuk e ke harru punen e kafesBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 10 2008, 04:29pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Udine Itali


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
freni
Fri Dec 26 2008, 06:33pm

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
Bern Zvicer
Back to top
belgium
Sun Jan 25 2009, 04:45am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

Pse mos me marr pjese.Edhe Shqipnia ne Evrope asht;-)
Per vedi Malignes,Belgique


TI JE NE :MALINES OSE NE NEDERLANDS MECHELEN??...

ASHT QYTETI JEM KU KAM SHKEL PEr HER PAR NE BELGIE!

TASH BANOJ NE NJI ZON JO NERLANDAISE E QUHET LUIK -LIEGE-OSE LUTICH NE GJERMANISHT!n eket qytet flitet french dhe hollandisht dhe ne largesi gjermanisht ...UPEN .AFER AACHEN DEUCHLAND ..DHE MAAESTRICHT NEDERLAND....
Back to top
Gurazezi_UK
Thu Feb 05 2009, 12:06pm

Registered Member #1997
Joined: Tue Jun 17 2008, 02:49pm

Posts: 54
West London

@
Back to top
drejtesia
Thu Feb 05 2009, 12:13pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
greece
Back to top
L - N
Thu Feb 05 2009, 12:38pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
East London

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Gurazezi_UK
Thu Feb 05 2009, 01:40pm

Registered Member #1997
Joined: Tue Jun 17 2008, 02:49pm

Posts: 54
Staines Masive .. lol

@
Back to top
MiCoLjA
Thu Feb 05 2009, 03:08pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
birmingam angli

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
WazzaaPPP!!!!
Thu Feb 05 2009, 04:43pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
Shkodra
Back to top
guest
Sat Feb 07 2009, 09:42am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
Gurazezi_UK ka shkruar:

Staines Masive .. lol


asht ba staines e njoftun prej ali g . a ju shqetsojne avionat aty?


Back to top
Gurazezi_UK
Mon Feb 09 2009, 10:37am

Registered Member #1997
Joined: Tue Jun 17 2008, 02:49pm

Posts: 54
asht ba staines e njoftun prej ali g . a ju shqetsojne avionat aty?

Shyqyr Qe jane njata aviona mar Mr Guest se njato po me majne me buk

@
Back to top
Engel
Mon Feb 09 2009, 07:34pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
nga gjermania.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3529 sec, 0.1020 of that for queries. DB queries: 71. Memory Usage: 3,167kB