Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
sunríse
Wed Feb 25 2009, 09:34am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
east midlands,angli.


Think happy thoughts!

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat Apr 25 2009, 04:10pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
milano-itali


E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
fabjani
Wed May 06 2009, 07:08pm

Registered Member #2551
Joined: Sun Jan 11 2009, 04:31pm

Posts: 113
milano ,,,itali,,,,
Back to top
Geni_london
Thu May 14 2009, 01:47pm

Registered Member #2816
Joined: Tue Mar 24 2009, 01:40pm

Posts: 473
East london......Uk..

Dashuria?!!? Nje enderr qe te le zgjuar!!
Back to top
belgium
Thu May 14 2009, 02:55pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
honolulu

[ Edited Thu May 14 2009, 02:55pm ]
Back to top
guest
Wed May 20 2009, 01:08am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
sa ne londer sa ne birmingham


Back to top
Daisy
Wed Sep 02 2009, 02:05pm
Registered Member #3276
Joined: Wed Sep 02 2009, 01:11pm

Posts: 9
Hertfordshire, UK
Back to top
EvErEsT
Sat Oct 31 2009, 01:27am

Registered Member #3211
Joined: Fri Aug 07 2009, 11:59pm

Posts: 85
athens greece destinacioni ardhshem Shkoder.

Tri detyrat më të rënda të kësaj bote janë: ta shpërblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i të pamundshmës dhe thënia-unë isha gabim.

Back to top
Holly
Thu Dec 30 2010, 10:21pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Thu Dec 30 2010, 10:49pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Holly ka shkruar:

Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)


OOUUU???// QA don atje ??ke hyp ne kamion klandestine aaa??

[ Edited Thu Dec 30 2010, 10:53pm ]
Back to top
WORLD
Thu Dec 30 2010, 10:50pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Holly ka shkruar:

Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)
Rusiiii ? ? ?

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Holly
Thu Dec 30 2010, 10:54pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
belgium ka shkruar:

Holly ka shkruar:

Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)


OOUUU???// QA don atje ??ke hyp ne kamion klandestine aaa??hahahahhaha kam ardhe me kerku mend ashte ba Rusi primen -20

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Thu Dec 30 2010, 10:56pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
WORLD ka shkruar:

Holly ka shkruar:

Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)
Rusiiii ? ? ?Ja ja veq deshta me ba si interresant !:D

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Thu Dec 30 2010, 10:57pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Holly ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Holly ka shkruar:

Momentalisht po jetojme ne Rusi :-)


OOUUU???// QA don atje ??ke hyp ne kamion klandestine aaa??hahahahhaha kam ardhe me kerku mend ashte ba Rusi primen -20


hhaha thash mos ke lujt mec maj ke dal prej binarve...
Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 01:10am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
titulli "Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni "


MAS ME SHKRU PREJ EUROPET A BAHET GJA AA?


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Jan 26 2011, 02:05pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
prej n'tarabosh

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 02:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:

titulli "Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni "


MAS ME SHKRU PREJ EUROPET A BAHET GJA AA?edhe e kam dit se ti shkrun prej Afriket po ban demek se je ne Itali he hepershendetje nga Prishtina :-hBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:04pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperGirl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

titulli "Prej cilit qytet e shtet Europian na shkruni e na shoqnoni "


MAS ME SHKRU PREJ EUROPET A BAHET GJA AA?edhe e kam dit se ti shkrun prej Afriket po ban demek se je ne Itali he hepershendetje nga Prishtina :-h


normal qe e ke dite se kam ardhe aty me t'taku :d

[ Edited Wed Jan 26 2011, 03:04pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:09pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
M'kujtohet Lupen. S'asht i lehte me u harru takimi me tyBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:13pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
hahahah piskavic.

hej ,na ven njej foto prej Prishtines ,perfshi edhe lagjen ku je tu nejt


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:16pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam vu ma boll..do jene te tema e turizmit per kosoven.
gjithsesi lagjia asht kjo poshte


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:17pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
bukur u dukaa


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 26 2011, 03:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
rruga jeme e preferume ne prishtine...me pelqen se asht tan peme ne te dyja anet :X :X
edhe nji foto prej siper, te kodra perballe, ku mshehet dielli kur perendon

Penxherja e kuzhines i takon ajo e vetmumja ne te majte te 'eb-se'


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 03:32pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
ta pash guzhinen ,qa keni harru n'kusi maj se asht tu dal tym

bukur


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 03:35pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

rruga jeme e preferume ne prishtine...me pelqen se asht tan peme ne te dyja anet :X :X
edhe nji foto prej siper, te kodra perballe, ku mshehet dielli kur perendon

Penxherja e kuzhines i takon ajo e vetmumja ne te majte te 'eb-se'

Foto shume e bukur dhe po kam kenaqesi me pa Kosoven. Kam qefe me e vizitu nje dite
Nje pyetje...
A ke pa naj here naj ndertese qe akoma ka shenjat e luftes, plumbat psh a naj gja te tille?
Uroj te mos jene po isha kureshtare me dite!


I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3477 sec, 0.0987 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,157kB